Batıcıların Türkiye ile kıyaslayarak hayran oldukları Avrupa'da Koronavirus isyanı başladı!

Batıcıların Türkiye ile kıyaslayarak hayran oldukları Avrupa'da Koronavirus isyanı başladı!

Avrupa'da Koronavirus isyanı başladı. Hani nerede Avrupa'nın halkına dağıttığı zenginlikler? CHP lideri Kılıçdaroğlu, "Allah'ın izniyle ilk seçimde iktidar olacağız"

İçimizdeki Batıcıların her fırsatta Türkiye ile kıyaslayarak hayranlıklarını dile getirdikleri Avrupa'da Koronavirus isyanı başladı. Hani Avrupa'nın halkına dağıttığı zenginlikler? Nerede?


Türkiye'nin krıminal bir üstün siyasi akıl tarafından dünyanın en mükemmel ve muhteşem yönetilen ülkesi olduğunu anlamak için, Avrupa ülkelerinde başlayan Koronavirus isyanına bakmak yetmez mi?


Türkiye'deki ekonomik veriler, asgari ücret, memur, emekli maaşı ile Avrupa'daki ülkeleri karşılaştırıp Batı'ya imrenen Selanik dönmesi Sabetayist Yahudi Kemalcılar; Koronavirus tedbirlerine karşı Batı'da başlayan halk isyanına sessizler?


Selanik dönmesi Sabetayist Yahudi Kemalcıların iddia ettikleri gibi Batı'da refah içinde yaşayan zengin bir halk var ise Almanya, Fransa, Danimarka, Hollanda, Çekya'da neden isyan var?


AB, Türkiye'ye uygulamak için kararlaştırdığı ek yaptırımlardan vazgeçti. Türkiye ile ilişkilerde olumlu gelişmeler varmış. "Gücümüz yok" demek batıyor tabi.


Parlamenter sistem ile yönetilen İspanya, İtalya, Belçika, Hollanda, İsrail, Danimarka'da yıllardır istikrarlı bir hükümet yok. Tam bir siyasi kaos var. Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası bu yüzden Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine düşman!


CB Erdoğan'ın, "18 yıldır siyasi iktidar olduk ama fikri iktidar olamadık" sözüne güzel bir örnek. Deprem sonrası 1 yılda Elazığ'a harcanan para 7 milyar. Kimin haberi var?


Erbakan: “Türkiye kendi tankını, topunu, füzesini, uçağını, helikopterini yapacak.” Yahudi medyası: “Erbakan hayalperest. Palavra sıkıyor.” Yıl 2021; Erbakan ne dediyse Türkiye onu üretiyor. Yani Erbakan galip, Siyonizm ve Türkiye'deki İsrail mağlup. Milli Görüş kazandı.


Küresel güç Siyonizm dünyanın her yerinde kendini tekrara düşüyor. Türkiye'de yıllarca Beştepe Külliyesi üzerinden CB Erdoğan'a saldıran İsrail; Rusya'da da Karadeniz kıyısındaki malikane nedeniyle Putin'e düşmanlık ediyor.


*****


CHP lideri Kılıçdaroğlu, "Allah'ın izniyle ilk seçimde iktidar olacağız" dedi! Selanikli Sabetayist Kemalcılar isyan etmeyip de ne yapsın? Baksanıza, CHP lideri Allah'ın izniyle diyor. Ortada ne laiklik kaldı ne Kemalist devrimler.


Sabetayist Kemalcılar’ın CHP’si kapatılsa ülkede yaşanan taviz, tecavüz ve kadına şiddet suçunda %100 bir azalma olur. Kadına şiddet, taciz, tecavüz CHP'de pandemi salgını.


*****


ABD Başkanı olduktan sonra Joe Biden ilk icraat olarak Trump'in eşcinsellerin orduda asker olma yasağını kaldırdı. İ.nelik Batı'nin DNA'sında var.


Türkiye'deki İsrail medyası ve akademiyasının aşık olduğu ABD'deki Demokratlardan Hillary Clinton, PKK/YPG'li terörist kadınlarla ilgili dizi film çekmeye hazırlanıyor.


*****


Türkiye ile Pakistan arasındaki köklü ve kadim dostluğa karşı İsrail, Hindistan'ı devreye sokmaya çalışıyor. Hintli bir General, Hindistan donanması ile Yunan donanmasının Akdeniz'de ortak tatbikat yapabileceğini söyledi. Git ineğini sev, ineğine tap ama ineklik yapma Hindistan!


*****

HDP Esenyurt ilçe binasında ortaya çıkan görüntülere şaşıranlar ile kevaşenin bakire olmadığına şok geçirenler arasında fark yok!


Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “Selanikli dönme Sabetayist Yahudilerin nasıl millet düşmanı olduğunu anlatan örnekler!"
DİĞER HABERLER