Cihat Yaycı'ya sahip çıkan Pelikan Medyası Devlet Bahçeli’ye niçin mesafeli?

Cihat Yaycı'ya sahip çıkan Pelikan Medyası Devlet Bahçeli’ye niçin mesafeli?

AK Parti yanlısı yandaş denilen medya aslında iktidarın ya da CB Erdoğan'ın değil, hakikatte İsrail yandaşı! İsrail ve Türkiye'deki İsrail'in en kullanışlı unsurları! Müslümanlar henüz paryalıktan kurtulamadı!

MHP lideri Devlet Bahçeli'nin Türkiye düşmanı ırkçı emperyalizminin 5. Kolcusu Türk Tabipler Birliği’nin kapatılmasıyla ilgili açıklamasına Pelikan Örgütü medyası (yandaş medya) niçin duyarsız kaldı?


AK Parti yanlısı yandaş denilen medya aslında iktidarın ya da CB Erdoğan'ın değil, hakikatte İsrail yandaşı… Nereden mi belli? MHP lideri Devlet Bahçeli'ye olan mesafesinden, soğukluğundan belli!


Görevde iken ve istifa ettikten sonra da sürekli olarak ‘Türkiye İsrail ile de deniz yetki anlaşması imzalamalı’ diyen mustafi amiral Cihat Yaycı'ya hayranlık duyan Pelikan medyası niçin milli ve yerli politikaların yılmaz savunucusu Devlet Bahçeli'ye karşı vurdumduymaz?


Yazdığı kitaplarda, gazetecilerle görüşmesinde ve çıktığı TV programlarında Türkiye'nin İsrail'le de Deniz Münhasır Ekonomik Bölge Antlaşmasını imzalamasını savunan Cihat Yaycı’nın görevden alınması sonrası Yaycı Paşa İsrailci medya tarafından milli bir kişilik olarak lanse edilmeye devam ediyor.


Siyonizm ve İsrail, ülkeleri ve toplumları sahte kahramanlar ile aldatarak yönetmekte mahirdir!


Bunu da ülke ve millet yararına her olayı göz ardı ettirip en küçük sorunu büyüten illüzyoncu medya ve akademiyaya Beşinci Kol görevi olarak yaptırıyor!


İSRAİL VE TÜRKİYE'DEKİ İSRAİL'İN EN KULLANIŞLI UNSURLARI!


Milli Gazete bugün de İsrail-BAE-Bahreyn üçlüsü arasındaki normalleşme anlaşmasını görmezden gelmeye devam etti. Her konuda konuşan Siyonist İngiliz Temel de bu konuda hiç konuşmadı!


ABD İsrail Büyükelçisi David Fredman, Tel Aviv ve Washington yönetiminin Filistin'de Mahmut Abbas yerine Muhammed Dahlan'ı getirmek istediğini söyledi. İslam dünyası, ümmet ve insanlık o kadar kokuşmuş ve çürümüş ki, İsrail artık planlarını deşifre etmekten bile çekinmiyor.


İsrail ve Türkiye'deki İsrail'in en kullanışlı unsurları İslamcı denilen medya, akademiya ve gazetecilerdir. Örnek mi? Yeni Asya…


İttihad-ı İslam (İslam Birliği) için ömrünü feda eden Bediüzzaman Hazretlerinin sözde savunucusu Yeni Asya manşetinde diyor ki; "Türk Halkı AB'yi İstiyor!" Şeytan, İslam elbisesi giymiş, Müslüman mahallesinde salyangoz satıyor. Müşterisi de bol!


MÜSLÜMANLAR HENÜZ PARYALIKTAN KURTULAMADI!


AK Parti 2. Baro kurulma yasasını çıkardı. İstanbul'da 50 bin avukat var. 2. Baro için henüz 2 bin imza atacak avukat bulunamadı. Neden? Çünkü Müslümanlar henüz paryalıktan, kölelikten, uyduluktan, kuklalıktan kurtulamadı. Sen istediğin kadar yasa çıkar sonuç değişmiyor!


Erbakan'ın kurduğu 4 Milli Görüş kapatarak, 5 kez siyasi yasak koyan laik yargı sistemi; CHP'li Enis Berberoğlu'nun seçilme ve siyasi faaliyette bulunma hakkının ihlal edildiğine karar verdi. Peki, Erbakan'ın seçilme ve siyasi faaliyette bulunma hakkına ne oldu diye soran kaç hukukçuya rastladınız bu ülkede?


*****


Siyonist kredi derecelendirme kuruluşu Moodys bazı Türk şirketlerinin kredi notunu düşürdü. Anadolu Efes, Coca Cola, Erdemir, Koç Holding, OYAK, Turkcell, TÜPRAŞ, Şişe Cam. İsrail ile bu şirketler arasında mutlaka bir sorun var. Yoksa böyle bir karar alınmaz!


*****


Rus medyası Türkiye'nin yakında Turan Ordusunun kurulduğunu dünyaya ilan edeceğini yazdı. Ordunun tüm alt yapısının kurulma aşamasının tamamlandığı söylendi. "Türkiye batıyor, iflas ediyor, çöküyor" diye höyküren İsrailciler hodfuruşluk yapmaktan asla caymazlar!


Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: "AK Parti Pelikan medyası; "CHP'yi Mustafa Kemal'den koparacaklar" diye feveran ediyor!"DİĞER HABERLER