Dünyada tüm ülkeleri seçilenler değil; Derin Devletler yönetir!

Dünyada tüm ülkeleri seçilenler değil; Derin Devletler yönetir!

Siyonist-Haçlı Batı'nın putları! CB Erdoğan'ın O. NifakTürk'ü ziyareti ne anlama geliyor? Şii İran palavralarının, yalanlarının, safsatalarının hala müşterisi var mı?

Twitter, ABD Başkanı Donald Trump'ın hesabını kalıcı olarak askıya aldığını açıkladı. İnsanlara sorsanız "Dünyanın en güçlü adamı kim" diye? Çoğunluk ABD başkanı der. Oysa ABD başkanı daha kendi sosyal medya hesabına bile sahip çıkamıyor. Yani demokrasi bir Hollywood filminden farksız.


Twitter ve Facebook, ABD Başkanı Trump'ın hesabını kapatabildiğine göre, Siyonist-Haçlı Batı'nın putu ifade ve düşünce hürriyetine ne oldu?


Siyonist-Haçlı Batı'nın putu demokrasi. Nasıl bir put bu? Eğer halk seçimden/sandıktan İsrail, ABD ve Haçlı Batı'ya hizmetkarlık edecek birini seçerse demokrasi kutsaldır. Aksi olursa! Askeri darbe kaçınılmaz olur! Acıkınca putunu yemek Ebu Cehil neslinden torunlarına mirastır.


İfade ve düşünce hürriyeti. Siyonist-Haçlı Batı'nın başka bir putu. Nasıl işliyor bu put? İsrail-ABD ve AB'nin menfaatlerine hizmet eden her fikir ve düşünceye sınırsız özgürlük var. Aksinde ABD başkanı bile olsanız Twitter ve Facebook hesabınız kapanır.


Hukuk devleti ilkesi. Siyonist-Haçlı Batı'nın diğer bir putu. Bir devlet, rejim veya yönetim, İsrail çıkarları, Siyonizm'in projeleri doğrultusunda hareket ediyorsa o ülke hukuk devletidir. Yok İsrail'e karşıysa o ülkede diktatörlük, totaliter rejim var demektir.


Twitter ve Facebook hesabına bile sahip çıkamayan 70 milyon oy almış bir başkanın ABD'yi yönetmesi mümkün mü? Dünyada tüm ülkeleri seçilenler değil; derin devletler yönetir.


CB ERDOĞAN'IN O. NİFAKTÜRK'Ü ZİYARETİ NE ANLAMA GELİYOR?


O. NifakTürk ile İngiliz Temel arasında kavga var görüntüsü tamamen fasa fiso. Belli ki İngiliz Temel'in son kullanım tarihi yaklaşıyor. Operasyon ile yeni bir yönetim için parke taşları döşeniyor.


O. NifakTürk, Mustafa Kamalak'ı FETÖ'cü diye yedi. Oysa FETÖ medyasına yönlendiren de O. NifakTürk'tü. Şimdi de İngiliz Temel'i yiyecek. İngiliz Temel, SP'ni CHP eksenine oturttu söylevi de bahane. Ne olacak? SP'nin başına yeni bir O. NifakTürk kuklası mı gelecek?


CB Erdoğan'ın O. NifakTürk'ü ziyareti ile ittifak gündeme gelince, SP Saadet Partisi Sözcüsü Birol Aydın, soluğu CHP'nin Halk TV’nde aldı. Vallahi de billahi de biz CHP'nin yanındayız mesajı verdi Millet İttifakına.


Şİİ İRAN PALAVRALARININ, YALANLARININ, SAFSATALARININ HALA MÜŞTERİSİ VAR MI?


1000 yıllık bir mazisi olan kadim bir İran kültürü Şii palavralarının, yalanlarının, safsatalarının hala müşterisi var mı? Var maalesef. Çünkü insanları hakikatlere inandırmak her daim yalanlara inandırmaktan çok daha zor olmuştur.


Kasım Süleymani'nin ölümünün üzerinden 1 yıl geçmiş olmasına rağmen hala intikam diyen İran tek bir ABD askerine zarar verememişken; Süleymani'nin cenaze töreninde 60 Şii ezilerek öldü!


40 yıl İran'da, Irak'ta, Yemen'de, Suriye'de, Lübnan'da, Afganistan'da on binlerce Müslümanın katliam emrini veren Kasım Süleymani'nin anma törenine katılan Saadet Partisi kabuk yönetimi hak dava Milli Görüş'ten sapmış batıla sürüklenmiştir.


*****


Boğaziçili vandalların iddiasının aksine dayanak kabul ettikleri Kanada, Fransa, Japonya, Norveç, Portekiz, İsviçre, Hollanda gibi ülkelerde rektörlerin atama yoluyla belirleniyor.


Rektör atamaları Hollanda’da kraliçe Norveç’te ise kral tarafından yapılıyor. Japonya’da ise Vali ve Belediye Başkanı rektör atıyor. Ama nedense bu ülkelerde Üniversiteler siyasallaşmıyor.


*****


İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Beylikdüzü İbrahim Cevahir Camii'ni ibadete açtı. Selanikli Kemalcılar ile Dersimli Kemalcılar'ın neden kavga ettiğini anladınız mı? Selanikliller Camileri kapatır, Dersimliler Cami açar!


İzmir Yeni Foça Jandarma Komando Teröristle Mücadele Harekatı (TMH) Okul Komutanlığına yaptırılan Güven Camii'nin açılışı gerçekleştirildi. Bu ordu İslam'ı irtica, Müslumanları mürteci ilan eden 1923 eski müstemleke Kemalist Türkiye ordusu değil; Erbakan'ın Yeniden Büyük Türkiye'sinin ordusu elhamdülillah.


*****


Eski Türk Tarih Kurumu (TTK) Başkanı Prof. Dr. Metin Hülagü: "Milli Mücadele'de biz 7 düvelle falan savaşmadık. Bu tür masalları çocukken dinlemiştik ama anladık yalanmış. Tek savaştığımız devlet Yunanistan ve kısmen Fransa'dır."


Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya akademiya söz konusu ABD halkı olunca sokağa çıkma yasağı savunucusu oldu!"DİĞER HABERLER