Suriyelilerle ilgili gerçeği yazan tek kişi Geçkil oldu...

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'ın son dönemde başını çektiği Suriyeli karşıtlığı kampanyası üzerine yoğun bir gündem oluştu. Zümre illüzyoncu medya ve akademiyası konuyu öyle bir işledi ki yandaşıyla muhalefetiyle tüm medya Suriyelilerin nasıl gönderileceğine dair planlar açıklamaya bile başlamıştı. İşte bu hengamede Suriyelilerin gitmeyeceğini sadece Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, açıkladı dünkü Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasıyla da haklılığı teyit oldu.

Suriye'deki iç savaştan kaçarak ülkemize sığınan mültecilerin Türkiye'ye çok stratejik faydaları var.

Ekonomimize ucuz işçi gücü olarak katkı sunarken Türkiye'nin Suriye'deki askeri varlığına da meşruiyet sebebi oluyor. Ve tüm bunların yanında nüfusu yaşlanmaya başlayan Türkiye'nin gençleşmesini sağlıyor.

Tüm bu stratejik katkıları ülkemize sunan Suriyeliler dolayısıyla ayrıca Türkiye Batı'dan para da alıyor.

Yani Suriyeliler mevzusu ülkemiz için bu çok çok önemli...

Tabi bunu biz biliyorken TC'nin kurucu iradesi takiyeci Zümre bilmez mi?

Durup durup temcit pilavı gibi ısıtıp gündeme getirmesi, topluma Suriyeli karşıtlığı pompalaması işte bu stratejik faydasını bilmesinden ötürü...

Son olarak Ümit Özdağ sancağı devralmış en aşırı en rijit söylemle Suriyeli karşıtlığı üzerinden gündem oluşturuyordu.

Bu kez organizasyon devletindi. Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, Özdağ odaklı başlayan Suriyeliler karşıtlığı gündemini şöyle değerlendirmişti:

"Ümit Özdağ  Suriyeliler karşıtlığını itibarsızlaştırmaya yönelik bir devlet projesi gibi duruyor. Çok akıllıca bir proje. Deşifre edilse bile amacına ulaşıyor, bir sakıncası da bulunmuyor."
- GEÇKİL -

Tamam, Ümit Özdağ organizasyonu kendisine ait değildi ama Zümre hazır bir gündem oluşmuşken kullanmaktan da geri durmamıştı.

Yandaşı ve muhalifi ile tüm medya ağız birliği etmişçesine Suriyelilerin gönderileceğini yazıp çizdi. Hatta gönderilme planlarını maddeler halinde detayları ile açıkladı.

İşte bu hengamede Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, Suriyeli mültecilerin akıbetinin ne olacağını şöyle açıkladı:

"Suriyeliler asla gitmeyecek. Onlar bu ülkenin gerçek sahipleri. Dedeleri Çanakkale'de Siyonist Haçlı Batı işgal ordularına karşı savaşarak şehit oldular. Bu ülkeden gidecek olanlar müstevlilerle işbirliği yaparak Osmanlı Devletini yıkan ve TC Zümre Oligarşisini kuran takiyeci Selanik Dönmeleri. Nitekim dedelerinin çöktükleri yalıları satışa çıkarıp geldikleri İspanya'ya gitme hazırlığındalar."
- GEÇKİL -

Ve önceki gün Cumhurbaşkanı Erdoğan da gönderilebileceklerine dair işaretler veren sözler sarf ederken dün yaptığı açıklamalarda çok net ortaya koydu ki Suriyeliler konusunda gerçeği yazan tek kişi Geçkil oldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "(Suriyeliler) Kapımız açık onlara, ev sahipliğimizi yapmaya devam edeceğiz. Onları katillerin eline ve kucağına atmayacağız." sözleriyle Geçkil'in bu konuda tek başına hakikati yazdığını, devletin politikasını doğru olarak bildiğini ilan etmiş oldu.

Aslında tüm konularda Geçkil gerçekleri dile getiren tek merci ama Zümre illüzyoncu medya ve akademiyası El-Aziz için adeta bir demir kubbe kurmuş insanlığın haberi olmasın diye özel karartma uyguluyor.

Hem de bu demir kubbe İsrail'inki gibi Hamas'ın dandik roketleri ile delinen çakma demir kubbeden değil. Gerçekten tüm toplumun El-Aziz'den, Geçkil'in yazdığı hakikatlerden haberdar olmasını engellediği gerçek bir demir kubbe...

Ancak Erbakan'ın Geçkil'i muhatap alarak dile getirdiği gibi; hakikat zeytinyağı gibidir uzun süre suyun altına kalamaz mutlaka su yüzüne çıkar.

O.G.

# EL-AZİZ'İN SÖYLEMİ İLE DEVLETİN SÖYLEMİ AYNI İLE İLİŞKİLİ:
# EL-AZİZ TEYİT İLE İLİŞKİLİ:
# EL-AZİZ'E SİYONİST SANSÜR İLE İLİŞKİLİ:

10 May 2022 - 11:32 - Analiz

Mahreç  Osman Gürsesgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?