Pelikan "iki ayyaş" söylemi yerine "gazi" retoriğini tedavüle soktu

Pelikan "iki ayyaş" söylemi yerine "gazi" retoriğini tedavüle soktu

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla gündemi değerlendirdi…

“Türkiye'deki İsrail'in yeni yüzü Pelikan Örgütü "iki ayyaş" söylemi yerine "gazi" retoriğini tedavüle sokarak geri adım attırdı!” diyerek Sivas Kongresi’nin 100. Yıl Etkinliklerini değerlendiren Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla gündeme ilişkin görüşlerini belirtti. Okurlarımız için derledik:


Başkent İstanbul'u işgal eden İngilizlerin Anadolu'ya gönderdiği paşalar Anadolu'yu işgalcilerden değil direnişçilerden temizledi!


Sivas Kongresi başkent İstanbul'u işgal eden İngilizlerin TC'yi kurmak için hazırladığı hile senaryosunun sahnelendiği bir etap.


Jakoben Kemalist rejim 100. Yılında Sivas Kongresinin arka planının ortaya çıkarılmasına imkân vermiyor! O bir ihanet kongresidir. Türkiye'deki İsrail'in yeni yüzü Pelikan Örgütü "iki ayyaş" söylemi yerine "gazi" retoriğini tedavüle sokarak geri adım attırdı!


***


İhraç kararı

Davutoğlu'nu büyütür!


AKP'den ihraç kararı Ahmet Davutoğlu'ndan ne denli korkulduğunu açık net gösteriyor. Bu karar kimseyi değil Davutoğlu'nu büyütür. Davutoğlu parti kurmaktan hiç söz etmedi. AKP liderliğine talip oldu. Erdoğan'a rakip olmanın cezası ihraç mı? Ceza çözüm mü?


Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası AKP liderliğine talip olan Davutoğlu'nu ısrarla parti kuracak diye lanse etti. Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası olayları çarpıtıp değişik yansıtarak örgütlü yalancı şahitliği yapmaktadır.


***


Gündemden…


- Millî Gazete "GÜVENLİ BÖLGEDE GÜVEN SORUNU" manşeti atmış. Güven sorunu varsa Türkiye bağımsız hareket ediyor; ABD uydusu değil!


- CHP Diyanet'e saldırırken İslamcı kaltabanlar suskun. Tağuti Kemalist rejimin gayrimeşru ürünü tarikat ve cemaatleri savunuyorlar.


- Harap bira fabrikası tarihi esermiş! Türkiye'deki İsrail pervasız; topluma gohim (kır hayvanı, Yahudi olmayan) muamelesi yapıyor.


***


Kimi insan işlenmiş nadide sanat eseri gibidir; cevheri adidir. Kimi işlenmemiş değerli cevher gibidir. Ben cevhere değer veririm.


SÖZLER
Hak-hakikati göz ardı edip haklı-haksız ayırmadan güçlüden yana olanlar güç-kuvvet sahibinin yalnızca Allah olduğunu bir bilseler!
***
İhtiyaç duyduğun ne kadar nimet, tehdidine maruz kaldığın ne kadar musibet varsa Allah'ın elinde. Yalnız ondan iste ve ondan kork!

DİĞER HABERLER