Türkiye'deki İsrail’in maskesini düşürdüler!

Türkiye'deki İsrail’in maskesini düşürdüler!

Türkiye'deki İsrail temsilcileri ülke aleyhine olayları destekleyip gündem oluşturarak on binleri yürütürken, Diyarbakır'da PKK'ya evlat isyanı yapan anneleri ise desteksiz bırakıyor.

Oğlu HDP tarafından dağa kaçırılan Hacire annenin mücadelesi Diyarbakırlılara örnek oldu. 11 ailenin HDP Diyarbakır İl Binası önündeki eylemi devam ediyor…


Hacire annenin başlattığı eylemden cesaret alan aileler, "Çocuklarımızı almadan gitmeyiz" mesajı veriyor. Annelerin kararlılıkları tüm ülkede takdirle karşılanıyor.


Diyarbakırlı anneler, evlatlarını terörün pençesinden kurtarmak için HDP’nin kapısına dayanırken; CHP aynı kapıyı, HDP’ye can suyu vermek için çalıyor.


Türkiye'deki İsrail temsilcileri ülke aleyhine olayları destekleyip gündem oluşturarak on binleri yürütürken, Diyarbakır'da PKK'ya evlat isyanı yapan anneleri desteksiz bırakmaları dikkatlerden kaçmıyor.


Kayyum atamasında HDPKK ile aynı safta duran siyasetçi, akademisyen, gazeteci, sanatçı ve STK'ların evlatlarını kurtarmak için günlerdir nöbet tutan annelere ilgisizliği ise devam ediyor.


Yahudi bir organizasyon yapmak istese 3 günde on binleri buluyor ama bir hafta önce başlayan Diyarbakır'da PKK aleyhtarı annelerin isyanında ise 11 kişi var!
 


DİĞER HABERLER