Trump: Bir şekilde geri döneceğiz

Trump: Bir şekilde geri döneceğiz

Yeniden geri döneceğinin sinyallerini veren Trump, "Sadece hoşça kalın demek istiyorum. Her zaman sizin için mücadele edeceğim, izliyor olacağım, dinleyeceğim. Bir şekilde geri döneceğiz." diye konuştu.

ABD'nin görev süresi boyunca İsrail'in hesapları için hiç bir savaş çıkarmamış tek başkanı olan Donald Trump, yeni bir siyasi parti kurmak için kolları sıvadı.


Eşi Melania Trump ile birlikte Beyaz Saray'dan ayrılırken açıklama yapan Trump, 4 yıllık görev süresi için, "Büyük bir onurdu. Harika bir dört yıl geçirdim." dedi."BİR ŞEKİLDE GERİ DÖNECEĞİZ"


Yeniden geri döneceğinin sinyallerini veren Trump, "Sadece hoşça kalın demek istiyorum. Her zaman sizin için mücadele edeceğim, izliyor olacağım, dinleyeceğim. Bir şekilde geri döneceğiz." diye konuştu."YAKIN ÇEVRESİYLE PARTİ KURMAYI GÖRÜŞTÜ"


Trump bu ifadeleri kullanırken, ABD basınında konuyla ilgili dikkat çeken bir haber yer aldı. Wall Street Journal, ülkenin 45. başkanının, Beyaz Saray'dan ayrıldıktan sonra da nüfuzunu sürdürme çabasının bir parçası olarak parti kurmayı yakın çevresiyle görüştüğünü aktardı."ADI, VATANSEVER PARTİ OLSUN"


Konuyla ilgili kaynaklara dayandırılan haberde, Trump'ın "geçen hafta birkaç yardımcı ve ona yakın diğer insanlarla konuyu tartıştığı" belirtildi.


Donald Trump'ın, yeni partiye "Vatansever Parti" adını vermek istediği kaydedildi.CUMHURİYETÇİ TABANDA GÜÇLÜ DESTEĞE SAHİP


Trump, geçtiğimiz günlerde Senato Çoğunluk Lideri Mitch McConnell da dahil olmak üzere birçok Cumhuriyetçi önde gelen isimle Kongre'yi işgal girişimi nedeniyle karşı karşıya geldi.


Anketler, başkent Washington DC'deki olaylara rağmen Donald Trump'ın, Cumhuriyetçi seçmenler arasında güçlü bir desteğe sahip olduğunu gösteriyor.ARTIK BİDEN DÜŞÜNSÜN!


Siyonist Küreselciler karşısında ulusalcıların desteklediği Trump görev süresi boyunca çok yıkıcı bir muhalefete maruz kaldı.


Trump'un görevi devrederken yaptığı açıklamalar aslında Biden'ın çok daha şiddetli bir muhalefete muhatap olacağının işaretleri...


Özetle Trump geri döner mi belirsiz ama net olan bir şey var ki artık ABD'de hiçbir şey eskisi gibi olmayacak! Gelişmeler ABD'nin bölünüp, dağılmasına kadar sürecek...

DİĞER HABERLER