Sabetayist Kemalcı medya ve akademiya Katar'ı Türkiye'ye ihanet ederek Körfez Ülkeleri ile anlaştı diye suçluyor!

Sabetayist Kemalcı medya ve akademiya Katar'ı Türkiye'ye ihanet ederek Körfez Ülkeleri ile anlaştı diye suçluyor!

Sabetayist Kemalcı medya ve akademiya, Körfez Ülkelerinin Katar ile anlaşmasına karşı dut yemiş bülbüle dönüştüler... Asıl mesele Katar'ın patronu Türkiye'nin küresel güç Siyonizm'e karşı koyacak esrarengiz bir global yapılanma sahibi olduğunun idrak edilmiş olmasıdır....

Yıllardır ekranlarda Türkiye'nin dış politikasını bir fecaat olarak niteleyen Sabetayist Kemalcı medya ve akademiya, Körfez Ülkelerinin Katar ile anlaşmasına karşı dut yemiş bülbüle dönüştüler.


Selanikli Sabetayist Kemalcı medya ve akademiya, 4 yıldır her türlü baskıya, şantaja boyun eğmeyerek Türkiye ile birlikte hareket eden Katar'ı, Türkiye'ye ihanet ederek Körfez Ülkeleri ile anlaştı diye suçluyor. Çüş ulan çüş...


Katar'ı ablukaya alan İsrail-ABD-Haçlı AB ile işbirlikçi Arap rejimleri, yalnızca Türkiye'nin sahip çıktığı Katar'a diz çöktü. Yani Türkiye tek başına dünyanın bileğini büktü. Selanikli Sabetayist Kemalcı medya ve akademiya ise Türkiye'nin dış politikası felaket diyor!


Irak, Suriye, Katar, Libya, Akdeniz, Dağlık Karabağ'da Siyonist-Haçlı Batı ve kuklalarına dünyayı dar eden Türkiye gerçeğini; Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası madrabazlıkla örtüyor.


Venezuela dünyanın öbür ucu. Türkiye ile arasında koca okyanus var. İsrail-ABD-AB üçlüsünün ülkede darbe girişiminin üzerinden 2 yıl geçti. Türkiye'nin desteklediği Maduro yönetimi hala iktidarda. Darbeci Guadio ise tarih oldu. Toplum bu çıplak gerçeği bile görmüyor.


Siyonist-Haçlı emperyalizminin uydusu Körfez Ülkelerinin Katar ile barışmasının Katar ile hiçbir ilgisi yok. Asıl mesele Katar'ın patronu Türkiye'nin küresel güç Siyonizm'e karşı koyacak esrarengiz bir global yapılanma sahibi olduğunun idrak edilmiş olmasıdır.


Katar'da, Libya'da, Venezuela'da İsrail-ABD ve AB ittifakının darbe planlarını engelleyen Milli Görüş'ün Türkiye'sini darbe ile devirmeyi düşünen Selanikli Sabetayist Yahudi Kemalcıların uğrayacağı sona hiç acımam!


Türkiye'nin dünyanın yeni patronu olduğunu Suriye'de, Doğu Akdeniz'de, Libya'da, Dağlık Karabağ'da küresel Siyonist Haçlı hegemonya gördü. Katar'da Körfez ülkeleri de gördü. Ama Türkiye'deki Selanikli Sabetayist Kemalcı medya ve akademiyanın cerbezelikleri yüzünden millet göremiyor!


Dün Körfez Ülkeleri ve BAE, bugün de Yunanistan Başbakanı Miço, Türkiye'ye barış çağrısı yaptı. Ne oldu ki düne kadar Türkiye düşmanı olanlar aniden ağız değiştirdi? İsrail-ABD-AB şeytan cephesinin Türkiye karşısında çuvallayıp rezil olduklarını anladılar.


İçeride ısrarla, "Ekonomi çok kötü, battı" diye yaptıkları çığırtkanlık ve kopardıkları yaygaralarla milleti afyonlayan Selanikli Sabetayist Kemalcı medya ve akademiya; COVİD-19 sürecinde her biri milyar $'lık kalkınma projelerini yürüten dünyadaki tek devletin Türkiye olduğu hakikatini tezvirat ile karartıyor.


*****


Milli Gazete, 49. Yılını, "Hakk'ın ve Hakikatin Yanında" manşetiyle kutlamış. Peki, Milli Gazete kimlerle birlikte? Milli Görüş ve Erbakan düşmanı Selanikli Sabetayist Kemalcı medya ile PKK, HDP yanlısı medyanın paydaşı! Bu mu Hakk'ın ve Hakikatin yanında olmak?


*****


Gazete manşetleri ile internet haber sitelerinde, "ABD'de kaos hazırlığı" başlıklı haberler var. Türkiye'nin küresel gücü karşısında çaresiz kalıp ülkelere darbe ihraç edemeyen ABD bu sefer kendi kendisine darbe yapmak zorunda kaldı! Ne demiş atalarımız: "Alışmış, kudurmuştan beterdir!"


Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “Dijital faşizmin savaş açtığı iki ülke var; Türkiye ve ABD"DİĞER HABERLER