Bölge Türkiye-İsrail savaşına gebe, bu savaş olmadan istikrar, huzur, kalkınma, barış, adalet haram!

Bölge Türkiye-İsrail savaşına gebe, bu savaş olmadan istikrar, huzur, kalkınma, barış, adalet haram!

Büyük İsrail'i haritadan silmek Büyük Türkiye'nin işi. Son bir hamle kaldı! Sonrası tufan inşallah! - Hani bu yargı Saray’ın yargısıydı! - İllüzyoncu medya ve akademiya artık Arap düşmanlığı yapmaz oldu!

Bölgemizde yaşanan tüm savaş, çatışma ve krizlerin nihai sonu bir Türkiye -İsrail savaşına gebe... Ve bu savaş olmadan bölgede istikrar, huzur, kalkınma, barış, adalet haram!


Savaşta bile Hz. Muhammed'in (SAV) savaş ahlakına göre davranan ordu Muhammed'in ordusu yani Mehmetçiktir. Kadın, çoluk, çocuk, yaşlı, ihtiyar, genç ayırımı yapmadan sivilleri katleden ise şeytanın ordusudur. Azerbaycan ile Ermenistan arasındaki savaş ahlakı farkı bundandır.


Bölgede iki İsrail var; biri büyük diğeri küçük. "Küçük İsrail" Ermenistan'ı Türkiye, Azerbaycan'a hallettiriyor. Küçükten sonra sıra büyüğüne de gelecek inşallah.


Azerbaycan, bölgedeki, "Küçük İsrail" Ermenistan'ı siliyor. Büyük İsrail'e Azerbaycan'ın boyu yetmez. Büyük İsrail'i haritadan silmek Büyük Türkiye'nin işi. Son bir hamle kaldı! Sonrası tufan inşallah!


“#HepimizErmeniyiz” diye yürüyenler, dün Ermenistan'ın sivilleri, çocukları katlettiği saldırısından sonra, #HepimizAzerbaycanlıyız diyebilirler mi?


HANİ BU YARGI SARAY’IN YARGISIYDI!


Düne kadar, "Saray'ın yargısı" denilerek itibarsızlaştırılmak istenilen yargı; AYM, CHP'li Enis Berberoğlu'nun yeniden yargılanmasına karar verince Cumhuriyetin yargısı oluverdi.


"Işıklar yanıyor" tweti ile 18 yıllık AK Parti iktidarını darbe ile tehdit eden bir AYM üyesiydi. Hani bu yargı Saray’ın yargısıydı!


İLLÜZYONCU MEDYA VE AKADEMİYA ARTIK ARAP DÜŞMANLIĞI YAPMAZ OLDU!


Eskiden, "Türkiye, Suudi Arabistan mı olacak? Şeriat isteyenler Arabistan'a…" diye böğüren Selanik dönmesi Sabetayist Kemalcılar; Suudi Arabistan İsrail ilişkileri normalleşince bu kara propagandayı terk ettiler.


Arap ülkeleri İsrail ile normalleşince, Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası artık Arap düşmanlığı yapmaz oldu. Tüm güçleriyle Türkiye düşmanlığı yapıyorlar. Türkiye'yi de İsrail ile normalleşmesini sağlarlarsa sevip bağrına basarlar.


*****


AB Liderler Zirvesi'nden bir kez daha Türkiye ile ilgili askeri veya ekonomik ambargo kararı çıkmadı. Türkiye'nin dünyanın yeni patronu olduğu gerçeğini anlamak için daha ne olması gerekiyor!


*****


İstanbul BŞBB Ekrem İmamoğlu, Fransız medyasına Türkiye'de demokrasi yok demiş. Yalan söylüyor. Demokrasi dışında hiçbir rejim bir belediye başkanının ülkesini dış güçlere şikâyet etmesine asla izin vermez. Anında makamından el çektirilir.


*****


Washington Portakalı Fatih, "Artık doydum kenara çekildim" dedi! Hayret bir şey doğrusu. Türkiye eğer Fatih Portakal'ı doyuracak kadar zenginliğe sahipse ekonomisi çok sağlam demektir.


*****


"S-400'lere 2,5 milyar dolar ödendi. Bunlar kurulmayacak. Boru olarak kalacak" diyenlerin; dün Sinop'ta S-400'ler denenince boru ile aralarındaki münasebette neler hissettiklerini düşünmek bile istemiyorum.


Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “Milli Görüş Gizli Dünya Devleti darbecilere karşı darbe yaparak Yahudi'nin umutlarını/hayallerini karanlığa mahkum etti!"DİĞER HABERLER