Üstün silah sanayii teknolojisinin mimarının Erbakan olduğu gerçeğini yalnızca El-Aziz dillendiriyor!

Üstün silah sanayii teknolojisinin mimarının Erbakan olduğu gerçeğini yalnızca El-Aziz dillendiriyor!

Erbakan, parayı dik tutturdu! Dünyada hangi yönetim Türkiye ile güçlü ilişkiler içinde olursa… Milli Gazete gizli belgelere nasıl ulaşıyor?

Koca ülkede herkes savunma sanayiinde Türkiye'nin çağ atladığından bahsediyor ama bu üstün silah sanayii teknolojisinin mimarının ERBAKAN olduğu gerçeğini yalnızca El-Aziz dillendiriyor.


Hz. Muhammed (SAV), "Bizi aldatan bizden değildir" buyuruyor. Yalan söylemek karşıdakini aldatmaktır. Yalan söyleyenden her şey olur ama Mü'min olmaz.


Erbakan: "Seçim tahtaravalli oyununa dönüştü. Sandıktan ister AP isterse CHP çıksın, Yahudi kazanıyor. Biz bu parayı dik tutturacağız!" diyordu. Türkiye'deki İsrail medyası ve akademiyası CB Erdoğan'a ne kadar karşıysa CHP lideri Kılıçdaroğlu'na da o kadar karşı. CB Erdoğan ile Kılıçdaroğlu'nun kavgası gerçek değil, muvazaa. Yani Erbakan, parayı dik tutturdu!


CB Erdoğan ile CHP lideri Kılıçdaroğlu arasındaki dozajı yüksek atışma her iki lideri de siyaseten besliyor. CB Erdoğan, CHP'den nefret eden kitleyi; Kılıçdaroğlu da AK Parti'den hoşlanmayan seçmeni kendi etrafında konsolide ediyor. Bu siyasi mühendislik projesinin rejisörü ise Milli Görüş Derin Dünya Devleti.


Erbakan: "Yaptığımız Ağır Sanayii hamleleriyle Türkiye kendi uçağını, halikopterini, füzesini, topunu, tankını üretecek!' Siyonist medya/akademiya: "Erbakan -haşa- bir palavracı, hayalperest, karavana atıyor inanmayın."


Yıl 2021. Türkiye, Erbakan'ın dediği gibi üstün savunma sanayii ile dünyanın süper gücü. Ey Siyonist medya/akademiya... Ne haldesiniz?


Paranın dik tutturulmasının dünyadan yansımaları ise şöyle;


Türkiye'nin süper güç olduğunu Yunanistan Dışişleri Bakanı şöyle ifade etti; "Türkiye'nin o eski Türkiye değil. 100 yıl önce Batı'da hasta adam olarak tanımlanan Türkiye'nin şimdi bölgenin büyük değişimcisi olarak Osmanlı İmparatorluğu rolünü oynamaya çalışması, görüştüğüm bütün ülkelerin gündeminde bulunuyor."


Yunanistan Dışişleri Bakanı, Kıbrıs ile ilgili BM gözetiminde Türkiye ile istikşafi görüşmelerin başlayabileceğini ancak Türkiye'nin 2000'lerin Türkiye'si olmadığını, Osmanlıcı ve tehditkâr davrandığını ifade etti.


BAE yönetimi, “Kesinlikle Türkiye ile ilişkilerin normalleşmesini istiyoruz” dedi. Bölgenin ve dünyanın ağasının İsrail olduğuna inandığı için ilişkileri normalleştiren BAE birde ne görsün? Bölgenin ve dünyanın bir ağası daha var; Türkiye!


Kırgızistan'ın yeni CB Sadır Caparov, Türkiye ile ilişkilerimizi bugünkünden daha güçlü kılmaya ve üst seviyelere taşımaya çaba sarf edeceğiz dedi. Artık herkes, Siyonist-Haçlı Batı tarafından Türkiye bileğinin bükülemediğini anlıyor.


DÜNYADA HANGİ YÖNETİM TÜRKİYE İLE GÜÇLÜ İLİŞKİLER İÇİNDE OLURSA…


Siyonist-Haçlı Batı'nın gerçek putları demokrasi, insan hakları, hukuk, ifade özgürlüğü değil; despotizm, zorbalık, barbarlık, dayatma, tahakküm, işgal, sömürü ve katliamdır.


Sosyal medya ağlarının Trump'a uyguladıkları sansür/engelleme politikası tam olarak dijital despotizm, dijital faşizm, dijital terör ve diktatörlüktür.


Dünyada hangi yönetim, iktidar Türkiye ile güçlü ilişkiler içinde olursa, İsrail ve Dünya Siyonizm'inin radarına giriyor. Türkiye'yi ziyaret eden Irak Başbakanı ve hükümetine karşı halk isyanı başlatıldı.


MİLLİ GAZETE GİZLİ BELGELERE NASIL ULAŞIYOR?


Milli Gazete'nin bugünkü manşetine bakıldığında İsrail tarafından beslendiği gayet net anlaşılır. İsrail Ulusal Güvenlik Konseyi'nin İsrail CB Rivlin'e sunduğu gizli rapora Milli Gazete nasıl oluyorsa hangi yolları kullanıyorsa ulaşmayı başarıyor!


İsrail Ulusal Güvenlik Konseyi'nin İsrail CB Rivlin'e sunduğu gizli rapora Milli Gazete nasıl ulaşır? Nasıl olacak, MOSSAD vermiştir.


*****


Kemalist statükonun nasıl bir İslam düşman olduğunu anlamamıza katkı sağlayan Can Ataklı büyük iş yapıyor! Diyanet'in gençleri camiyle buluşturma projesine karşı savcıları göreve çağırdı. Türkiye'nin böyle dobra Selaniklilere ihtiyacı var.


*****


Abdurrahman Dilipak, aylardır köşesinde millete umutsuzluk, korku, panik, kaos, kriz tetikçiliği ile felaket tellallığı yaparak ne yapmaya çalışıyor? Derdi ne bunun? Dünyanın gıpta ile bahsettiği Türkiye'nin Siyonist-Haçlı emperyalizmine karşı kazandığı başarılardan niçin tek kelime bahsetmez?


Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “Türkiye'de Gezi Zekalılar ayaklanınca demokrasi, ABD'de halk ayaklanınca demokrasi katili oluyor!"
DİĞER HABERLER