Düğmeye basıldı: Tasfiye sırası Pelikan’da!

Düğmeye basıldı: Tasfiye sırası Pelikan’da!

Pelikan'ın kurtuluşu yok!-Türkiye, İsrail'i tehdit ediyor!-Erbakan ne demişti; “Rusya, Çin, Hindistan'ı D-8'e alacağız!”

Türkiye'deki İsrail Pelikan Örgütüne İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı. Pelikan'ın kurtuluşu yok!


Milli derin devlet, Türkiye'deki İsrail Ergenekon ve FETÖ'yü yargıyla tasfiye etti. Sıra Pelikan Örgütü’nün tasfiyesine geldi.


İsrail, Türkiye'deki İsrail Ergenekon ve FETÖ'yü milli derin devletin yargıyla tasfiye etmesini engelleyemedi. Sıra Pelikan'da...


Başkan Erdoğan'ın Pelikan Örgütü ziyaretinden sadece 1 ay sonra Pelikanla ilgili yargı sürecinin başlatılması oldukça ilginç!


Başkan Erdoğan'ın ziyaret edip aleni desteklediği Pelikan Örgütü’ne yargı tarafından soruşturma açılması bağımsız yargı örneğidir!


Ahmet Davutoğlu'nun AKP'den ihraç edilme girişimi ile yargının Pelikan Örgütü soruşturması peşpeşe geldi! Karşılıklı hamle mi bu?


Son günlerde AKP yanlısı Pelikan Örgütü medyasında MHP lideri Devlet Bahçeli'ye karşı ciddi bir sansür ve ambargo uygulanıyor!


Emekli Yarbay Mehmet Alkan, Bahçeli'ye mektubunu; "Tez zamanda ölmeniz dileğiyle" bitirerek hadsizlikte, küstahlıkta pik yapmış!


Mehmet Metiner, "AKP'deki ipsiz, sapsızlar gitsin" demiş. Yanlış söylüyor. İpsiz sapsızlar gitseydi eğer Metiner ilk gidenlerdendi!


"İpsizler sapsızlar AKP'den gitsin" diyen M. Metiner yanılıyor. Çünkü İstanbul ve Ankara'yı kalan ipli ve saplılar kaybetti!


İSRAİL MESELEYİ BİLİYOR!


Başkan Erdoğan'ın; "Nükleer silahımız niye olmasın?" çıkışına ilk tepki İsrail'den geldi. Demek ki Türkiye, İsrail'i tehdit ediyor!


İsrail, Ankara’ya konumlandırılan S-400'lerin uydu görüntülerini yayınladı. Türkiye S-400'leri İsrail için aldı! Yani İsrail meseleyi biliyor!


*****


Siyonizm'in Osmanlıyı yıkarken kullandığı İngiltere, Brexit nedeniyle kaosa, korkuya, yıkıma sürükleniyor. İngiltere hasta adam!


Putin: “Türkiye, Rusya, Çin ve Hindistan G-7 gibi bir oluşumun parçası olabilir.” Dedi. Erbakan ne demişti; “Rusya, Çin, Hindistan'ı D-8'e alacağız!”


*****


Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığının sitesinde yer alan rakamlara göre AKP'den ayrılan üye sayısı 800 bine ulaşmış! Erimeye devam!


*****


Lübnan Cumhurbaşkanı Avn'ın Osmanlı aleyhindeki açıklamaları sosyal medyada gündem oldu.


Fransız sömürgesi Lübnan Cumhurbaşkanı Mişel Avn'ın ikinci ana dili Fransızca. Osmanlı, Lübnan'ı 3 asır yönetti. CB Avn, tek kelime Osmanlıca biliyor mu?


SP'nin hal-i pürmelalini en iyi İngiliz Temel özetlemiş: "Ya şerit değiştireceğiz ya da virajı alamayıp uçurumdan düşeceğiz!"Mesud AKGÜL

TIKLA OKU “HDP ve PKK'ya evlat isyanı yapan anneler niçin desteksiz!"


DİĞER HABERLER