Bülent Arınç Türkiye düşmanlarına sahip çıkma özgüvenini nereden alıyor?

Bülent Arınç Türkiye düşmanlarına sahip çıkma özgüvenini nereden alıyor?

FETÖ'cülere sahip çıkan Bülent Arınç, AK Parti'nin sırtında taşıdığı tehlikeli bir yüktür! Faiz artırımı TUSİAD'ı çok memnun etmiş! Mevzu CHP’li Belediyeler Olunca!

Bülent Arınç, yine bildik tiynetinin , fıtratının gereğini yaptı. Erbakan ile siyaset yaparken de Milli Görüş partilerinde her daim fitne, fesat kumkuması gibi çalıştı. Misyonunu AK Parti'de de sürdürüyor. CB Erdoğan ve Cumhur İttifakı’na operasyon çekiyor. Kim adına? Elbette İsrail adına…


Erbakan ile birlikte siyaset yaparken de Bülent Arınç'ın Milli Görüş davasına en ufak bir katkısı, faydası, getirisi hiç olmadı. Sadece yararlandı, faydalandı ve sömürdü.


AK Parti de öyle değil mi? Allah aşkına söyleyin… AK Parti'yi sömürmekten, yararlanmaktan, istismar etmekten başka ne faydası var? Yaptığı tek şey, provokasyon yapmak, sabotaj çekmek!


Türkiye düşmanı Biden'a, PKK destekçisi, övücüsü Demirtaş'a, Türk Soros Osman Kavala'ya, KHK ile tasfiye edilen FETÖ'cülere sahip çıkan Bülent Arınç, AK Parti'nin sırtında taşıdığı tehlikeli bir yüktür. Bundan kurtulmak ise oldukça zor ve riskli!


Bülent Arınç, freni patlamış kamyon gibi sağa sola çarpıyor ve duracak gibi de değil. Hendek-Çukur teröristlerine, "Şanlı bir direniş gösteriyorlar" diyen Selahattin Demirtaş ile Gezi zekalı vandalların finansörü Türk Soros Osman Kavala'ya sahip çıktıktan sonra şimdi de Türkiye düşmanı Joe Biden ve yardımcısı Kamala Harris'i tebrik etti.


Soru: Türkiye düşmanı J. Biden'a, S. Demirtaş'a ve O. Kavala'ya sahip çıkacak kadar bir özgüven patlaması yaşayan Bülent Arınç bunu neye borçlu?


Cevap: Kendisi Sabetayist'tir. Arkasında Türkiye'deki İsrail medyası ve akademiyası var.


AK Parti ve CB Erdoğan için en ciddi tehdit Abdullah Gül değil, Ahmet Davutoğlu hiç değil, Ali Babacan önemsiz. Asıl tehdit Bülent Arınç'tır!


FAİZ ARTIRIMI TUSİAD'I ÇOK MEMNUN ETMİŞ!


Merkez Bankası'nın faiz artırımı TUSİAD'ı çok memnun etmiş. Elbette edecek. Zira TÜSİAD üyesi Tapınakçı sermaye baronları servetlerini faize borçlu.


Faizi %20'lerden %8'lere çeken, altın rezervinde rekor kıran MB Başkanı Murat Uysal görevinden alındı. Yerine tek seferde faizi %4,75 artıran Naci Ağbal atandı. CB Erdoğan'ın yüksek faize olan muhalefeti unutuldu!


Çiçeği burnunda Merkez Bankası Başkanı Naci Ağbal, faizi tek hamlede %4,75 artırınca küresel sermaye temsilcileri, IMF ekonomistleri, faiz lobisi ve TÜSİAD'dan tebrik aldı.


Murat Çetinsaya'yı ısrarla faizi indirmemekle suçlayıp görevinden alan CB Erdoğan'ın yeni atadığı Naci Ağbal, faizi ilk hamlesinde4,75 artırdı. Bu hamle, Türkiye'deki İsrail medyası ve akademiyası ile faizci kapitalist sistemin ekonomistleri tarafından destek gördü.


MEVZU CHP’Lİ BELEDİYELER OLUNCA!


CHP'li Adana Büyükşehir Belediyesinin meşhur 1000 yataklık bir Sahra Hastanesi vardı. Ne oldu o hastaneye? Koronavirus hastası kaç kişi tedavi edildi? Kaç kişi sağlığına kavuştu? Kaç kişiye hizmet verildi? Haberi olan, duyan var mı?


Not: Sahra Hastanesi şimdi güzellik fuarı oldu!


CHP'li Menemen belediyesine evrakta sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma, tahdit ve terör örgütlerinin propagandasını yapmak suçlarından operasyon yapıldı. Belediye başkanı dahil 22 kişi gözaltına alındı.


Tabi operasyon yapılan belediye AK Parti veya MHP'li olmadığı için Türkiye'deki İsrail medyası ve akademiyası olayı yine karanlığa mahkûm edecek.


Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “CB Erdoğan'ın faize olan düşmanlığını bilmeyen yok ama MB faizi 4.75 puan birden arttırdı: “Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu!”DİĞER HABERLER