İsrail'le normalleşme ve Doğu Akdeniz'deki hamleler!

İsrail'le normalleşme ve Doğu Akdeniz'deki hamleler!

İsrail'le normalleşme furyası kukla Arap rejimlerinde yaygınlaşmışken... Cübbeli Ahmet'in iddiaları niçin karanlığa mahkûm ediliyor?

Güney Kıbrıs Rum medyası, Doğu Akdeniz'deki faaliyetleri nedeniyle, ‘Türkiye'ye ambargo uygulansın’ çağrılarının Almanya Şansölyesi Merkel tarafından frenlendiğini ve engellendiğini yazdı.


Katı laik Sözcü Gazetesi manşetten Yunanistan'a çakmış. Peki, aynı Sözcü; "Doğu Akdeniz'de Türkiye'ye karşı Yunanistan'ın yanındayız" diyen İsrail'e de bir şey söyler mi? Yılmaz Yozdil veya diğer yazarlarda böyle dübür var mı?


İsrail'le normalleşme furyası kukla Arap rejimlerinde yaygınlaşmışken, konuyla ilgili SP kabuk yönetimi, salako-palyaço YRP ve Milli Gazete'den ısrarla bir ses yok. Çünkü İsrail'le ilk normalleşenler kendileri…


Katar ve Cezayir, İsrail'le normalleşmeyi asla düşünmediklerini ilan ettiler. Her iki ülkenin de Türkiye ile yakın ilişki içinde olduklarını unutmamak lazım!


Mısır'daki Sisi yönetimi aleyhine protesto ve gösteriler dalga dalga ülke sathına yayılmaya başladı. Mısır ile İsrail arasında mutlaka bir problem olmalı. Türkiye ile normalleşme görüşmeleri İsrail için bir sorun olabilir mi?


Başkan Trump'ın İran'a yeni ambargo uygulanması çabalarına karşı AB ülkelerinde inatçı bir direniş var. Oysa aynı AB, Doğu Akdeniz bahanesiyle Türkiye düşmanlığında başat rolünde.


CÜBBELİ AHMET'İN İDDİALARI NİÇİN KARANLIĞA MAHKÛM EDİLİYOR?


Cübbeli Ahmet'in cinsellikle ilgili söylevlerini manşetlerden indirmeyen medya ve akademiya; "Tarikat ve cemaatlerin içinde yabancı istihbarat örgütleriyle ilişkisi olan var" demecini niçin karanlığa mahkum etti?


Cübbeli Ahmet'in, "2000 selefi derneğin silahlandığı" şeklindeki açıklamasını niçin tek bir savcı bile ihbar kabul edip ifadeye çağırmıyor?


Cübbeli Ahmet, dış istihbarat örgütleri ile tarikat ve cemaatler arasındaki irtibatı deşifre ettikten sonra sahibi olduğu şirketin ürettiği sucuklarda at eti çıkması komplo mu, yoksa gerçek mi?


*****


AK Parti kurmay kadrosu, İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun başlattığı Atatürk tartışmasında CHP lideri Kılıçdaroğlu'nu sessiz kaldı diye suçluyor. Madem bu kadar Atatürk sevdasıyla yanıp tutuşuyorsunuz öyleyse politika yapmanız gereken adres CHP olmalı değil mi?


*****


Çok önemli FETÖ soruşturmalarını yürüten Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Yüksel Kocaman ve eşi, Beştepe Külliyesi’nde CB Erdoğan tarafından kabul edildi. Bu kabul, Pelikan, FETÖ, PKK ve Selanikli trollerin hedefindeki savcıya moral olmuştur inşallah.


*****


Baykar Makine’nin imal ettiği ilk Türk Uçan Araba projesi Cezeri, dünya medyasında gördüğü ilgiyi Türkiye'deki Yahudi medyasından görmedi. Çünkü, İsrail kuklası illüzyoncu medya ve akademiya Türkiye aleyhine ne varsa bulup onları gündeme taşımakla görevli!


 


Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: "Batı medyası; ‘Türkiye küresel güç derken, Selanikliler her yerde kaybetmeye başladı!"DİĞER HABERLER