BU AHLAKİ ÇÖKÜNTÜNÜN AÇTIĞI YARALAR, ORTAYA ÇIKARDIĞI SORUNLAR MATERYALİST KAFA İLE ÇIKARTILAN YASALARLA ÇÖZÜME KAVUŞTURULAMAZ

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, güncel gelişmelere dair değerlendirmelerde bulundu. Okurlarımız için derledik…

Büyütmek için resme tıklayın

Başlıklar:

  • Materyalist kafa ile çıkartılan yasalarla çözüme kavuşturulamaz
  • Seçime kadar çaresiz yutkunacaklar sonra patlayacaklar. Patlayınca da yok olacaklar
  • Resmi söylem olarak dillendirilmelidir
  • Başörtülü kadın subaylar, vali ve kaymakam atamaları önemli mesajlar taşıyor
  • Yargının Canan Kaftancığolu kararına ilişkin takiyeci Zümre şövalyelerinin tepkisi

***

Bugün mübarek Cuma. Türkiye'de Hak-batıl mücadelesi örtülü şekilde Cumhur İktidarı ile takiyeci Zümre Oligarşisi Kemalcı vesayet statükosu arasında yaşanıyor. Saadet Partisi ile YRP'yi teslim alan Zümre Millî Görüş söylemini sahipsiz bırakarak yaşanan gelişmeleri farklı yansıtmaktadır. Farkındalık ancak mü'minin feraseti ile oluşmaktadır.

***

Kemalcı paganist inkârcı resmi ideoloji ve eğitim sistemiyle yetişen toplumda zuhur eden sapkınlıklara karşı önlem diye yanlış yasalar çıkartılıyor. Ahlaki çöküntü yaşayan toplumun kadın da bir parçasıdır. Kadını koruma adına çıkartılan yasalar evlenmeyi cesaret işi haline getirmektedir. Bu, fuhşu teşvik eder. Güdülen amaç bu mudur, gaflet mi bilmek zor.

Kadınları, sağlıkçıları koruma amaçlı çıkartılan yasa zaten bozuk sosyal dengeleri daha da bozacak ve yeni mağdurlar oluşturacak kabalıktadır. Hastanelerde yeterli güvenlikçi bulundurmak hem yeni istihdam hem de sağlıkçılara koruma sağlar. Çıkartılan yasa gibi olumsuz sonuçları da olmaz. Kadınları yasayla korumak ise en çok kadını mağdur edecektir. Nedense kadın derken sadece feminist azgın bir kesim dikkate alınmaktadır.

İşgalcilerle işbirliği yaparak TC'yi kuran ve Lozan'da tescilleyen İttihat ve Terakki komitacılığının devamı takiyeci Zümre Oligarşisi yaptığı müstemleke tipi devrimlerle, dayattığı Batıcı yaşam tarzıyla ve inkârcı Kemalist eğitimle 4 kuşaktır dejenere ettiği Müslüman toplumu 1000 yıllık Türk İslam kültür ve medeniyetinden uzaklaştırdı ve şu yaşanan ahlaki çöküntüye yol açtı. Bu ahlaki çöküntünün açtığı yaralar, ortaya çıkardığı sorunlar materyalist kafa ile çıkartılan yasalarla çözüme kavuşturulamaz.

***

Seçime kadar çaresiz yutkunacaklar sonra patlayacaklar. Patlayınca da yok olacaklar

Türkiye 2023 seçim sath-ı mailine girdi diye takiyeci Zümre şövalyelerinin gelişmeler karşısında ağzını bıçak açmıyor. Yüksek mahkeme din dersi mecburiyetinin Anayasa'ya aykırı olduğuna karar verdi, sahiplenmediler. Bunlar din düşmanı denmesin diye... Diyanet İşleri Başkanı genelge yayınlayarak Kur'an kursu tabelalarında TC kaldırılsın diyor ses çıkarmıyorlar. Bunlar Diyanet'e düşmanlar denmesin diye... Başörtülü vali atanıyor subaylara başörtüsü serbestiyeti getiriliyor gıkları çıkmıyor. Bunlar başörtüsü düşmanı denmesin diye... Cumhur İktidarı Zümre'nin paradigmasını 2023'e kadar paspas edecek gibi... Seçime kadar çaresiz yutkunacaklar sonra patlayacaklar. Patlayınca da yok olacaklar.

***

Resmi söylem olarak dillendirilmelidir

Takiyeci Zümre deşifre edilerek ortaya çıkarılmadan kim iktidar olsa, hangi rejim getirilirse yine toplumda fitne sona ermez, ülke huzur bulamaz. Allah'a şükür artık devlet tanıyor, biliyor. Lakin toplumu devlete karşı kışkırtıyor. TC'yi takiyeci Selanik Dönmesi Zümre'nin kurduğu inkârcı devrimlerle milleti 1000 yıllık Türk İslam kültür medeniyetinden koparıp uyduruk paganist Kemalcı ilkelerle asimile ederek müstemleke tipi bir kitle oluşturduğu resmi söylem olarak dillendirilmelidir.

***

Başörtülü kadın subaylar, vali ve kaymakam atamaları önemli mesajlar taşıyor

Başörtülü kadın subaylar, vali ve kaymakam atamaları önemli mesajlar taşıyor. Ancak Kemalcılık resmi ideoloji ve inanç olarak bütün topluma yasalarla dayatıldıkça Millî Görüş inkılabı tamamlanmış olmaz. Kemalcılık mensuplarına bırakılıp anayasa ve yasalardan çıkartılmalıdır. Demokrasimizin üzerindeki bu son leke de temizlenmelidir.

***

Yargının Canan Kaftancığolu kararına ilişkin takiyeci Zümre şövalyelerinin tepkisi

Yargının Canan Kaftancığolu kararına ilişkin takiyeci Zümre şövalyelerinin tepkisi timsah göz yaşlarından başka bir şey değil. SP ve YRP'nin sahip çıktığı, Pelikan'ın teslim aldığı AKP yönetiminin temenna çektiği Kemalcı resmi ideolojiye Canan Kaftancıoğlu sert tavır takınıyordu. Hakkındaki karar bundan dolayı da olabilir.

O.G.

13 May 2022 - 21:00 - Manşet


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.