21 maddede Eski Türkiye’den Yeni Türkiye’ye geçiş…

21 maddede Eski Türkiye’den Yeni Türkiye’ye geçiş…

Gazetemiz yazarlarından Mesud Akgül sosyal medya hesaplarından gündemi yorumladı…

Gazetemiz yazarlarından Mesud Akgül’ün gündem yorumu…


1- "Dünyada Yahudiler tarafından aracısız yönetilen 4 ülke var. İsrail, ABD, Fransa ve Türkiye."

(Süleyman Arif Emre. Siyasette 35 yıl)


2- Batı'nın örtülü vesayeti altında kurulan 1923 TC rejimi Selanik dönmesi Sabetayist Yahudi oligarşisi şeklinde tasarlandı. 1923 TC rejiminde millete ucuz işgücü, işçi, memur, hademe, çiftçi, askerlik, temizlikçi, köylü ve ırgat misyonu yüklendi.


3- Sabetayist Yahudi oligarşisi olarak tasarlanan 1923 müstemleke TC rejiminde siyaset, medya, sermaye, bürokrasi, ticaret, ordu, yargı, ekonomi Selanik dönmesi Kripto Yahudi aileler arasında parsellendi.


4- Tam olarak bir Sabetayist Yahudi çiftliği şeklinde dizayn edilen 1923 TC rejiminde sermaye, medya, siyaset, bürokrasi, ordu, yargı, üniversiteler, STK'lar tasarlanırken; milletin dini, tarihi, kimliği hatta bizatihi kendisi rejime potansiyel tehdit ve tehlike ilan edildi.


5- 600 yıllık Osmanlı Devleti'nin paha biçilemez vakıf zenginleri, saraylar, gayrimenkuller ve yalılar 1923 TC rejimi tarafından Selanikli Kripto Yahudi Sabetayist ailelere peşkeş çekildi. Tehcir ve Mübadele ile ülkeden kovulan varlıklı/ mülk sahibi Ermeni ve Rum toplumunun tüm zenginlikleri de Sabetayist ailelerce yağma/talan edildi.


6- Selanik dönmesi Sabetayist Yahudi İttihatçıların hakimiyetinde olan 1923 vesayet rejiminde milletimiz ülkenin sermayesinden, medyasından, siyasetinden ve bürokrasisinden kovuldu. Köylerde, varoşlarda, kırsal kesimde cahil bırakılarak aç, yoksul, işsiz ve sefalet içinde yaşamaya mahkum edildi.


7- Erbakan, Milli Görüş davasıyla küresel güç Siyonizm ve Türkiye'deki uzantısı Sabetayist oligarşi'ye karşı gerçek bir Kurtuluş Savaşı başlattı. En büyük zorluğu ise özünden/inancından uzaklaştırılarak Kemalist eğitim sistemiyle köleleştirilmiş/paryalaştırılmış toplumdu.


8- Erbakan, Milli Görüş ile gerçek Kurtuluş Savaşı başlatınca Sabetayist derin devlet ile ölüm kalım mücadelesi başladı. Kurulu düzen Sabetayist oligarşi, Erbakan'i tasfiye etmek için 3 kez darbe yaptı, 4 Milli Görüş partisini kapattı, 5 kez böldü ve 5 kez sayısı yasak koydu.


9- 12 Mart ve 12 Eylül darbesiyle 28 Şubat post modern darbesi Erbakan'ı yok etmek için küresel güç Siyonizm tarafından planlanan ve Sabetayist Yahudi Kemalcılar tarafından uygulanan yıkım/işgal senaryolarıydı. Ancak Sıyonizm ve Sabetayist derin devlet hiçbir darbeden istediği neticeyi alamadı.


10- İsrail ve Türkiye'deki İsrail 40 yılda ne yaptıysa olmadı. Neyi planladıysalar ters tepti. Siyasi mühendislik projeleri bumerang gibi döndü Türkiye'deki İsrail'i vurdu. Kurdukları tuzağa kendileri düştü. Askeri darbeler bile Sabetayist derin devlete darbeye dönüştü. Erbakan'dan kurtularak Milli Görüş'ü yok edemediler.


11- Çünkü Erbakan, kurduğu milli derin devlet ile devlet idaresinde etkin ve ana faktördü. İsrail güdümlü Sabetayist derin devlet ile mücadele eden milli derin devlet, Erbakan'in üstün siyasi aklıyla 40 yılda Türkiye'deki İsrail'i devletten tasfiye etmeyi başardı.


12- Erbakan, Milli Görüş ile devletten, sermayeden, medyadan, siyasetten, bürokrasiden ve STK'lardan uzlaştırmış varoşlarda, kırsalda uygarlıktan uzak ilkel bir yaşama mahkum edilmiş Müslümanları devlete, ülkenin yönetim merkezine taşımayı başardı.


13- Erbakan'ın 40 yıllık Milli Görüş mücadelesiyle köleleştirilerek medeniyetten uzak bir hayata mahkûm edilmiş Müslüman toplum sermaye, medya, bürokrasi ve ekonomi ile tanıştı/buluştu. Ülkenin merkezine taşındı, tutundu ve yerleşti elhamdülillah.


14- 12 Eylül darbesi sonrası 2 dönem tek başına iktidar olan Turgut Özal liderliğindeki ANAP ile 28 Şubat sonrası 18 yıllık AK Parti iktidarı bir Erbakan projesiydi. Erbakan, milli derin devletin direksiyonunda Milli Görüş'ün proje ve yatırımlarını ANAP ve AK Parti iktidarında örtülü gerçekleştirdi.


15- Erbakan'ın derinden kontrol edip yönettiği ANAP ve AK Parti iktidarın'a karşı küresel güç Sıyonizm ve Türkiye'deki temsilcisi Sabetayist oligarşi inanılmaz ve çok şiddetli bir muhalefet yaptı. Turgut Özal ve Tayyip Erdoğan'ı tasfiye etmek için akıl almaz yöntemler, tuzaklar ve komplolar kurdu.


16- Erbakan'ın rahle-i tedrisatindan geçmiş öğrencilerinin kurduğu AK Parti'ye yönelik 18 yılda kurulan tüm tuzaklar, oyunlar ve kurgulanan küresel senaryolar milli derin devlet tarafından hem bertaraf edildi hem de karşı tarafa tahripkar darbelere gerekçe yapıldı.


17- 18 yıllık AK Parti iktidarını yıkmaya/dağıtmaya yönelik İsrail tarafından yazılmış kurguların tamamını engelleyen ve karşı tarafa operasyona dönüştüren Milli Görüş Derin Dünya Devleti idi.


18- Cumhuriyet mitingleri, AK Parti kapatılma davası, 367 krizi, 27 Nisan E Muhtıra, Ergenekon darbe planları, Gezi Parkı isyanı, Kobani ayaklanması, 17/25 Aralık yargı darbesi, 15 Temmuz vs.. Sıyonist-Haçlı Batı emperyalizm'inin Türkiye'yi iflasa/bataklığa sürüklemek için yazdığı tüm bu senaryoları boşa çıkaran Milli Görüş Derin Dünya Devleti'ydi.


19- Erbakan'ın 40 yılda küresel bir dünya gücü yaptığı Milli Görüş Derin Dünya Devleti Türkiye'yi yönetiyor. Dünyanın en güçlü devletlerinin başkentlerinde uzantıları/işbirlikçileri mevcut. Washington, Londra, Paris, Roma, Brüksel, Berlin, Pekin ve Moskova vb...


20- Erbakan’ın kurduğu üstün teknolojiye dayalı savunma sanayii sayesinde Türkiye bugün bölgesinin ve dünyanın yükselen yıldızı. Ancak bu yükselişi engellemek isteyen Selanik dönmesi Sabetayist Yahudi Kemalcılar pes etmiyor. Oldukça inatçı, ilkesiz ve sağlam bir direniş sergiliyorlar. Ancak nafile...


21- An itibariyle Türkiye, dünyada küresel güç Siyonizm'den özgür ve bağımsız politikalar üretip bunu hayata geçirebilen dünyadaki tek ülke. Siyonist-Haçlı Batı'ya Osmanlı hinterlandında meydan okuyup askeriyle fiilen savaşan, 10 Osmanlı gücünde küresel bir güç elhamdülillah.


***


HAKAN FİDAN SORGULANMIYOR!


Ne zaman polis, asker, jandarma başarılı bir terör operasyonu yapsa mutlaka bunların yanına haberlerde MİT iliştiriliyor. Gara'da olduğu gibi ne zaman bir terör operasyonunda şehitler olsa suçlu asker, polis ve jandarma. MİT haberlerde yer almıyor. Türkiye'deki İsrail CB Erdoğan'a yükleniyor ama Hakan Fidan sorgulanmıyor!


***


GKB Eski İstihbarat Başkanı İsmail Hakkı Pekin, "İsrail gibi yapalım. İsrail nasıl Suriye'de İran'ı vuruyorsa biz de PYD/YPG'ye silah götüren ABD tırlarını vuralım" diyor. Bu bir İsrail projesidir. İsrail'in 40 yıllık kadim politikası Türkiye ile bir komşu ülkeyi ya da bölgede ABD ile Türkiye'yi savaştırmak. Böylece İsrail, hem Türkiye hem de ABD'den kurtulmuş şekilde bölgenin tek hakimi olacak.


***


DÜNYANIN SÜPER GÜCÜ DENİLEN ABD'DE 60 MİLYON İNSAN SOKAKTA YAŞIYOR


Dünyanın süper gücü denilen ABD'de 60 milyon insan sokakta yaşıyor. 50 milyon işsiz var. Yüzbinlerce insana elektrik verilemiyor. Halk tüp, gıda yardımı ve temiz su almak için uzun kuyruklarda saatlerce bekliyor. 30 bin $'in yoksa ve Korona'ya yakalandıysan hiçbir hastane seni kabul etmiyor. Büyük şehirlerdeki ana arterlerin hemen arka sokaklarına polis/asker bile giremiyor.


***


Boğaziçi Vandalizm'ine destek verirken Koronavirus salgını ile tedbirleri hiç umursamayan Türkiye'deki İsrailciler, gerekli tedbirlerin alındığı AK Parti kongrelerine saldırıyor.


***


ŞİMDİ TÜRKİYE DOSTLUĞU REVAÇTA


İtalya medyası dün göreve başlayan yeni başbakanı, Türkiye'de büyükelçilik yapmış bir diplomati danışman atadı diye, " Türk dostu" ilan etti. Eskiden İsrail ya da ABD dostları gözdeydi. Şimdi Türkiye dostluğu revaçta.


***


Dikkat ettiniz mi? Gabar operasyonunda ki 13 şehit ile ilgili PKK, HDP, PYD/YPG suçlanmıyor. Devlet, iktidar, TSK, CB Erdoğan hedefte. Türkiye'deki İsrailci medya ve akademiya PKK'nin yedek kulübesi gibi çalışıyor.

DİĞER HABERLER