Dijital faşizmin savaş açtığı iki ülke var; Türkiye ve ABD

Dijital faşizmin savaş açtığı iki ülke var; Türkiye ve ABD

Dünyanın gerçek manada iki süper gücü Türkiye ile İsrail'in küresel hakimiyet kavgası dijital platformlara taşındı! Milli Derin Devlet’in Erdoğan-Kılıçdaroğlu kavgası ile ilgili senaryosu!

Dünyada Siyonist dijital despotizmine karşı savaş açan iki ülke var; Türkiye ve ABD. Dijital faşizmin de savaş açtığı iki ülke var; Türkiye ve ABD.


ABD istihbarat teşkilatları, 16-20 Ocak arası 50 eyalette büyük bir silahlı başkaldırı ve isyan beklendiğini açıkladı. Erbakan'ın dediği gibi ABD karton gibi yırtılacak.


Siyonist dijital dikta şirketlerinin Trump ve destekçileri ile Türkiye ve milletimize açtığı savaş basit bir kişisel verilere ulaşım mücadelesi değil; bu, "Dünyayı kim, hangi güç yönetecek" kavgasının dijital versiyonudur!


Dünyanın gerçek manada iki süper gücü Türkiye ile İsrail'in küresel hakimiyet kavgası dijital platformlara taşındı. Trump ve yanlıları ile Türkiye ve halkımıza yönelik çifte standartlı yaklaşımların gerçek sebebi bu küresel güç savaşıdır.


Siyonist dijital barbarlığın Türkiye'ye ve halkımıza yönelik çifte standartlı uygulamalarının sebebi kişisel verilere ulaşmak değil; Türkiye'nin Siyonist-Haçlı Batı'dan özgür ve bağımsız politikalar üretip bunları hayata geçirme iradesine karşı küresel Yahudi baronların gösterdikleri tepkidir.


'"Türkiye'de artık reis hukuku var. Yargı bağımsızlığı yok. AK Parti yargısı var" diyen Türkiye'deki İsrail medyası ve akademiyasına kötü haber. ODTÜ'de CB Erdoğan'a hakaret edilen “Tayyipler Alemi” pankartını açanlarla ilgili mahkeme beraat kararı verdi. Hani reis hukuku, nerede?


MİLLİ DERİN DEVLET’İN ERDOĞAN-KILIÇDAROĞLU KAVGASI İLE İLGİLİ SENARYOSU!


CHP'nin milli ve yerli bir parti olma projesinde rol alan Dersimli Kemalcılar ile tarihi 1923 kodlarından taviz vermeyen Selanikli Kemalcılar arasındaki kavgayı gözetmeden klâsik toptancı bir anlayışla CHP'yi hedef alanlar İsrail'in çorbasına tuzluk olurlar.


Küresel güç Siyonizm ve Türkiye'deki İsrail'in demokrasiyi işletmek için yıllarca kullandığı Demirel-Ecevit horoz dövüşü oyununu; Milli Derin Devlet, Erdoğan-Kılıçdaroğlu kavgası ile güncelleyerek millileştirmek suretiyle demokrasiyi kurguluyor.


Bir Siyonist kurgu olan Demirel-Ecevit kavgasında iki tarafın yanlıları nasıl tezgahı fark etmeyip birbirlerine düşmanca saldırdıysa; bir Milli Görüş Derin Dünya Devleti kurgusu olan Erdoğan-Kılıçdaroğlu rekabetinde de her iki kesim yine oyunu fark etmeyip karşılıklı sert biçimde atışıyor.


Adam koca Anayasa profesörü unvanı sahibi. Avukat eşi başörtülü diye Kemalist statüko tarafından mahkemeden kovuldu. AK Parti başörtüsü yasağını kaldırdı. Şimdi bu profesör, Kemalcı statükoyu destekleyip AK Parti'yi ülkeyi kutuplaştırmakla suçluyor.


İzmir'i Yunanlılardan kurtarıp özgürlüğüne kavuşturan Kemalcılar'ın CHP'li BŞBB Tunç Soyer, bir iskeleye Antik Yunan kralı Agamemnon'un ismini koymuş! Kime ne, bize ne? Nasıl olsa ağa memnun. Herkesin ağası kendine güzel!


Sözde Kurtuluş Savaşı'nda ülkeyi işgalci devletlerden kurtaran Selanikli Sabetayist Kemalcılar'ın bir Yunan ağaları/kralları olduğu ortaya çıktı. Adı da Agamemnon. CHP'leri bilmem ama ağa gerçekten memnun!


*****


BAE, Türkiye ile ilişkileri normalleştirmek istiyoruz dedikten 1 gün sonra BAE medyası El Arabiya, PKK ile ilgili belgesel yayınladı ve Türkiye'yi suçladı. Neden? Çünkü İsrail, El Arabiya üzerinden iki ülkenin barışına sabotaj yapıyor.


*****


Suriye'de, Libya'da Türkiye'nin politikalarına hizmet eden Rusya, dün Azerbaycan ile Ermenistan'ı Dağlık Karabağ sorununun çözümü için bir araya getirdi ve anlaşma sağlandı. Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyasının neden Rusya ve Putin düşmanlığı yaptığını şimdi anladınız mı?


*****


MİT ve Ankara İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, savunma sanayii sektöründe küresel silah şirketleri ile bilgi alışverişinde bulunan 6 kişiye operasyon yaptı. Bu 6 kişiyi bulup ayartan ve kullanan devletin İsrail olduğundan herkes emin olabilir.


*****


SP kabuk yönetiminde O. Asiltürk ile İngiliz Temel arasında başlayan iktidar savaşı İstanbul'da il başkanlığı değişiminde yaşandı ama üstü örtüldü. CB Erdoğan'ın O. Asiltürk'ü ziyaretiyle kamuoyuna mal oldu ve örtmek artık imkânsız.


Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “Üstün silah sanayii teknolojisinin mimarının Erbakan olduğu gerçeğini yalnızca El-Aziz dillendiriyor!"DİĞER HABERLER