15 Temmuz'u planlayıp başlatan güç şimdi daha da güçlü...

15 Temmuz'u planlayıp başlatan güç şimdi daha da güçlü...

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla 15 Temmuz sonrası süreci değerlendirdi.

"15 Temmuz'un içinde artık NATO yok. İsrail, ABD, AB yok. Kemalist Yurtta Sulh Komitesi yok. Her şey Feto meczubunun üstüne kaldı” diyerek 15 Temmuz’u planlayıp, başlatan gücün daha da güçlendiğini belirten Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil; sosyal medya hesaplarından yaptığı değerlendirmede "CHP'ye Büyükşehir belediyelerini o kazandırdı!” dedi. Okurlarımız için derledik:


Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası 15 Temmuz'un içini boşaltıp başkalaştırdı; Feto fenomenine indirgedi. 15 Temmuz'un içinde artık NATO yok. İsrail, ABD, AB yok. Kemalist Yurtta Sulh Komitesi yok. Her şey Feto meczubunun üstüne kaldı.


15 Temmuz'dan dolayı Cumhurbaşkanı ve Başbakanın dünya ve Türkiye kamuoyu önünde eleştirdiği MİT Başkanı hala görevde! 15 Temmuz'dan müebbetle yargılanan 4 Cumhurbaşkanı yaverinin göreve getirilirken soruşturmasını kimler yaptı? Hesabı soruldu mu? 15 Temmuz'u planlayıp başlatan güç zayıflatılmak şöyle dursun; şimdi daha da güçlü. CHP'ye Büyükşehir belediyelerini o kazandırdı! 


***


Tağuti jakoben rejimin köleleştirdiği Müslümanlar 5816 sayılı Atatürk'ü koruma yasasının lağvedilmesi için kampanya başlatamıyor! Avrupa Birliğine uyum yasaları çıkartılırken faşist 5816 sayılı Atatürk'ü koruma yasasına ilişilmedi. Özgürlükçü Batı ses etmedi.


***


Kur'an'da doğrudan ya da sebeb-i nüzul şeklinde 500 ayetin hakkında inmiş olması Yahudi'nin büyük önemini gösterir.
-ERBAKAN-


***


Orman yangınlarını PKK'nın üstlenmesini Türkiye'deki İsrail medya ve akademiyası gündem yapmadı! Hayvanseverlerse yanan hayvanları!
DİĞER HABERLER