Diriliş Osman ne zaman başlıyor?

Diriliş Osman ne zaman başlıyor?

Diriliş Ertuğrul'un devam dizisi olan "Diriliş Osman" 6. sezonunda ATV ekranlarında yayınlanacak...

5 sezon boyunca TRT ekranlarında izlenme rekorları kıran Diriliş Ertuğrul'un devam dizisi olan "Diriliş Osman" 6. sezonunda ATV ekranlarında yayınlanacak...


Diriliş Osman'ın yeni sezon fragmanı ve başlangıç tarihi büyük merak konusu olurken, oyuncu kadrosunu güçlendiren ve başrolünde Burak Özçivit'in yer aldığı dizi için hazırlıklar devam ediyor.


Yeni sezonda güçlü oyuncu kadrosu ve savaş sahneleriyle ön plana çıkmayı hedefleyen Diriliş'in geçtiğimiz sene olduğu gibi Eylül sonu Ekim başında başlaması bekleniyor. Önümüzdeki günlerde yayınlanacak fragmanla birlikte başlangıç tarihinde netlik kazanacak. Sevilen dizi TRT 1'de olduğu gibi her Çarşamba akşamı izleyici ile buluşacak. 


DİRİLİŞ OSMAN NEREDE ÇEKİLİYOR?


Diriliş Osman dizisi İstanbul ilinin Beykoz ilçesine bağlı Riva'da kurulan platoda çekiliyor. Dizinin çekim yerinde devasa kaleler, hanlar, hamamlar, camiler, kiliseler, en ince ayrıntısına kadar titizlikle inşa edildi. Şu anda Avrupa'nın en büyüğü olan platoda 60 ayrı marangoz ekibi çalışıyor.


Dizide 800 metrelik yapay göl ise koca bir nehir olarak aktarılacak. Şuanda Diriliş Osman dizi setinde 1500 kişi yeni sezon içim hummalı bir şekilde çalışıyor.


YENİ SEZONDA YER ALACAK OYUNCULAR


Burak Özçivit
Ragıp Savaş
Ayşegül Günay
Hazal Subaşı
Saruhan Hünel
Cengiz Çoşkun
Nurettin Sönmez


 


DİĞER HABERLER