CB Erdoğan 'Hristiyanlık yeniden yapılandırılmalı ve bunu biz yapmalıyız' dese tefe koymazlar mı? Macron İslam için bunu diyor!

CB Erdoğan 'Hristiyanlık yeniden yapılandırılmalı ve bunu biz yapmalıyız' dese tefe koymazlar mı? Macron İslam için bunu diyor!

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sosyal medya hesaplarından gündemi değerlendirdi. Fransa Cumhurbaşkanı Macron'un başlattığı Türkiye ve İslam düşmanlığı hakkında tespitlerini paylaşan Geçkil; "Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası Macron'un Haçlı ruhunu hortlatarak başlattığı İslam ve Türkiye düşmanlığını ondan daha çok ama çok daha kurnazca savunuyor. İçimizdeki Haçlı gâvuru daha zorlu!"

Fransa Cumhurbaşkanı Macron'un başlattığı Türkiye ve İslam düşmanlığını değerlendiren Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil; "CB Erdoğan "Hristiyanlık yeniden yapılandırılmalı ve bunu biz yapmalıyız" dese tefe koymazlar mı? Macron İslam için bunu diyor!" dedi.


Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası Macron'un Haçlı ruhunu hortlatarak başlattığı İslam ve Türkiye düşmanlığını ondan daha çok ama çok daha kurnazca savunuyor. İçimizdeki Haçlı gâvuru daha zorlu!


Macron'dan daha Macron, Haçlı gâvurundan daha gâvur illüzyoncu medya ve akademiya Türkiye ve İslam düşmanlığında sınır tanımıyor. Bunlar işgal artığı değil işgal ortağı.


CB Erdoğan "Hristiyanlık yeniden yapılandırılmalı ve bunu biz yapmalıyız" dese tefe koymazlar mı? Macron İslam için bunu diyor!


Fransa ve diğer Avrupa ülkelerindeki göçmen Müslüman nufusun nedeni sömürgeciliktir. Sömürülen ülkelerinde aç kalanlar Avrup'ya göçüyor.


Fransa ve diğer Avrupa ülkelerine göç eden Müslüman nüfusun nedeni sömürgeciliktir. Sömürülen ülkelerinde aç kalanlar Avrupa'ya göç ediyor.

DİĞER HABERLER