Küba (Komünizm) yalanlarında bugün

Küba (Komünizm) yalanlarında bugün

Küba'ya ilgili sosyal medyada her gün farklı bir yalan görebilirsiniz. Ortaya atılan son yalan, daha önce söylenenleri de boşa çıkarmış oldu.

Siyonizm'in ABD yerine Çin'i dünyanın tek süper gücü yapma planı doğrultusunda yeni dünya düzenini de daha kolay yönetebilsin diye komünizme çevirmeye çabaladığı artık biliniyor.


Bu sayede kapalı sistemle despotça yönetilen Komünist bir sistem Yahudi'nin dünyayı daha da kolay yönetmesini sağlayacaktır.


İşte Siyonizm'in planı bu olunca medyada da Komünizm ve Sosyalizm güzellemelerinden geçilmiyor.


Özellik Küba üzerinden yapılmak istenen bu yalan propagandalarla halk komünizme ısındırılmaya çalışılıyor ama artık sosyal medyada yalanlar çabuk deşifre oluyor.


İletişim çağında olmamıza rağmen daha çok kısa süre önce internetin o da kısmen serbest olduğu Küba için ortaya her gün yeni bir yalan atılıyor.


Zaten Türkiye'de de İsrail'in hedefleri doğrultusunda hazır kıta bekleyen bir kesim var. Küba'ya, Komünizme'e ve Sosyalizm'e hayranlıkları da ordan geliyor.


İşte o kitleye göre Küba'da her şey çok güzel.


İnsanlar sosyalizm ile mutlu ve her şey yolunda olarak gösteriliyor.


Sosyal medyadaki Küba hayranları, zaman zaman ortaya bir yalan pompalıyor ve teyitsiz bir şekilde bu yalan yayılıyor.HANİ TECAVÜZCÜ YOKTU


İşte daha önce yaptıkları propagandaların yalan olduklarını kendilerinin deşifre ettiği bir olay.


Küba hayranlığıyla bilinen Orhan Aydın da Küba ve Komünizm güzellemeleri yapan isimlerden biri.


Aydın, Küba'da 58 yıldır hiçbir tecavüz suçunun işlenmediğini yazmıştı.Bugünlerde ise Küba'da koronavirüse karşı yapılan ilaç çalışmalarında tecavüzcülerin denek olarak kullanıldığı söyleniyor.


Hakkında pek çok yalan pompalanan Küba gerçekte ise sefaletten kırılmış, dünyanın en geri kalmış, her türlü rezaletin aleni işlendiği bir ülke!


Ama Yahudi'nin Komünizm ile ilgili planları olduğu için dünyaya çok güzel bir ülke olarak pompalanmaya devam ediliyor!

DİĞER HABERLER