Türkiye'deki İsrail medyası ve akademiyası, "Türkiye battı, bitti, iflas etti, çöktü" nakaratıyla milleti narkozluyor!

Türkiye'deki İsrail medyası ve akademiyası, "Türkiye battı, bitti, iflas etti, çöktü" nakaratıyla milleti narkozluyor!

Selanikli Sabetayist Yahudi Kemalcılar "Türkiye'nin dış itibarı yok oldu, eksilerde" diyerek milleti resmen narkozluyor! Cumhurbaşkanı Erdoğan Erbakan'ın kabrini ziyaret etti!

Erbakan, küresel güç Siyonizm ve yerli versiyonu 1923 Sabetayist oligarşi ile verdiği mücadeleyi galip bitirdi. Bu yüzden Selanik dönmesi Sabetayist Yahudiler kendilerini yalnız hissediyorlar. Ancak, "Türkiye yalnız kaldı" propagandasıyla kendi yalnızlıklarını ülkenin başına bela etme derdindeler.


İsrail, ABD, İngiliz, Fransız, Alman, İtalyan medyası, "Türkiye, bölgesel ve küresel bir güç oldu, eyvah" derken; Türkiye'deki İsrail medyası ve akademiyası illüzyonlarla, "Türkiye battı, bitti, iflas etti, çöktü" diyerek Batı'nın gördüğü gerçeği karartarak milleti resmen narkozluyor!


Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyasının yıllardır dış politika ile ilgili söylediği, "Yalnız kaldık" masalı şu demek: "Türkiye, bölgede ve dünyada Siyonist-Haçlı hegemonya ile birlikte hareket etmiyor!"


Batı medyasında Türkiye'nin 1000 yıllık Selçuklu/Osmanlı misyonu doğrultusunda dış politikasını yeniden şekillendirdiği yazılırken; Selanikli Sabetayist Kemalcı medya ve akademiya ise yalnız kaldık şarkısını çalıyor.


Irak, Suriye, Katar, Libya, Somali, Sudan, Akdeniz, Dağlık Karabağ vb. Coğrafyalarda küresel Siyonist hegamonyayı tek başına dize getiren küresel güç Türkiye'yi; Selanikli Kemalcı medya ve akademiya, "yalnız kaldı" diyerek karalama çabasında.


"AK Parti, Türkiye'yi kamplaştırıyor" diyen Selanikli Sabetayist Yahudi Kemalcılar; İBO Show'a katılan kendi mahalle mensubu sanatçıları bile linç etti. Bu çıfıtlara sormak lazım. Toplumu ayrıştıran kimmiş?


Türkiye; Siyonist Haçlı Batı'dan özgür ve bağımsız hareket ettiği için, Batı'nın örtülü vesayeti altındaki 1923 eski müstemleke Türkiye'sinin kurucu iradesi Selanikli Kemalcı statüko kendini dışlanmış ve yalnız hissediyor. Ancak bunu, "Dış politikada yalnız kaldık" diyerek ülkenin bir sorunu haline getirmek istiyor.


Demokrasi şampiyonu, fikir ve düşünce hürriyeti rekortmeni Selanikli Sabetayist Kemalcılar; İBO Show'a katılan mahalledeki komşu sanatçıları bile ötekileştirecek kadar totaliter zihniyetteler.


"Türkiye'nin dış itibarı yok oldu, eksilerde" diyen Selanikli Sabetayist Yahudi Kemalcılar… YouTube, TikTok, LinkedIn, Dailymotion, VK'dan sonra Facebook ve Instagram da Türkiye'de temsilci atama kararı aldı.


*****

Erbakan: "Biz, ABD ziyaretimizde kendi aralarında parçalanmış İslami kuruluşları tek bir federasyon çatısı altında birleştirip Beyaz Saray'a da kabul ettirdik. ABD'de en az Yahudi lobisi kadar güçlü bir İslam lobisi kurduk!" Erbakan'ı idrakten nasipsizlerin ABD'de neler olup bittiğini anlaması zor.


Cumhurbaşkanı Erdoğan Erbakan'ın kabrini ziyaret etti!


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İçişleri Bakanı Soylu ile birlikte Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın mezarını ziyaret etti.


Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan derin mesaj içeren ziyareti Milli Gazete internet sitesi, henüz haber yapmadı. Ne oldu Milli Gazete? Yoksa battı mı?


Batı medyası 1 yıldır Türkiye'nin üstün savunma sanayii başarısıyla ilgili yazılarla dolup taşarken; SP kabuk yönetimi ile salako-palyaço YRP, "Bu ileri teknoloji silah sanayiinin kurucusu Erbakan'dır" diyecek kadar bile Milli Görüşçü değiller.


*****


Suudi Arabistan Veliaht Prensi Salman'ın İsrail'den gelen görüşme tekliflerini reddettiği; BAE'nin de İsraillilere vize muafiyetini askıya aldığı açıklandı. Katar ile anlaşarak Türkiye ile normalleşmek isteyenler önce samimi olduklarını ispat edecekler.


*****


İsrail'in yeni siyasi mühendislik projesi Erdoğan'sız bir AK Parti ile Bahçeli'siz bir MHP var etmek. Bu yüzden önümüzdeki günlerde Erdoğan ve Bahçeli'yi hedef alan karalama kampanyalarına hazırlıklı olun.


Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: AK Parti fanatizmi terk edip uyarıları dikkate almalı; Çünkü GP, AK Parti'nin değil DEVA'nın rakibi!"DİĞER HABERLER