SİYONİZM'İN KURDUĞU KÜRESEL YALTA DÜZENİ ÇÖKÜYOR, GERÇEKLER ZEYTİNYAĞI GİBİ SU YÜZÜNE ÇIKIYOR

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil güncel gelişmelere ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Okurlarımız için derledik.

Büyütmek için resme tıklayın

Başlıklar:

  • Gerçekler zeytinyağı gibi su yüzüne çıkıyor
  • Pelikan Örgütünün engellemesi de aşılıyor gibi
  • Sorumlusu tek adam Erdoğan
  • Bediüzzaman der ki
  • Müslüman bir nesil yetiştirmek için bu olumlu bir imkândır
  • Takiyeci Zümre'nin sloganı BENZEME BENZET

***

Sonradan Müslüman olan Fransız Komünist Partisi lideri Profesör Garaudy yazdığı kitapta "Yahudi soykırımı yalan! Yapılan, Filistin'e gitmek istemeyen Yahudileri göçe ikna etmek için gözdağı verme amaçlı göstermelik bir uygulamaydı. Siyonistler bunu Hitler'e yaptırdı" ifşaatında bulunduğu için hapse mahkûm edildi özgürlük şampiyonu Fransa'da. Trajik tarihi komployu açıklayanları İsrail komploculukla suçluyor! Siyonizm hegemonyası altındaki dünyada bu tarihi gerçekliği dile getirenlerin başına her şey gelirdi. Siyonizm'in kurduğu küresel Yalta Düzeni çöküyor, gerçekler zeytinyağı gibi su yüzüne çıkıyor.

***

Pelikan Örgütünün engellemesi de aşılıyor gibi

Her şerrin hayır bir yanı da vardır. Büyük sermayeye, ekonominin yüzde yetmişine, harami 5 süpermarket zinciri ve tedarikçi yapılanmasına sahip takiyeci Zümre döviz kuru artışı yaptı. Kur garantili vadeli ₺ hesabı sistemi getirildi, sorun giderildi. Suni kıtlık, yokluk, darlık, pahalılık yaptı, şimdi hal yasası getiriliyor. Pelikan Örgütünün engellemesi de aşılıyor gibi. Zümre'nin her alandaki varlığı küçültülmeden Türkiye'ye huzur yok.

***

Sorumlusu tek adam Erdoğan

Takiyeci Zümre illüzyoncu medya ve akademiya şövalyesi Çıfıtlar muharref Tevrat'ta yazıldığı gibi kendileri dışındaki kamuoyuna sığır sürüsü muamelesi yapıyorlar. Onlara göre ABD ve müttefiklerinin işgal ettikleri Irak'ta yaptıkları zulmün, vahşetin, katliamın, talanın sorumlusu tek adam Erdoğan. Twitter'in yönlendirdiği Arap Baharında yaşanan kalkışmaların, darbelerin, istikrarsızlığın, Suriye'nin başına gelenlerin sorumlusu tek adam Erdoğan. MOSSAD'ın organize ettiği Kaşıkçı cinayetinin hesabı da Erdoğan'dan soruluyor. Yoksa Tevrat doğru mu söylüyor, Yahudi olmayanlar sığır sürüsü mü? Bu ne hal ya? Zümre ne üfürse toplumun yarısını etkiliyor!

***

Bediüzzaman der ki

Bediüzzaman der ki, Bakara Suresi başında mü'minler 5, kâfirler 3 ayette veciz; ardından gelen 16 ayette münfıklar itnab (söz uzatılarak) yapılarak tarif buyrulmuş. Zira münafıkları bilmek, tanımak çok zordur. Bizler de takiyeci Zümre'yi tanıtmada oldukça zorlanıyoruz. Zira bizim gibi insanlar. İsimleri, dilleri, aidiyetleri bizler gibi. Kimi sağcı, kimi solcu, kimi milliyetçi, kimi İslamcı, kimi Türkçü, kimi Kürtçü, kimi bilmem neci.. ama hepsi Yahudi! Nasıl tarif edilir, tanıtılır, bilinir ki? Uzmanlık işi. Ama uzmanlar da onlardan! Onlar ancak ferasetle bilinir. Hadis: "M'üminin ferasetinden korkun. Zira o iman nuruyla görür"

***

Müslüman bir nesil yetiştirmek için bu olumlu bir imkândır

Osmanlı Toplumu Selanik Dönmesi, Avdeti, Sabetaycı denilen takiyeci Zümreyi şivesinden tanırdı. TC döneminde en iyi okullarda eğitim gören sonraki kuşaklar bu eksiklerini telafi ettiler. Şimdi en güzel Türkçe'yi onlar konuşuyor. Asimile olmamak için her türlü tedbiri aldılar. Belli semtlerde, gettolarda bir arada yaşıyorlar. Ancak nihayet onlar da insan. Büyük bir kısmı asimile olmuş durumda. Sekülerist, ateist takılıyorlar. Yahudilik ile bağları kalmamış. Paganist Kemalcı eğitimle Ermeni, Rum, Çerkez, Boşnak, Türk, Kürt, Sünni, Alevi.. herkes asimile oldu. İlahi takdir açısından yeniden orijinal Müslüman bir nesil yetiştirmek için bu olumlu bir imkândır. Her şerde bir hayır da vardır.

***

Takiyeci Zümre'nin sloganı BENZEME BENZET

Yahudi kimliklerini gizleyen takiyeci Zümre'nin sloganı BENZEME BENZET çoğu zaman pratikte geçerli olmuyor. Kimseye benzeme, herkesi kendine benzet diyorlar mensuplarına. Ama kimliğini gizleyip asimile olmamak çok zor. Çıkar birliği adına dayanışma, birbirini kayırma, imtiyaz elde etme, elde edilen imtiyazları koruma gibi konularda kolay organize olup birbirlerini tutarlar. Ama pek Yahudiliklerini korudukları söylenemez.

O.G.

04 May 2022 - 20:55 - Manşet


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.