Milli Görüş Gizli Dünya Devleti darbecilere karşı darbe yaparak Yahudi'nin umutlarını/hayallerini karanlığa mahkum etti!

Milli Görüş Gizli Dünya Devleti darbecilere karşı darbe yaparak Yahudi'nin umutlarını/hayallerini karanlığa mahkum etti!

Türkiye'de demokrasi yok, otokrasi var diyenin yüzüne okkalı bir tükürük sallayın! Gavurun gördüğü gerçekleri ağzı açık, alık ve dangalak sürüsüne anlatamıyoruz!

AYM üyesinin, "ışıklar yanıyor" tweet'i İsrail'in yeni bir darbe planını ihbar ettiği için Türkiye'deki İsrail medyası ve akademiyası sahip çıkmayınca etkisi sadece 24 saat sürdü.


12 Mart'ta, 12 Eylül'de, 28 Şubat'ta, 15 Temmuz'da İsrail ışıkları yakmaya çalıştı. Ama Milli Görüş Gizli Dünya Devleti darbecilere karşı darbe yaparak Yahudi'nin umutlarını/hayallerini karanlığa mahkum etti.


Kemalist statükonun 3 darbesine muhatap olarak 4 Milli Görüş Partisinin kapatılmış olmasına rağmen İngiliz Temel, "Işıklar yanıyor" diyenlere sahip çıktı.


"Işıklar yanıyor" mottosuyla yapılan darbe çığırtkanlığı karşısında YRP Genel Başkanı Fatih Erbakan susuyor. AYM'nin ışıkları yanıyor ama YRP'nin ışıkları kapalı, kör karanlığa mahkum olmuş…


Yunan Kathimerini gazetesi, "Batı'nın Türkiye'yi cezalandırma vakti geldi" başlıklı yazı yayınladı. AYM üyesinin, "Işıklar yanıyor" ihbarı ile Yunan medyasının yaklaşımı arasında irtibat var!


Yunan medyası: "Türkiye Cumhurbaşkanı Erdoğan maksimalist hedeflerine ulaşırsa, bu sadece Yunanistan ve Kıbrıs (GKRY) için değil, Batı'nın istikrarı ve barışı için bu büyük bir yenilgi olur." Yeniden Büyük Türkiye'nin hedefinin küresel Deccal Siyonist-Haçlı düzen olduğunu Yunan biliyor da Türkiye farkında mı?


Yunanlı spiker/gazeteci, AB'nin Türkiye'ye yaptırım uygulama ihtimalinin olmadığını söyledi. Dünyanın parlayan yıldızı Türkiye, Batıdan daha net görünüyor. Çünkü İsrail'in Batı'da Türkiye'deki gibi bir kadim İsrail illüzyoncu medya ve akademiya yapılanması yok.


TÜRKİYE'DE DEMOKRASİ YOK, OTOKRASİ VAR DİYENİN YÜZÜNE OKKALI BİR TÜKÜRÜK SALLAYIN!


TBMM'nde Ermeni bir vekil var; HDP'li Garo Paylan. Ermenistan meclisinde bir Türkiyeli veya Azerbaycanlı Türk vekil var mı? Türkiye'de demokrasi yok, otokrasi var diyenin yüzüne okkalı bir tükürük sallayın.


HDP'li Ermeni vekil Garo Paylan, TBMM kürsüsünde Türkiye düşmanlığı yaparak açıktan Ermenistan'a sahip çıktı. Peki, Ermenistan meclisinde bir Türk vekil kürsüden Azerbaycan'a sahip çıkarak Ermenistan'ı suçlayabilir mi?


TBMM'de bir Ermeni vekil olan Garo Paylan, yaptığı konuşmada Azerbaycan-Ermenistan Savaşında Türkiye'yi suçluyorsa; Türkiye'de fikir ve düşünce özgürlüğü yok diyenleri Dağlık Karabağ'a gönderip Türk SİHA'larınca özgürleştirilmeleri sağlanmalı.


Altan Tan, HDP yönetimine PKK ile iltisakı dolayısıyla saldırmak için; HDP'nin yaptığı, "Bundan sonra gizli ittifak yok. İttifaklar açık olacak" açıklamasını niye bekledi? Bu gizli ittifak karşıtlığı en çok İsrail ve Türkiye'deki İsrail'i rahatsız etmişti oysa.


GAVURUN GÖRDÜĞÜ GERÇEKLERİ AĞZI AÇIK, ALIK VE DANGALAK SÜRÜSÜNE ANLATAMIYORUZ!

 

Reuters, Türkiye'nin S-400 hava savunma sistemini Sinop'ta test edeceğini haber yaptı. Bu S-400 olayı bile tek başına Türkiye'nin Siyonist Haçlı Batı'dan özgür ve bağımsız bir dünya gücü olduğunu anlamaya yeter.


Kahire'de yapılan toplantı sonrası Libya UMH Devlet Yüksek Konseyi ile Hafter yanlısı Temsilciler Meclisi arasında kalıcı barışı sağlama konusunda anlaşma imzalandı. Türkiye bölgede terör ve işgale uğramış coğrafyaya huzur, barış, adalet, umut, kalkınma, refah, istikrar götürüyor.


Türkiye'deki İsrailcilerin iddia ettiği gibi eğer Türkiye, bölgede Rusya'nın etkisi altındaysa nasıl oluyor da Rusya ile savaşın eşiğinde ki Ukrayna ile stratejik ortaklık yapabiliyor!


Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenski: “Ülkenizin silahlı kuvvetleri, kabiliyet ve askeri güç bakımından dünyanın en güçlü ordularından biri." Gavurun gördüğü bu gerçeği biz ağzı açık, alık ve dangalak sürüsüne anlatamıyoruz.


*****


İsrail, Ermenistan'ı Nahçıvan'a saldırttı ki, 1921'de imzalanan Moskova Antlaşması ile garantör olan Türkiye bir şekilde savaşa müdahil olsun. Bazı aklı evveler de Türkiye cevap versin diyerek İsrail'in yaktığı ateşi harlıyor!


*****


İstismardan/sömürüden beslenen ve birbirleriyle işbirliği halinde olan iki mülevves kesim var. Din tüccarlığı yapan fason üretim tarikat ve cemaatler ile Mustafa Kemal tüccarlığı yapan Selanikli Kemalcılar.


Türkiye'deki İsrail medyasından Yılmaz Yözdil, Uğur Dündar, Can Ataklı, Nevşin Mengü vb... S-400'lere boru demişlerdi. Boru bügun Sinop'ta ateşlendi. Ateşlenen borunun mucidi de Selanikli Kemalcılar oldu. İlk defa heykel yapmak dışında bir şey icat ettiler. Ateşlenen boru.


*****


Suudi Arabistan sermayesinin Türk mallarına boykot çağrılarına tepki olarak Körfez ülkelerinde ki Arap aktivistlerinin Twitter'da açtıkları, " Türkiye'ye destek için halk kampanyası 2 saat içinde dünyada Twitter'da en hızlı yayılan etiket oldu.


*****


BİR SORU: Kira parasını ödeyemediği için yıllardır kullandığı genel merkez binasını boşaltmak zorunda kalan SP kabuk yönetimi yeni bir genel merkez binası yapacak sermayeyi nereden buldu?

*****


İstanbul'da ekmek fiyatına yapılan zammı protesto için düğmeye basan MHP lideri Devlet Bahçeli, " Komşusu açken tok yatan bizden değildir" Hadisi Şerifiyle #Askıda ekmek kampanyasını başlattı. Milli ve yerli bir devlet adamı olunca elbette milletin derdiyle dertlenmek ana gaye oluyor.


Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: "Pelikan Örgütü İsrail'e kaldırım taşlarını mı döşüyor?"DİĞER HABERLER