Dokunulamaz olan tek ülke, İsrail!

Yazarlarımızdan Mesud Akgül’ün yorumu…

İran'ı mülteci sorununu kaşıyan ülke olarak adres gösterenler ya zır cahil, ya iflah olmaz bir ahmak, ya hain, ya da operasyon çocuğudur. Çünkü İran tarih boyunca Siyonist Haçlı Batı'nın gölgesi, şapkası ve maskesi olmuştur. İsrail'in Türkiye ile İran'ı düşmanlaştırma projesine hizmet edenlere aldanmayın.

Türkiye'de mülteci düşmanlığını körükleyen ve kaşıyan Soros'un çocuklarından hiçbirisi Şii değil; aksine hepsi Selanik Dönmesi Sabetaycı Zümre oligarşi kimliğine sahip. Öyleyse niçin İsrail değil de İran hedef gösteriliyor?

Türkiye'de havuzcusu-yandaşı; fundaşı-candaşı; solcusu- PKK'lısı tüm medya organlarında dokunulamaz olan tek ülke, İsrail! İsrail'in Türkiye düşmanlıklarını örtmek için İran, Esad, PKK, YPG/PYD, DEAŞ, ABD, Pentagon ve Yunanistan paravan olarak kullanılıp piyasaya sürülen yapay düşmanlardır.

***

Süleyman Soylu, küresel güçlerin ve operasyonel çocuklarının hedef tahtasında

Ne yazdık dün? İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun küresel güç Siyonizm ve içerideki Soros'un operasyon çocuklarına indirdiği balyozlara en vurdumduymaz tavrı takınacak medya havuzcu yandaşlar olacak dedik. Havuzcu yandaş medya gazetelerine baktınız mı? Soylu'yu kim nasıl görmüş ya da görmemiş!

CB Erdoğan'ın TÜSİAD'ı hedef alıp suçladığı söylevine sahip çıkmayıp perdeleme yapan sözde iktidar yandaşı havuz medyası, benzer bir sansürü İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun dün yaptığı açıklamalara da uyguladı. Pelikan Örgütü medyası, CB Erdoğan'ın değil; TÜSİAD'ın yandaşıdır!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, küresel güçlerin ve operasyonel çocuklarının hedef tahtasında. Peki, AK Parti üst yönetimi, Meclis Grubu, belediye başkanları ve teşkilatları nerede? Hangi sütrenin arkasına saklanmışlar ise onlara deyin ki, ejderhaya merhamet onun iştahını açmaktan başka bir işe yaramaz!

Devlet Bahçeli'nin Süleyman Soylu'ya sahip ve destek çıktığı kadar AK Parti niçin sahip çıkmıyor, arkasında durmuyor? Çünkü MHP içteki çıbanları deşti ve cerehatini temizledi. Ama AK Parti, İsrail'in yeni Paralel Devlet Yapılanması Pelikan Örgütü'nün işgali altında.

Milli Görüş derin devleti'nin mülteci düşmanlığı yapılarak yeni bir Gezi Parkı versiyonu kaos planını bilmesine rağmen Osman Kavala'yı müebbete mahkum ederek niçin karşı mahalleye gel gel dediğini dün yazdık.

İçişleri Bakanı Soylu:" Bekliyoruz. Tüm hazırlıklarımızı tamamladık. 15 Temmuz'da yarım bıraktığımız işlerimizi tamamlayacağız!"

Selanik Dönmesi Sabetaycı Zümre mensubu ve 1960 darbecisi babanın oğlu olan Ümit Özdağ, arkasındaki İsrail'in gücüne güvenerek devlete meydan okuyor. Buna bak Özdağ. Simavi ailesini, Dinç Bilgin'i, Cem Uzan'ı, Aydın Doğan'ı, Erol Aksoy'u, Mehmet Emin Karamehmet'i, 28 Şubatçı paşaları koruyamayan İsrail seni peçete gibi kullanıp çöplüğe atar. Milli Görüş derin devleti için sen bir sinek vızıltısı bile değilsin.

***

Putin, İsrail'den özür dilemiş!

İsrail, Başbakanlık Ofisi tarafından yapılan açıklamada, "Hitler Yahudi'ydi" tartışmalarında Putin ile Başbakan Bennett arasında yapılan görüşmenin basına açıklanan metninde böyle yazıyor.Oysa bu görüşme hakkında Kremlin tarafından basına iletilen metinde bir özür dilediğine dair bilgi yok. Ama tüm haber siteleri Kremlin'in değil; İsrail Başbakanlık Ofisi'nin metnini doğru kabul edip manşet yaptı.

"Hitler Yahudi'ydi" gerçeğini ifade eden Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov'un neden olduğu kriz ile ilgili İsrail, Rusya'dan özür istedi. Rusya hiç oralı olmadı. İsrail baktı ki karizma yerlerde, daha fazla kepaze olmamak için Bakanlık Ofisi'nden bir uydurma metin yazıp Putin'in özür dilediği palavrasını sıktı. İnsanlık nasıl olsa Goyim! Öküz sürüsü neye inanmadı ki...

***

Zelensky böyle devam ederse

İsrail'in komedyen soytarısı ve başında kipası ile dolaşan Zelensky oynaklıkta, kıvırtmakta dansözleri kıskandıracak performans sergiliyor. Türkiye'yi suçlamaya bile cüret ediyor. Türkiye, İsrail'in soytarılarıyla mücadelede dünyanın en tecrübeli ve deneyimli ülkesidir. Zelensky böyle devam ederse bunu çok acı biçimde tecrübe edebilir.

***

Zümre'nin 2023 adayı İmamoğlu değil!

Ekrem İmamoğlu, Selanik Dönmesi Kemalcılar tarafından linç ediliyor. Neden? Karadeniz gezisinde Nagehan Alçı'yı da davet ettiği için. Asıl gerekçe bu olamaz. Çünkü Nagehan Alçı da AK Parti'nin içine yerleştirilmiş karşı mahallenin Osman Kavala destekçisi devşirme çocuğu! Peki, gerçek sebep nedir? Selanik Dönmesi Sabetaycı Zümre'nin 2023 adayı İmamoğlu değil!

Ekrem İmamoğlu'nu "ikinci Atatürk" ilan edecek kadar sevdalanmış lağım çukuru kültür ve san'at camiası tek tek otobüsünü terk etmeye başladı. Neden? Çünkü İmamoğlu'nu İstanbul BŞB başkan adayı yapan Kılıçdaroğlu. Kılıçdaroğlu'na güvenmeyen Selanik Dönmeleri İmamoğlu'na da asla güven duymazlar. Ayrıca İmamoğlu'nun Kılıçdaroğlu'na açıktan hedef alıp adaylığın ilan etmemesi de Takiyeci Zümre'nin sabrını taşırdı.

Athena Gökhan, Atilla Taş, Fazıl Say, Ece Güner, Metin Uca, Emin Çapa vb. Ekrem İmamoğlu'nun kayığından indiler. Selanik Dönmesi Sabetaycı Zümre medya ve akademiyası paramparça oldu, dağıldı, kendi içine döndüler. Niçin? Çünkü Selanik Dönmesi Sabetaycı Zümre kafası kesilmiş tavuk gibi çaresizce çırpınıp duruyor.

***

Elun Musk'ın Twitter'i satın alması

Elun Musk'ın Twitter'i satın aldığı haberiyle ilgili makale yayınlayan CIA-Pantegon ajansı Foreign Policy, haberinde Elun Musk'ın Beştepe Külliyesi'nde CB Erdoğan ile çekilmiş bir resmini kullandı! Mesajı anlaşıldı mı? Siyonizm kendi hinterlandına, " Twitter'in yeni sahibi Elun Musk'ın patronu Türkiye, İsrail değil" mesajını iletip Twitter düşmanlığının işaret fişeğini çakıyor.

ABD'de George Soros'un fonladığı 26 STK, şirket ve temsilcilerine Twitter'ı boykot edip reklam vermeme kampanyası başlattı. Elun Musk lafı gediğine koydu:" Bilgiye erişmenizi kontrol etmek isteyen bu örgütleri kim finanse ediyor? Güneş ışığı en iyi dezenfektandır!"

***

Selvi de salvo sallıyor!

Dalkavukluğun bile tüm raconlarını çiğneyip yeniden yazdığı için bu kötü imajıyla toplumun her gördüğünde CB Erdoğan'a yönelik öfkesini canlandıran Abdulkadir Selvi, Türkiye'nin mülteciler için Esad rejimiyle kurmak istediği bağlantıyı Putin engelledi diye yeni bir herze yumurtlamış. Bu bilgiyi ona sufle veren kim? İstihbarattaki İsrailci yapı!

İsrail'in düşman oluğu Putin'e Selvi de salvo sallıyor!

***

İsrail'deki saldırının aynı zaman dilimine denk gelmesi manidar!

İsrail'in Elad kentinde silahlı iki kişinin ateş açması sonucu 3 İsrailli öldü, 1'i ağır 4 İsrailli yaralı. Mülteci düşmanlığının propagandasının yapılarak provokasyonlar ile Türkiye'de ikinci bir Gezi Parkı kaos planının devreye alınması çabalarıyla, İsrail'deki saldırının aynı zaman dilimine denk gelmesi manidar!

***

Fatih Erbakan'da nasıl bir cevher keşfettiyse…

Fatih Erbakan, İsrail'e ve Selanik Dönmesi Sabetaycı Zümre mutabakatı Millet İttifakı'na destek de karar kılan Karar TV'de Milli Görüş'ün iflah olmaz düşmanı Taha Akyol ile hidayete erdiği için başörtüsünü çıkarıp atan Elif Çakır'ın konuğu olacak! İllüzyoncu Zümre medyası Fatih Erbakan'da nasıl bir cevher keşfettiyse desteğini asla esirgemiyor.

***

Kemalist zihniyet nasıl bir iflah olmaz ideoloji biliyor musunuz?

Kemalist zihniyet nasıl bir iflah olmaz ideoloji biliyor musunuz? 1972'de Deniz Gezmiş, Yusuf Aslan ve Hüseyin İnan'in idam kararına evet oyu veren 30 CHP'li vekil gerçeğine rağmen her yıl idam ettiklerini anan bir fasit, sefil, ilkel ve çulsuz bir zihniyettir.

Yahudi; kendine hizmet eden, operasyon çocuğu beslemelerini, ajans imalatı kuklalarına uydurma sıfatlar, tanımlamalar yaparak toplumda asla unutturmaz. Deniz Gezmiş, Yusuf Aslan ve Hüseyin İnan'ı, " Üç fidan" imajıyla yıllardır efsane yaptı. Şehidi şehit yapan manaya düşman olan Takiyeci Zümre; şehit ilan ettiği Deniz Gezmiş'e niçin hayran?

O.G.

06 May 2022 - 19:33 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.