Batı'da ‘Türkiye'ye teslim olduk’ diyememenin sancıları yaşanıyor!

Batı'da ‘Türkiye'ye teslim olduk’ diyememenin sancıları yaşanıyor!

Siyonist Haçlı kuruluşlardan sürekli çağrı yapılıyor; "Türkiye ile yaşanılan sorunların tek çözüm yolu diyalog! İsrail ve Türkiye'deki İsrail'in iflasını görmek isteyen İP'in tarihini iyi incelesin!

Siyonist Haçlı kuruluşlardan sürekli çağrı yapılıyor; "Türkiye ile yaşanılan sorunların tek çözüm yolu diyalog!" Batı'da Türkiye'ye teslim olduk diyememenin sancıları yaşanıyor.


Merkezi Belçika'da olan Uluslararası Kriz Grubu, Doğu Akdeniz'de Türkiye ile AB arasında yaşanılan krizin çözüm yolunun yalnızca diyalog olduğunu söyledi. Olası bir çatışma AB için bedeli ağır olur ifadelerini kullandı. Şu bir gerçek ki, Batı'nın Türkiye ile savaşacak ordusu yok.


Kosova'nın İsrail'i tanıyıp Kudüs'e büyükelçilik açacağına dair haberlere tepki gösteren CB Erdoğan ile İstanbul'da görüşen Kosova CB Haşim Taçi; "Emrivaki yapıldı. Bu adım atılmayacak" dedi. "İsrail'le ekonomik ilişkiler kurulabilir" diyen İbrahim Kalın ne düşünüyor acaba?


BAE, Hz. Muhammed döneminde Hayber'den kovulan Yahudiler için İsrail'e tazminat ödensin teklifi geldi. Bediüzzaman; "Kâfir ekşi ayran gibidir, içilebilir. Mürted kokmuş yağ gibidir. Dökmekten başka çareniz yok. Hiçbir yerde kullanılamaz!"


Türkiye ve Çin arasında dış ticaretin yerel para birimleri ile finansman anlaşmasına uygun ilk işlem dün yapıldı. Vakıf Bank, anlaşması çerçevesinde CNY reeskont kredisi tahtındaki ödeme işlemini gerçekleştirdi. Siyonizm'in parası $ yakında pul olur.


İsrailli Jerusalem Institue for Strategy&Security (JISS) adlı düşünce kuruluşu tarafından 16 Eylül’de yayınlanan “21. yüzyılda İsrail (ve komşuları) için en büyük engel Türkiye” başlıklı raporda, Türkiye'nin Aşil Topuğunun ekonomi olduğu belirtilmişti. Rapordan 10 gün sonra $ ve € kurunda rekor kırıldı. Tamamen tesadüf! Kafaya takmayın!


ABD Ankara (gerçekte İsrail) Büyükelçisi Yahudi David Satterfield, Türkiye ABD'li ilaç şirketlerine borcunu ödemezse ilaç satımı durabilir demiş. Kovid 19 salgınının 2. Dalgasıyla mücadele edildiği bir süreçte, Yahudi sermayesi belli ki Türkiye'nin SALGIN ile başarılı mücadelesine darbe vurmak istiyor.


*****


İsrail'in İP'ini tuttuğu İP'in Genel Başkan Yardımcısı Yavuz Temizer İP’in Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın’ı istifaya çağırdı. İsrail ve Türkiye'deki İsrail'in iflasını görmek isteyen İP'in tarihini iyi incelesin.


CB Erdoğan'a, "Tek adam, diktatör" diyen; AK Parti iktidarını "Otoriter" olmakla suçlayan İsrail'in sağlam İP'i Meral Akşener'in son kongrede delegelere, " Aday seçilemeyecekler listesi" dayattığı ortaya çıktı iyi mi?


*****


CB Erdoğan ve AK Parti'yi ABD işbirlikçisi ilan eden Atatürkçüler, İstanbul BŞBB Ekrem İmamoğlu'nun Ankara Büyükelçisi nezaretinde ABD'den 5 milyon $ hibe almasına sessiz kaldılar!


Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: "CB Erdoğan, BM Genel Kurulu'na hitabında İsrail'e güzel bir Osmanlı tokadı atarken, birilerinin tek derdi İsrail!DİĞER HABERLER