Fransız mallarına boykota laiklik ile başlayalım mı ne dersiniz?

Fransız mallarına boykota laiklik ile başlayalım mı ne dersiniz?

Gazetemiz yazarı Mesud Akgül gündemdeki gelişmeler hakkındaki yorumu…

Gazetemiz yazarlarından Mesud Akgül’ün gündem yorumu…


CB Erdoğan, Fransız mallarına boykot çağrısı yaptı. Dışarıdan çok daha tehlikeli olan içimizdeki Fransız mallarına boykot daha önemli.  Bayağı yekün tutuyor yerli Fransızlar.


Bilderbergçi yerli Fransız Ali Babacan, İslam düşmanlığı yaptığı için başlatılan Fransız mallarına boykot çağrılarına, "çocukça şeyler" diyerek karşı çıktı.


Fransız mallarına boykot'a laiklik ile başlayalım mı ne dersiniz? Çünkü Fransa'nın dışarıya ihraç ettiği en tehlikeli ürünü bu.


Fransa CB Macron'un İslam ve Hz. Muhammed (SAV) düşmanlığına karşı renksiz, tatsız, tuzsuz, silik bir masonik muhalefet sergileyen SP ve YRP mi Milli Görüş?


Fransa'nın İslam, Hz. Muhammed (SAV) ve Müslüman düşmanlığına; kanalızasyon çukuru kültür ve san'at camiası niye sessiz kaldı? Çünkü yerli Fransızlar!


***


Hatay'daki bombalı saldırıda kullanılan taşeron terör örgütünün isminin bir önemi yok. Nasıl olsa kukla. Kuklacı İsrail. Köpeğe değil, sahibine odaklanalım.


***


Turan Ordusu (İslam NATO'su) hazır


MSB Hulusi Akar, Pakistan ziyareti sonrası Kazakistan ve Özbekistan'ı da ziyaret etti. Turan Ordusu (İslam NATO'su) hazır. Sadece ilanı kaldı. Karabağ kör gözleri açtı.


***


İsrail İP'i gözden çıkardı. Ne yapıp edip dağıtacak. Bilderbergçi Ali Babacan için tek yol bu. İP olduğu müddetçe Babacan'a ekmek yok. Yani sorun ekmekte.


***


Anket firmaları ilk kez Trump önde demeye başladılar


ABD Başkanlık Seçimlerinde yalan/dolan safsata anketlerle Biden fark atarak kazanacak diyen Yahudi anket firmaları ilk kez Trump önde demeye başladılar.

DİĞER HABERLER