CB Erdoğan: "Medya bizim sesimizi ve nefesimizi yansıtmıyor!"

CB Erdoğan: "Medya bizim sesimizi ve nefesimizi yansıtmıyor!"

"BAE ajanları yakalandı" haberleri Yahudi illüzyonudur! CHP, sahte alkol içenlerle ilgili araştırma yapmak için 10 vekil görevlendirdi!

CB Erdoğan, AK Parti gönüldaşlarına ve teşkilat mensuplarına sözde yandaş denilen medyanın haberlerini tetkik etmeden inanılmaması ve itibar edilmemesi gerektiğini söyledi.


CB Erdoğan: "Medya bizim sesimizi ve nefesimizi yansıtmıyor!" Açıklamaya dikkat ediniz. CB Erdoğan yandaş veya muhalif ayrımı yapmadan tüm medyayı hedef yapıyor. Umarım mesaj algılanmıştır.


"BAE AJANLARI YAKALANDI" HABERLERİ YAHUDİ İLLÜZYONUDUR!


"BAE ajanları yakalandı" haberleri içerik olarak tamamen Yahudi illüzyonudur. İsrail/MOSSAD her zaman kendini kamufle etmek için farklı ülkelerin kimliklerini kullanır.


MİT'in operasyonuyla yakalanan BAE ajanları ile ilgili haberlerde, Türkiye'deki İsrail medyası ve akademiyası kamuoyuna dezenformasyon yapıyor. Düşman kukla BAE değil; kuklacı İsrail'dir.


15 Temmuz FETÖ-NATO darbesinde MOSSAD'ın BAE kimlikli ajanlarının etkisi hatırlandığında, 2 BAE vatandaşı ajanın yakalanmış olması, yeni bir darbenin ayak sesleri olabilir.


CHP, SAHTE ALKOL İÇENLERLE İLGİLİ ARAŞTIRMA YAPMAK İÇİN 10 VEKİL GÖREVLENDİRDİ!


Ermenistan ile savaşan Azerbaycan'a destek için 10 vekil göndermeyen CHP, sahte alkol içenlerle ilgili araştırma yapmak için 10 vekil görevlendirdi.


Faizci kapitalist sistemin bekçi köpekleri, söz konusu alkol olunca Siyonizm'in para musluğu vergilere nasıl da isyan ettiler farkında mısınız?


CHP'li Mücahit Avcı, "Musab Bin Umeyr yaşasaydı AK Parti Gençlik Kolları Başkanı olurdu" demiş.


Ebu Cehil de yaşamış olsaydı CHP Gençlik Kolları Başkanı olur ve sırf adı Mücahit diye Avcı'yı genel merkez tuvaletine temizlikçi olarak atardı!


*****


Evanjelist lider Pat Robertson: Seçimleri Trump kazanırsa ABD'de peşi sıra felaketler yaşanacak. Trump'a 2 sefer suikast yapılacak. İslam dünyası ile İsrail savaşacak. Tanrı savaşı bastıracak. Ardından olağanüstü bir barış dönemi gelecek.


Başkan Trump'ın küresel Deccal Siyonizm'e karşı Türkiye ile ittifak yaptığını söylüyoruz. Yahudi sermayeli Bloomberg,"Seçimleri Trump kaybederse, Erdoğan da kaybedecekler arasında" diyerek bizi doğruladı.


*****


Milli dayanışma ve yardımlaşmanın en güzel örneklerinden olan Askıda Ekmek uygulamasına saldıran Selanikli Kemalcıların Tekalif-i Milliye kanunu canhıraş sahiplenmesi ne kadar ilginç değil mi?


*****

Ermenistan Başbakan'ı Paşinyan; "Hiçbir ülkeden destek görmedik. Rusya'dan da ümidim kalmadı" dedi. İsrail'in Ermenistan'ı kullandığı gerçeğini gölgelemek için Rusya'yi suçlayan Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası bu açıklamayı görür mu sizce?


Ermenistan Başbakan'ı Paşinyan: "Türkiye, Osmanlı İmparatorluğu'nu diriltmek istiyor!" Yarabbi, bu hakikati milyonlarca Müslüman'ın da idrak etmesini nasip eyle...


*****


Gezi zekalı profesyonel provokatör Selanikli Kemalcı Mehmet Ali Alabora, İngiliz vatandaşı oldu. İngilizler'e karşı Kurtuluş Savaşı verdi diyerek Mustafa Kemal'ı kutsayan Kemalistlerdeki bu İngiliz aşkı her zaman hayretimi cezbetmiştir.Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: "CB Erdoğan’ın sözleri (itirafları) ne anlama geliyor?

 

 

 

DİĞER HABERLER