Lavrov Siyonizm'i tehdit Geçkil'i teyit ediyor! Açıklamasının engizisyona kadar yolu var...

Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov'un "Hitler Yahudi'ydi. En büyük Yahudi karşıtları Yahudilerdi" ifadeleri üzerine Siyonist unsurlar büyük bir panikle saldırıya geçtiler. Zira Lavrov'un açıklaması Siyonistleri dünyada hedef haline getirecek bir potansiyel taşıyor. Siyonist diplomat Fuller'in 'Türkiye ve Rusya tek merkezden yönetiliyor' sözüyle ele alacak olursak bu bir projenin startı olabilir. Lavrov'un sözleri El-Aziz'in de bir tespitini de teyit ediyor.

Lavrov’un, “Hitler Yahudi’ydi En büyük Yahudi karşıtları Yahudilerdi.” ifadeleri üzerine İsrail'den panikle açıklamalar yapılıyor. Zira mevzu önemli...

Siyonistlere yeniden engizisyon mahkemelerini kurmaya kadar gidebilecek bir potansiyeli var.

Özetleyelim...

Konuya Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sık sık dikkat çekiyor. Yine Erbakan'ın yazdığı Harun Yahya kitaplarında da Hitler'in Yahudi olduğu ve Yahudileri neden öldürdüğü hususu detaylıca işleniyor. Konu mühim çünkü Siyonistlerin amaçları uğruna Yahudileri bile öldürmekten kaçınmadıklarını ifşa ediyor.

Konunun neden önemli olduğunu Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil'in 2010 yılında kaleme aldığı El-Aziz'in manşet yazısından ilgili pasajı aktararak anlatalım:

"Birinci Dünya Savaşı sonunda Dünya Siyonizm’inin desteği ile dönemin üzerinde güneş batmayan süper gücü haline gelen İngiltere tarafından işgal altında tutulan Filistin toprakları üzerinde İsrail Devleti kurulabilmesi için dünyanın dört bir yanına dağılmış bulunan Yahudi nüfusun oraya göç ettirilmesi gerekiyordu.

Ne var ki başta Avrupa ülkelerinde müreffeh bir hayat yaşayan özellikle zengin Yahudiler sahip oldukları konforu, sosyete hayatını terk edip imarsız Filistin çöllerine göç etmeye Siyonist ideoloji uğruna kolay razı edilemiyorlardı. Bu sorun propaganda ile, hamasetle, ideolojik retorikle aşılabilecek gibi değildi. Bu yüzden Yahudi devleti projesi çökmekle yüz yüzeydi.

Siyonistler Filistin’de Yahudi Devleti önündeki bu hayati önemdeki sorunu aşmak amacıyla Almanya’da Adolf Hitler ve liderliğindeki ırkçı Nazi yönetimi, İtalya’da Faşist Mussolini, İspanya’da Franco dikta yönetimi ile işbirliği yapıp destekleyerek Avrupa’yı lüks ve debdebe içinde yaşayan Yahudilere cehenneme dönüştürdüler.

Darwin’in gelişimini tamamlayan üstün ırklar nazariyesine göre hareket eden Batılı ulusalcı yönetimler ülkelerinde saf ırktan oluşan toplumlar oluşturmak için diğer ırkları elimine etmek üzere Yahudi düşmanlığını başlatırken en büyük desteği Siyonistlerden görüyorlardı. Çünkü İsrail Oğullarını Filistin’de toplayıp Devlet kurmayı ideoloji haline getiren Siyonistler ancak bu sayede Yahudileri göçe ikna ettirebilirdi.

Özellikle fakir, yaşlı, hasta, sakat ve diğer alt düzeydeki işe yaramaz Yahudileri Hitler eliyle fırınlarda ve gaz odalarında yakıp diğer Yahudileri korkutarak Filistin’e göçe ikna etmeyi en sonuç alıcı yöntem haline getiren Siyonistler bu amaçla Birincisinden kısa süre sonra İkinci Dünya Savaşını da çıkarttılar.

Her yola başvurarak, 1945’te sona eren İkinci Dünya Savaşı yıllarında Filistin’e bir hayli Yahudi göç ettirmeyi sağlayan Siyonistler nihayet Yalta Konferansında ABD ve SSCB liderliğinde iki kutuplu bir dünya kurdular. Bu arada üzerinde güneş batmayan Büyük Britanya İmparatorluğu -Birinci ve İkinci Dünya Savaşlarının galibi olmasına rağmen- devre dışı bırakılıp tasfiye sürecine sokuldu.

Yalta Konferansında iki kutuplu dünyanın çatısını oluşturan Birleşmiş Milletler Teşkilatını kuran Siyonistler bir numaralı kararla da İsrail’in kuruluşunu ilan ederek nihayet Filistin’de Yahudi Devleti kurma ideolojilerini hayata geçirdiler."

- GEÇKİL -

İşte konu budur! Dünya Siyonizm'inin amaçları uğruna kendi soydaşlarını bile böyle acımasızca kurban edebildiği gerçeğini anlatan Hitler'in Yahudi olduğu ve soykırımı işlediği gerçeğinin Lavrov tarafından dile getirilmesi Siyonizm'in kalbine saplanmış bir hançerdir.

Konu tüm dünyada tartışmaya açan Lavrov gücünü takiyeden alan Siyonizm'e çok büyük bir darbe vurdu. Yine Geçkil'in Rusya tespitinde ne kadar haklı olduğunu da ortaya çıkardı:

" Ukrayna Savaşı iki çok önemli realiteyi gözler önüne serdi. 1. Siyonizm'in savaş aygıtı ABD artık savunma gücünü, NATO askeri pakt olma özelliğini yitirmiştir. Geriye propaganda gücü, ucuz bir popülizm kalmıştır. 2. SSCB dağıldıktan sonra Rusya Siyonizm'in güdümünden çıkmıştır."
( GEÇKİL)

Lavrov'un Siyonizm'e vurduğu Hitler darbesi Rusya'nın Siyonizm'in güdümünden çıktığının da delilidir. 

Rusya elinden gitmiş... ABD'yi istediği gibi kullanamıyor, ABD artık savunma gücünü, NATO askeri pakt olma özelliğini yitirmişken Siyonizm artık bir hiçtir.

Elindeki propaganda gücü sayesinde sadece algılarla hakimiyetini sürdüren Siyonizm Lavrov'un darbesiyle tüm dünyada hedef haline gelebilir.

Zira Lavrov Siyonizm'in güdümünden çıkmış Rusya'nın dışişleri bakanı madem o sözleri öylesine söylemiş olamaz. Bu Siyonizm'i dünyada hedef haline getirme projesinin işaret fişeği olabilir.

ABD'li Siyonist Diplomat Graham Fuller'in " Türkiye ve Rusya tek merkezden yönetiliyor" sözleri bu açıdan önemli...

Lavrov'un sözlerine Siyonist unsurların şiddetli tepki göstermesi de sonucun nerelere varabileceğini bildiklerinden...

Çünkü Yahudiler dünyada her türlü kötülüğü acımasızca işlemeleriyle bilinirler lakin bunu hiçbir zaman kendi kimlikleri ile gerçekleştirmezler.

Ayinlerinde bebek kurban ettikleri, su kuyularını zehirledikleri, büyük vahşet ve trajedi içeren olaylar tertipledikleri ifşa olunca da hep ağır bedeller ödediler.

İşte Lavrov'un vurduğu domino taşı eğer korkutma amaçlı bir blöf değil de devamı gelecek bir hamle ise Erbakan'ın 'Yahudilerin gemilere bindirilip geldikleri yere gönderilmeleri' vaadinin gerçekleşmesinin eli kulağında demektir.

O.G.

03 May 2022 - 07:26 - Analiz

Muhabir  Osman Gürses


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.