Türkiye'deki İsrail sermayesi market zincirler ile ülke ekonomisine operasyon çekiyor!

Türkiye'deki İsrail sermayesi market zincirler ile ülke ekonomisine operasyon çekiyor!

Market zincirler ülke ekonomisine operasyon çekerek siyaseti dizayn etmek için kullanılıyor! Gücün Türkiye'de olduğunu anlayan ülkenin aklı başına geliyor!

Türkiye'deki İsrail sermayesi market zincirleri ülke ekonomisine operasyon çekerek siyaseti dizayn etmek için kullanılıyor. Kıtlık, sun'i pahalılık, karaborsacılık yapıyorlar. Mutlaka tedbir alınmalı.


İsrail sermayesi market zincirleri tüm şehir ve ilçeleri ahtapot gibi sardı. Yerel esnafın ve KOBİ'leri yutan bir dinazora dönüştüler. Yerel sermayenin oluşmasını, güçlenmesini ve yatırıma dönüşmesini engelliyorlar.


Sabetayist sermaye market zincirleri açtıkları şubelerle yerel halkın parasını hortumlayarak İstanbul'a taşıyorlar. Böylece yerelde milli ve yerli sermayenin varlığını torpilliyorlar.


Gücün Türkiye'de olduğunu anlayan ülkenin aklı başına geliyor!


Türkiye'nin bugün Libya ve Azerbaycan ile yaptığı ekonomik anlaşmaların maliyeti 20 milyar $. 1923 Kemalist TC rejiminin dost ve müttefik ilan ettiği Siyonist Haçlı Batı'nın proje terör örgütü PKK'nın Türkiye'ye maliyeti ise 1 trilyon $!


2023'te sert, 2028'de ise Aya yumuşak iniş yapmayı hedefleyen Türkiye uzay programına 1.1 milyar dolar harcayacak. Aya gönderilecek roket Somali'de kurulacak bir fırlatma tesisinden atılacak. MOSSAD, bu yüzden her gün Somali'de bomba patlatıyor.


Türkiye'nin üstün bir siyasi akıl tarafından dünyanın en mükemmel yönetilen ülkesi olduğunu anlamak için Korunavirus ile mücadelede Sağlık Bakanlığı'nın gösterdiği müthiş performansa bakmak kâfi. Tüm dünya gıpta ile izliyor. Sabetayist Oligarşi hariç.


BAE İleri Teknoloji Bakanı attığı Türkçe twette Türkiye'nin Milli Uzay Programı'na başarılar diledi. Gücün Türkiye'de olduğunu anlayan ülkenin aklı başına geliyor.


NASA’da görev yapan İzmir Ekonomi Üniversitesi (İEÜ) Havacılık ve Uzay Mühendisliği Bölümü Doktor Öğretim Üyesi Fabrizio Pinto, ‘Türkiye'nin ileride uzayda süper güç olma konusunda çok başarılı olacağına inanıyorum’ dedi. Türkiye'deki Batılı akademisyenler, Selanik dönmesi Sabetayist Yahudi akademisyenlerden daha vicdanlı/dürüst.


Mısır'da Sisi yönetimi Libya'daki yeni UMH başbakanı ile Kahire'de görüştü. Siyonist-Haçlı Batı'nın Türkiye'ye karşı koyamadığı gelişmelerin dili ile her olayda teyid edilince tüm İslam ülkelerinin ekseni kaymaya başladı.


*****


Türkiye'deki İsrail'in Ümit Özdağ ile İP'i bölüp parçalamak için düğmeye bastığını anlayan Meral Akşener, grup toplantısında gıda pahalılığıyla ilgili İsrail sermayesi marketler zincirlerini hedef aldı ve suçladı. Yani men dakka dukka yaptı.


*****


Türkiye'deki İsrail'i oluşturan Selanikli Sabetayist Yahudi Kemalcıların sitesi T24 yazarı Tolga Şardan, Gara operasyonunda MİT'in son anda haberi oldu diyerek 13 şehidin sorumlusu olarak TSK'yı işaret etti. Türkiye düşmanı bu T24 sitesi niye MİT'i aklıyor?


CB Erdoğan, "Filmiyle, dizisiyle, müziğiyle ve nice mecralarıyla ailemize yönelik çok büyük operasyonlar çekiliyor" dedi. Kim yapıyor bunu? Yandaş medya televizyon kanalları. Çünkü yandaş medya denilen aygıt Türkiye'deki İsrail'in koçbaşı.


*****


Van ve Hakkari'de halk PKK aleyhine protesto yürüyüşü düzenledi. İsrail'in Türkiye'ye karşı en büyük kozu PKK terörü prangasından kurtulmuş bir Türkiye ile İsrail karşı karşıya kalacak.


*****


ABD Başkanı Joe Biden, Münih Güvenlik Konferansı’nda, 'ABD’nin geri döndüğü mesajını gönderiyorum' dedi. Ne demek bu? Siyonizm'in ABD'nin içini boşaltıp Çin'i süper güç yapma projesine karşıyım demek. Yani Trump gitti ama Trumpizim sürüyor.


Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “21 maddede Eski Türkiye’den Yeni Türkiye’ye geçiş"DİĞER HABERLER