Dilipak, Koronavirus aşılaması dursun diye Noel Baba Barış Konseyi ile birlikte mahkemeye müracaat etti!

Dilipak, Koronavirus aşılaması dursun diye Noel Baba Barış Konseyi ile birlikte mahkemeye müracaat etti!

Sözde radikal dinci Abdurrahman Dilipak ile varlığını Hristiyan Aziz Nikolaos'a adamış Noel Baba Barış Konseyi müttefik çıktı! ABD'de Demokratlar ile Cumhuriyetçiler’in hakimiyetindeki demokrasi oyunu bitti! Dengeler Türkiye lehine, İsrail aleyhine değişiyor!

CIA beslemesi Abdurrahman Dilipak, Koronavirus aşılaması dursun diye Noel Baba Barış Konseyi ile birlikte mahkemeye müracaat etti. Dilipak'ın müttefikinin ismine dikkat ettiniz mi?


Yılbaşı kutlamalarına sert tepki gösteren CIA artığı Abdurrahman Dilipak adı Noel Baba Barış Konseyi olan bir dernekle Koronavirus aşılamasının durdurulması için mahkemeye başvurdu.


CIA kırması Abdurrahman Dilipak'ın müttefiki Noel Baba Barış Konseyi, 2018'de İran'da dini lider Hamaney'in temsilcisi Dr. Yahya Salenia'ya ödül vermiş. Bu oluşum ile Dilipak birlikte Korona aşısı yapılmasın diye mahkeme gitmiş!


CIA uydusu Abdurrahman Dilipak, Hristiyan Aziz Nikolaos'u tanıtmak için kurulmuş Noel Baba Barış Konseyi ile beraber Koronavirus aşısına karşı harp ilan etmiş. Şöhret budalalığı insanı hangi mahfillere doğru sürüklüyor böyle.


Sözde radikal dinci Abdurrahman Dilipak ile varlığını Hristiyan Aziz Nikolaos'a adamış Noel Baba Barış Konseyi müttefik çıktı. Bu iki karşıt ideolojiyi bir araya getirecek tek güç Türkiye'deki İsrail'dir.


ABD'DE DEMOKRATLAR İLE CUMHURİYETÇİLER’İN HAKİMİYETİNDEKİ DEMOKRASİ OYUNU BİTTİ!


Başkan Trump; "Özellikle 10 yıllardır yeni bir savaş başlatmayan ilk ABD Başkanı olmaktan gururluyum" dedi. Doğru, en büyük suçun da bu zaten. Bu yüzden ABD Siyonist yerleşik düzeninin hedefi oldun.


Başkan Trump: "Şunu bilmenizi isterim ki, bizim başlattığımız harekât henüz daha başlangıç!" dedi. Yıllardır ne diyoruz? Ulusalcı derin devletin ABD'de kurulu Siyonist düzene açtığı savaş boyut itibarı ile Türkiye'nin Turgut Özal'lı yıllarına benziyor. Yani Türkiye'den 40 yıl geride. Trump da başlangıç diyerek bunu doğruluyor.


Başkanlık Seçimini kaybeden Trump'dan ABD yerleşik Siyonist düzeninin temeline dinamit koyacak adım geldi. Trump'in "Patriot (Vatansever) Party'i" kuracağını ABD medyası yazdı. Artık ABD'de Demokratlar ile Cumhuriyetçilerin hakimiyetindeki demokrasi oyunu bitti!


DENGELER TÜRKİYE LEHİNE, İSRAİL ALEYHİNE DEĞİŞİYOR!


MSB Hulusi Akar, PKK ile mücadele için Irak Merkezi Yönetimi ve Irak Bölgesel Kürt Yönetimi ile anlaştık dedi. "Türkiye yalnız kaldı" palavrasını ezber edinen Selanikli Sabetayist Kemalcılar buna ne diyecek?


İsrail, ABD ve Haçlı AB emperyalizminin Türkiye'yi bölmek için bölgede 40 yıldır yatırım yaptığı Kuzey Irak Bölgesel Kürt Yönetimi ile Türkiye arasında PKK'ya karşı birlikte mücadele etme kararı alınıyorsa bu bölge ve dünya dengelerinin Türkiye lehine, İsrail aleyhine değiştiğinin göstergesidir.


*****


BAE merkezli İsrail sermayesi Al Arabia, Suriye ile İsrail istihbaratı arasında ülkedeki İran varlığına son vermek için görüşmeler olduğunu yazdı. İran iddiası külliyen yalan. "Türkiye'nin Suriye'deki varlığına nasıl son veririz" başlıklı görüşmelerini İsrail medyası İran ile örtüyor!


Suudi Arabistan, BAE, Bahreyn'den sonra Mısır da Katar ile ilişkileri tesis etme kararı aldı. Bugün ya da yarın farketmez herkes birgün Türkiye'nin elini öpecek.


*****


Dersimli Kemalcıların CHP'yi 1923 kodlarından uzaklaştırıp milli ve yerli bir CHP yapma projesine karşı kuduran Selanikli Sabetayist Kemalcılar, Muharrem İnce ile intikam alma peşindeler.


*****


Futbol kulüpleri her yıl on milyonlarca € transfere para harcıyor. Mesut Özil tek başına 20 milyon €. Sosyal medyada, "Türkiye'de bu kadar aç var, işsiz var, fakir var, asgari ücret ne kadar" diye duyar kasanlardan hiçbir tepki yok! Niye?


Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “Türkiye'deki İsrail medyası ve akademiyası, "Türkiye battı, bitti, iflas etti, çöktü" nakaratıyla milleti narkozluyor!"DİĞER HABERLER