İllüzyoncu medya ve akademiya ne kadar gizlese de Türkiye, dünyanın yeni patronu!

İllüzyoncu medya ve akademiya ne kadar gizlese de Türkiye, dünyanın yeni patronu!

Türkiye, Batı'nın kurguladığı oyunlarda rol alan değil; kendi senaryosunu yazıp uygulayan küresel bir güç! Siyonizm, COVİD 19 salgını sonrası Çin'i korumak için yönettiği küresel medyaya sansür uygulatıyor! Devlet aklı TRT'deki diziler üzerinden açıkça diyor ki!

Siyonist-Haçlı hegemonyanın Irak'ta, Suriye'de, Libya'da, Akdeniz'de, Katar'da Türkiye'nin savaş gücü karşısında çaresiz kaldığı defalarca test edip onaylandı. Asla TSK'nın karşısına çıkmaya cüret edemediler. Bu yüzden Türkiye dünyanın yeni patronu.


ABD ve Avrupa'daki Yahudi medyasında hemen her gün Türkiye'nin Batı'nın çizgisinden çıkarak agresif, saldırgan bir dış politika izlediği yazılıp çiziliyor. Ama tek bir devlet yetkilisi çıkıp da buna karşı ne yapılacağını ifade edemiyor. Yani gücün yoksa diplomasi gevezeliktir.


İsrail'in dünyada organize olmadığı hiçbir devlet yok. Azerbaycan'daki İsrail medyası ve akademiyasının kara propagandası nedeniyle sokağa dökülen Azeriler, Barış Gücü içinde Rusya'yı istemiyoruz diye yürüyüş yaptılar. Oysa Rusya, Dağlık Karabağ'da Ermenistan'ı desteklemedi!


Suriye'de, Libya'da, Doğu Akdeniz'de Türkiye ve Rusya birlikte/ortak hareket ediyor. Dağlık Karabağ'da Türkiye'nin Azerbaycan'a desteğine, Rusya Ermenistan'a sahip çıkmayarak cevap verdi. Rusya şimdi de Sudan'da büyük bir deniz askeri üssü kuruyor.


İsrail istihbaratı, Türkiye'nin Afrika'da güçlenmesinin İsrail için büyük bir tehdit oluşturduğunu, kurulu düzeni bozduğunu, İsrail'in bölge üzerindeki gücünü tehlikeye attığını raporladı. İsrail'in bildiğini milletimiz bilmiyor!


Ermenistan Başbakan'ı Paşinyan, Azarbeycan ile savaşa hazır olduklarını ama Türkiye'nin dengeleri değiştirerek planları bozduğunu söyledi. Türkiye, Batı'nın kurguladığı oyunlarda rol alan değil; kendi senaryosunu yazıp uygulayan küresel bir güç.


Son bir gelişme, Kuveyt'in Ankara Büyükelçisi, Türkiye'nin Suriye politikasını desteklerini açıkladı. Kuveyt, ekonomik olarak maaşları ödeyemeyecek kadar kötü duruma düştükten sonra Türkiye'ye karşı izlediği politikalarda değişime gitti!


SİYONİZM, COVİD 19 SALGINI SONRASI ÇİN'İ KORUMAK İÇİN YÖNETTİĞİ KÜRESEL MEDYAYA SANSÜR UYGULATIYOR!


COVİD 19'un merkezi Çin'de pandemi salgınının geldiği boyut ile ilgili haberler uzun zamandır küresel ve ulusal medyalarda yayınlanmıyor. Çin'i süper güç yapmak için trilyon dolarlık yatırımlar yapan ve yüksek teknolojiyi transfer eden Siyonizm, COVİD 19 salgını sonrası büyük itibar ve ekonomik kayba uğrayan Çin'i korumak için yönettiği küresel medyaya sansür uygulatıyor.


56 milyon insanı hasta eden bunun 1.3 milyonunu öldüren COVİD 19'un bulaştığı 56 milyon insandan toplansa hacminin sadece bir kaşığı dolduracak kadar olduğu açıklandı. Allah'ın sonsuz ve sınırsız güç, kudret, ilim ve bilgisi karşısında toplumların ilah edindiklerinin hiçbir faydası olmadığı nasıl da ortaya çıktı.


DEVLET AKLI TRT'DEKİ DİZİLER ÜZERİNDEN AÇIKÇA DİYOR Kİ!


Türkiye'yi yöneten derin üstün siyasi aklın Milli Görüş Derin Dünya Devleti olduğu, resmi devlet kanalı TRT 1'de oynayan Diriliş Ertuğrul, Uyanış Büyük Selçuklu, Payitaht Abdülhamid ile oynayacak olan Barbaros ve Hay Sultan dizilerinden belli değil mi?


Devlet aklı TRT'deki diziler üzerinden açıkça diyor ki, "Ben, 1000 yıllık Selçuklu/Osmanlı İslam medeniyetinin varisiyim." Yani 1923 eski müstemleke Kemalist Türkiye yok artık!


Erbakan ile girdikleri iktidar mücadelesinden yenilerek ayrılan eski müstemleke Kemalist Türkiye kurucu iradesi Selanikli Sabetayist Kemalcılar şirretlik satıyorlar. Kalemlerinden iblislik, ağızlarından eblehlik, fikirlerinden şeytanlık akıyor.


*****


"AK Parti Mavi Marmara'daki manyak tipler ile, kafadan İsrail, Batı düşmanları ile yollarını ayırarak ABD ve İngiltere ile ilişkilerini düzeltmeli" demişti Pelikancı Cem Küçük. Aynı Küçük bu kez “Osman Kavala ve Ahmet Altan serbest bırakılsın” demiş. Dedik ya, Pelikan Örgütü, Türkiye'deki İsrail'dir diye…


*****


70 yıldır Türkiye'de ABD emperyalizminin bekçi köpekliğini yapan Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası, Dışişleri Bakanı Pompeo'nun Türkiye ziyaretine saldırıyorsa bunun anlamı şudur; ziyaret İsrail adına yapılmamış!


*****


CHP lideri Kılıçdaroğlu ile Alaattin Çakıcı'nın sözlü/mektuplu kavgasında iki taraf da kendi açısından taraftarlarına iyi PR yaptı. Milyon dolarlar harcasalar bile böyle bir PR yapamazlardı!


Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “Bu zihniyet Türkiye'de demokrasi şampiyonu olarak takılıyor!"DİĞER HABERLER