Mensubu olduğu tarikatın, cemaatin menfaati için aslan kesilenler; Hz. Peygamber'e (SAV) hakaretlere sessizse hangi din mensupları bunlar?

Mensubu olduğu tarikatın, cemaatin menfaati için aslan kesilenler; Hz. Peygamber'e (SAV) hakaretlere sessizse hangi din mensupları bunlar?

Gazetemiz yazarlarından Mesud Akgül’ün gündem yorumu…

Gazetemiz yazarlarından Mesud Akgül Peygamberimize yapılan hakarete cemaat ve tarikatların sessiz kalışını, Büyük Cumhuriyet Konserini, Yerli Uçak Motorunu, Rusya’nın Türkiye’yi destekleyen açıklamalarını ve güncel gelişmeleri yorumladı.


İslam'a ve Hz. Muhammed'e (SAV) hakaret edildiğinde ortalıkta görünmeyen ilahiyat, tarikat ve cemaatleri mürşid zannedenler, müşrik bir ömür yaşar, ebedi hayatından olur.


Mensubu olduğu tarikatın, cemaatin menfaati için aslan kesilenler; İslam'a, Hz. Peygamber'e (SAV) hakaretlere sessizse hangi din mensupları bunlar?


Mürit, güç, para, menfaat ve nüfuz devşirmek için kıyasıya rekabet içindeki tarikat ve cemaatler; İslâm ve Hz. Muhammed'e (SAV) hakaretlere niye miskinler?


Mikrofonlarda kalabalıklara atıp tutarken, " Canım sana feda olsun ya Resulullah" diyen ilahiyat, tarikat ve cemaatler, Fransa'ya karşı dut yemiş bülbül kesildiler.


***


İslam'a ve Hz. Peygamber'e (SAV) hakaretlerde bir volkan gibi patlayarak lav püskürmesi gereken SP kabuk yönetimi ile salako-palyaço YRP kedi gibi miyavlayamiyor bile.


***


Selçuk Bayraktar, twet attı, " Yerli motorumuz hazır!" 


Kanada, İHA motorunu satmayacağız dedi. Selçuk Bayraktar, twet attı, " Yerli motorumuz hazır!" Bahçeden domates mi topluyorsunuz? Belli ki depoda hazır bekliyor!


***


Rusya düşmanı İsrailci medya ve akademiya suskun


Rus lider Putin, Dağlık Karabağ sorununun çözümü için Türkiye'nin de masada olmasını istediğini söyledi. Rusya düşmanı İsrailci medya ve akademiya suskun.


Kremlin Sözcüsü Peskov, Rusya'da İslam'a ve Müslümanlara hakaret eden dergiye asla müsaade etmeyeceklerini söyleyerek, Türkiye'ye destek oldu.


***


İsrail'in Akdeniz'de Türkiye düşmanlığı yaparak Fransa, Yunanistan, GKRY ve Mısır ile karşı blok oluşturması medya/ akademiya da niye tartışılmaz?


***


Cumhuriyetin 97.Yılında neyi kutluyoruz? 


Cumhuriyetin 97.Yılında neyi kutluyoruz? Sultan 2. Abdülhamid'in hal edilmesini mi? Sürgüne gönderilen Osmanlı Hanedanının Batı'da açlıktan ölmesini mi?


***


Mescid-i Aksa'yi İngiliz işgaline terk edip Filistin'de Yahudi devletinin önünü açan İttihatçıların kurduğu Cumhuriyet'in 97. Yılını Müslümanlar kutladı.


97 yıldır kutlanan Cumhuriyet Bayramı resmi törenlerinde bir kez olsun ezan veya Kur'an-ı Kerim okunduğu ya da dua edildiği vaki midir? Yoksa sen hala anlamadın mı?


Mevlüt Kandili, Selanikli Kemalcıların umurunda bile olmadı. Ama bugün Mevlüt Kandilciler Cumhuriyet'i kutlama yarışındaydılar. Nedir bu? Efendi ile köle ilişkisi...***


Yandaş/muhalif tüm tv kanallarının Büyük Cumhuriyet Konserini yayınlanması; Selçuklu/Osmanlı İslam medeniyeti söylevini dinlendiren Erdoğan'a tehdittir


Bu akşam düzenlenen Büyük Cumhuriyet Konseri açıkça CB Erdoğan ile Milli Görüş derin devletine bir meydan okuma konseptinde hazırlanmış. "Işıklar yanıyor" değil mi!!!


Milli Görüş derin devleti ile CB Erdoğan'ın 1000 yıllık Selçuklu/Osmanlı vizyonuna uygun politika ve söylemlerine bu akşam Büyük Cumhuriyet Konseri ile meydan okundu!


97 yıllık Cumhuriyet tarihinde bir ilk yaşandı ve tüm haber/aktüel ve diğer televizyon kanalları hepsi Büyük Cumhuriyet Konserini ortak yayınladı. İsrail'in gücü bu.


Türkiye'deki medya ve akademiya'nın İsrailci olduğu bu akşam ki Büyük Cumhuriyet Konserini tüm TV kanallarının canlı yayınlanması ile tescillendi.


Yandaş/muhalif tüm tv kanallarının Büyük Cumhuriyet Konserini yayınlanması; Selçuklu/Osmanlı İslam medeniyeti söylevini dinlendiren Erdoğan'a tehdittir.


AK Parti yandaşı Pelikan Örgütü medyasının Büyük Cumhuriyet Konserini canlı yayınlanması da gösteriyor ki bu medya İsrail ve Türkiye'deki İsrail yandaşı.


"Işıklar yanıyor'dan" sonra Büyük Cumhuriyet Konserinin tüm tv kanallarınca canlı yayınlanması, Türkiye'ye doğru hızla gelen derin bir projenin ilk ayak sesleri.


***


AK Parti'den CB Erdoğan'ı çıkarın, geriye kalanlar içinde İsrail'e, küresel Sıyonist Haçlı emperyalizm'e Erdoğan’ın söylemleriyle yumruk sallayacak 2. Bir şahıs var mi?


***


Yoksa CHP'ye düşmanlık mı?


Charlie Hebdo'ya destek oldu diye CHP'li İzmir BŞBB Tunç Soyer'in eşine saldıranların derdi gerçekten İslam mı? Yoksa CHP'ye düşmanlık mı?


Derdi İslam, gayesi Allah rızası olduğu için Tunç Soyer'in eşine saldıranlar; Charlie Hebdo'ya sessiz kalan tarikat ve cemaatlere karşı neden suskunsunuz?

DİĞER HABERLER