HDP yönetimi seçmene ihanet ediyor

HDP yönetimi seçmene ihanet ediyor

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla gündeme dair değerlendirmelerde bulundu.

“HDP Kürt Halkına sağlanmış bir demokratik hak ve imkândır. Yönetimi bunu kötüye kullanırsa devlet müdahale eder” diyen Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla gündeme dair değerlendirmelerde bulundu.


HDP Kürt Halkına sağlanmış bir demokratik hak ve imkândır. Yönetimi bunu kötüye kullanırsa devlet müdahale eder. Bu kadar basit. HDP neden kapatılmıyormuş? HDP kapatılırsa seçmen cezalandırılmış olur. Suç işleyen yöneticiler cezalandırılıyor. Doğru yapılıyor.

 

Terör insanlık suçudur. Ne demokrasi adına ne de başka herhangi bir neden ve gerekçe ile meşrulaştırılabilir. Bu tartışılamaz! HDP yönetimi seçmene ihanet ediyor. Velevki seçmen de terörü desteklese buna müsaade edilemez. Terör oylanarak meşrulaştırılamaz!

 

***

 

Keyfiliğe, yanlışa, suiistimale karşı çıkanları fitne ve ihanetle suçlayıp tasfiye etmek bir iktidarın ömrünü uzatmaz, kısaltır.

 

***

 

Canan Kaftancıoğlu’nun cezası…


Canan Kaftancıoğlu'na verilen ceza eğer siyasi ise AKP iktidarı ya da CB Erdoğan yararına değil, Kılıçdaroğlu yararınadır. Kılıçdaroğlu ceza alan Canan Kaftancıoğlu'ndan kurtulmakla kalmıyor; CHP mağduriyetten prim de yapıyor. Bir taşla iki kuş!

 

***

 

Yahudi'yi tanımak…


Feraset; Yahudi hangi kılığa girerse girsin, ne ile kendini kamufle ederse etsin, nasıl takiye yaparsa yapsın onu tanımaktır! Yahudi'yi tanımayan hakkı, hakikati, doğruyu bulamaz. Onun takiyesi, büyüsü, illüzyonu imkân vermez. Yahudi’nin gücü gizliliktir.

 

Eşek çamura düştüğü yerde bir daha asla düşmez. Hafızası güçlüdür. Şu toplum Ergenekon, FETÖ, Pelikan... Çamurda debelenip durur. Aynı oyunu oyuncuları değişti diye fark edemeyenler 2 ayakları üstünde dik yürüseler de 4 ayak üstünde yatay yürüyenlerdendirler.

 

***

 

YRP…

Şu YRP niye kuruldu; hangi ihtiyacı karşıladı? Onca gelişme yaşandı; ne açıklama getirdi? SP kabuk yönetimiyle ne mücadele yaptı?

 

***

 

Yüce Allah'ın mü'min kullarına bahşettiği en büyük meziyet
hakkı batıldan, doğruyu yanlıştan ayıran temyiz kabiliyetidir.

 

DİĞER HABERLER