Hollanda'dan yaşanan olay LGBT sapkınlığının tehlike boyutlarını gözler önüne serdi...

Hollanda'dan yaşanan olay LGBT sapkınlığının tehlike boyutlarını gözler önüne serdi...

PNVD, seçim programında pedofilinin yasallaşmasını istedi. LGBT'nin son yıllarda sonuna "+" ekleyerek LGBT+ halini almasıyla artık pedofiliyi yani çocuklara yönelimi de cinsel tercihler arasında göstermişti.

Eşcinsel sapkınlığın merkezi Hollanda’da Ağustos ayından kurulan ve 2021’de yapılacak genel seçimlere katılacak olan Kardeşçe Aşk, Özgürlük ve Farklılık Partisi (PNVD) seçim programını açıkladı.


Okuyanları dehşete düşüren seçim programında öyle bir madde yer alıyor ki LGBT sapkınlığının varacağı boyutu gözler önüne seriyor.


LGBT sapkınlarının son yıllarda yayınladığı afişlerde pedofili açıkça cinsel tercih arasında gösteriliyor.

PNVD, seçim programında pedofilinin yasallaşmasını istedi. LGBT'nin son yıllarda sonuna "+" ekleyerek LGBT+ halini almasıyla artık pedofiliyi yani çocuklara sapıklığı da cinsel tercihler arasında göstermişti.


İşte bu sapkınlık artık Avrupa'da bir ülkede resmen yasallaşması için parti programında da yer aldı.


Son yıllarda Türkiye'de de LGBT sapkınlığını meşrulaştırmak için siyasi partilerden, sivil toplum örgütlerine kadar çok geniş bir yelpaze destek veriyor.


Hollanda'daki Kardeşçe Aşk, Özgürlük ve Farklılık Partisi (PNVD)'nin parti programı aslında Türkiye'deki organizasyonun da amacını ortaya koyuyor.


Ülkede eşcinselliği meşrulaştırmak isteyen Türkiye'deki İsrail'in esas amacı ülkemizde de Lüksemburg örneğindeki gibi karısı erkek bir Başbakan seçtirmek...


Çocuklara yönelik sapıklığa kadar sınır tanımaz bu ahlaksızlığın varacağı boyutu Hollanda örneğini göz önüne alarak gereken önlemlere başvurulması artık büyük önem arz ediyor.


Ülkemizde LGBT sapkınlığını savunanların aslında çocuklara sapıklığı savunduklarını ortaya koyan bu olay hükümetin Diyanet eliyle neden eşscinselliğin bir sapıklık olduğunu sık sık gündemde tutmak istediğini de gösteriyor.

DİĞER HABERLER