ŞİMDİ YARGI ZÜMRE ADINA DEĞİL MİLLET ADINA YARGILIYOR

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, gündemi değerlendirdi. Osman Kavala’nın tutuklanmasına gösterilen tepkilere değindi, Ermeni tehciri meselesinin yeniden gündeme getirilmesinin sebebini açıkladı. Gündeme dair tespitlerini paylaştı.

Büyütmek için resme tıklayın

Başlıklar:

  • ŞİMDİ YARGI ZÜMRE ADINA DEĞİL MİLLET ADINA YARGILIYOR
  • 1000 yılık Selçuklu-Osmanlı döneminde Müslüman'ın diğer adı Türk'tü
  • Ermeni aydınlar Siyonistlerin yaptıklarının hesabını Müslümanların iktidarında Türkiye'den soruyorlar
  • Adayı da belli: Hakan Fidan
  • " Ya bana katılın ya yolumdan çekilin"
  • İki yüzlülük artık demode

***

Kemalcı paganist eğitimin sebep olduğu şu kaybedilmiş bedbaht nesilden; Yüce Rab'bimizin Yeniden Büyük Türkiye liderliğinde kurulacak Yeni Bir Dünya ve Adil Düzende kadir gecesinin kadrini bilecek bir hayırhah nesil türetmesi ümidi ve temennisiyle kandililiz kutlu olsun.

***

Türkiye, arkasında Batı'nın tam tekmil durduğu, serbest bıraktırmak için her yolu denediği Osman Kavala'ya ağırlaştırılmış müebbet cezası nasıl verebildi? Türkiye; Suriye'de, Katar'da, Libya'da, Doğu Akdeniz'de, Karabağ'da ve daha birçok yerde ABD, İsrail, NATO, AB karşısında duramadığı için bu cezayı verebildi. Erbakan'ın tam bağımsız, özgür, şahsiyetli Yeniden Büyük Türkiye'si olduğu için verebildi. Kemal'in müstemleke tipi vesayetçi Eski Türkiye'si olsaydı değil yargılamak Osman Kavala'ya yan bakamazdı. Ne büyüksün ey Erbakan!

TC'nin kurucusu takiyeci Zümre Oligarşisi yargıyı hegemonik rejimini korumak, ülkeyi ilelebet yönetmek için kullanıyordu. Şimdi yargı Zümre adına değil millet adına yargılıyor. O yüzden yargıyı yerden yere vuruyor. İstiklal mahkemelerindeki cellat yargıçlar istiyor. 28 Şubat darbecisi generalleri ayakta cübbeleriyle alkışlayan yanaşma yargıçlar istiyor.

Osman Kavala kararı için aşırı tepki verip şamata yapan iç ve dış güç odakları eğer bir sonuç alamazlarsa büyük itibar kaybına uğrarlar. Artık kimse onları iplemez. Bunu hiç düşünüyorlar mı?

***

1000 yılık Selçuklu-Osmanlı döneminde Müslüman'ın diğer adı Türk'tü

1000 yılık Selçuklu-Osmanlı döneminde Müslüman'ın diğer adı Türk'tü. Haçlılar Müslüman'a Türk derdi. Takiyeci Zümre Jöntürk görünerek Türk ile İslam'ı ayrıştırıp ırkçı ideolojinin rolmodelliğini yaptı. Osmanlı Devletini ayrılıkçı duygu ve düşüncelerle ifsat edip yıktı. TC'yi kuran Zümre  büründüğü Türk kimliği ile İslam düşmanlığı yaptı. Türklüğü sekülerleştirip ayrıştırarak İslam'ı onunla ezmeye, yok etmeye çalıştı. Takiyeci Zümre'nin Yahudi olduğunu kimse fark edemedi. Millî Görüş hareketini başlatan Erbakan Zümre Oligarşisi Kemalcı vesayet statükosuna "hile rejimi ve köle düzeni" diyerek 40 yıllık bir mücadele ile Müslümanları iktidar yaptı.

Takiye ile Yahudi kimliğini gizleyip Hristiyan görünen Tapınak Şövalyeleri art arda tertipledikleri Haçlı Seferleriyle Hristiyanları kışkırtarak İslam Ümmeti üzerine yürüttüler. Fransız İhtilalini de onlar gerçekleştirdiler. Selanik Dönmesi takiyeci Zümre de Tapınakçıları örnek alarak kurduğu İttihat ve Terakki Cemiyeti ile Osmanlı Devletini darbe, bir dizi baskın ve suikast ile ele geçirdi. Ardından Siyonistlerin çıkardığı 1. Dünya Savaşına soktu ve çok cephede birden savaştırıp çökertti. Bakiyesi üzerinde TC'yi kurup yöneten Zümre Fransız tipi jakoben devrimler yaptı. Millî Görüş hareketini başlatan Erbakan Zümre'yi yönetimden uzaklaştırıp Müslümanları iktidara getirdi.

***

Ermeni aydınlar Siyonistlerin yaptıklarının hesabını Müslümanların iktidarında Türkiye'den soruyorlar

Ermeni aydınlar Tehcir'i Osmanlı Devletini Sultan Abdülhamid'i bir darbe ile devirip yönetime gelen İttihatçılar yaptı diyorlar. TC'yi de onlar kurup yönetti diyorlar. Ama onlar Selanik Dönmesi Yahudilerdi demekten korkuyorlar. Hrant Dink bunu ima etti diye öldürüldü. Ermeniler tehcir edilirken bugün soykırım diye Türkiye aleyhine kullanan Batılı Devletler sessiz kaldı da diyemiyorlar. ASALA da takiyeci İttihatçı Zümre yönetimden uzaklaştırıldı diye Türkiye'ye musallat edildi. Ermeni aydınlar Siyonistlerin yaptıklarının hesabını Müslümanların iktidarında Türkiye'den soruyorlar. Oysa Müslümanlar iktidar değilken ağızlarını bıçak açmıyordu, şimdi ötüyorlar.

1897 Basel Siyonist Kongresinde alınan kararları hayata geçiren Yahudiler darbe yaparak Abdülhamid'i devirip Selanik Dönmesi İttihatçıları iktidar yaptı. Ermenileri terörize edip Müslülanlara saldırttı. Bu gerekçe ile de tehciri uyguladı. Siyonistler İngilizlere TC'yi Selanik Dönmeleri için Zümre Oligarşisi şeklinde kurdurdu. Zümre Rumları da Mübadele ile sürüp Selanik Dönmelerini getirtti. Ankara ve İzmir'de Ermeni ve Rum Malallelerini yaktı. Varlık Vergisi ve 6-7 Eylül yağma-çapul olaylarıyla İstanbul'dakileri de göçe zorladı. Takiyeciler her kötülüğü Türk kimliği ile yaptı.

***

Adayı da belli: Hakan Fidan

Takiyeci Zümre CB Tayip Erdoğan'ı devirelim de ne olursa olsun izlenimi veriyor ama bu bir taktik. Eğer amaç bu olsa ya Abdullah Gül'ü ya da Ahmet Davutoğlu'nu aday gösterir. Zümre Zümre'den birini Cumhurbaşkanı seçtirmek istiyor ama bir yolunu bulamıyor. Adayı da belli: Hakan Fidan.

***

Meral Akşener'in İyi Parti üst düzey yönetiminde radikal bir değişikliğe gidip deve dişi gibi adamları koltuğundan etmesine illüzyoncu Zümre medya ve akademiyası strateji değişikliği diye güzellemeler düzdü. Eğer Kemal Kılıçdaroğlu da CHP üst düzey yönetiminde bir değişikliğe giderse Zümre'nin nasıl topa tutacağı görülecektir. Peki, ders çıkaran olur mu? Hiç sanmam.

***

"Ya bana katılın ya yolumdan çekilin"

"Ya bana katılın ya yolumdan çekilin" Kılıçdaroğlu'ndan takiyeci Zümre bağlılarına sert bir ihtardır. Millet İttifakı diye Kemalcı Eski Türkiye vesayet statükosuna geri dönüşü planlayan, 6'lı masayı oluşturan Zümre CHP'yi ilüzyoncu medya ve akademiya ile sürece dâhil etti. Başarısız olunca da Kılıçdaroğlu'nu sorumlu tutuyor. Bu yüzden kılıçlar çekildi.

***

İki yüzlülük artık demode

İki yüzlülük artık demode. Çok yüzlüler yanında azınlıkta kalıyorlar. Herkes profesyonel oyuncu. Kendisi olan pek az. Dürüstlük, samimiyet, vefa, sadakat müzelik antikalar. Sekülerizm insanlıkta insanlık bırakmadı.

O.G.

27 Nis 2022 - 19:48 - Zeki Geçkilgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?