Eşcinsellere özel haklar isteyen Temel: Yatırım hizmetleri israftır!

Eşcinsellere özel haklar isteyen Temel: Yatırım hizmetleri israftır!

Hizmet yatırımlarından dolayı iktidara sıklıkla "Hizmetler israftır çalışmaları durdurun" çağrısında bulunan Karamollaoğlu, bu çağrısını FOX TV ekranlarında da yineledi.

İktidarların amacı nedir? Millete hizmet etmek!


Muhalefetin görevi nedir eksik ve yanlışlarını söyleyerek daha iyi hizmet etmesini sağlamak!


Türkiye'de iktidar hizmet konusunda elinden geleni yapıyor. Millete yollar, köprüler, okulları, sanayi alt yapıları gibi bir ülkenin gelişmesi için akla ne gelirse yapıyor.


Ama muhalefetin işleyişin de Türkiye'de bir sıkıntı var. Muhalefet Türkiye'de iktidar daha çok hizmet yapsın diye çalışmıyor aksine yatırımlar dursun diye özel çaba sarf ediyor.


Düşünebiliyor musunuz yerel seçimlerde "hizmet siyaseti bitmiştir" diyerek halktan oy istedi. Ve Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyasının desteği ile de pek çok yerde bunu kabul ettirerek iktidardan belediyeleri aldı.


İşte Türkiye'deki İsrail'in en sorunsuz kullandığı Saadet Partisi ve genel başkanı Temel Karamollaoğlu İsrail'in istekleri doğrultusunda halka hizmet düşmanlığı yaparak siyasetini sürdürüyor.
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, FOX TV'de Çalar Saat Hafta Sonu programında İlker Karagöz'ün konuğu oldu.


Karamollaoğlu'nun gündeminde yine hükümetin yaptığı hizmetler vardı.


Türkiye'nin şu anda yürüttüğü "yol ve köprü çalışmalarının" israf olacağını niteleyen Saadet Lideri Karamollaoğlu, bu hizmet yatırımlarının acilen durdurulması gerektiğini ifade etti.İSRAF YANLIŞ YATIRIMDIR


İlker Karagöz'ün Türkiye'nin yanlış yatırımları nelerdir sorusuna yanıt veren Karamollaoğlu "Ben israf dediğim zaman israf ille de parayı saçmak sarayda harcanan günlük 10 milyonun üzerindeki giderler değil . İsraf yanlış yatırımlardır. Siz şu anda Türkiye'nin bütün imkanlarını üretime dönük sanayiye dönük yapmanız icap eder.YENİ YOL YAPMAK İSRAFTIR


Şu anda inşaat yapmak, devlet daireleri yapmak yeni kurumlar inşa etmek, binalar inşa etmek, şu anda yeniden yol yapmak, bunların hepsi israftır. Yeni yollar yapmak israftır. Türkiye'de yeni yola ihtiyaç yok. Yeni yollar yapılıyor neden? Bu mantık değişmeden Türk ekonomisinin  düze çıkması mümkün değil. " ifadelerini kullandı.

DİĞER HABERLER