AK Parti Pelikan medyası; "CHP'yi Mustafa Kemal'den koparacaklar" diye feveran ediyor!

AK Parti Pelikan medyası; "CHP'yi Mustafa Kemal'den koparacaklar" diye feveran ediyor!

Hamakat bataklığında debelenen embesil pelikan sürüsü! İsrail'in ekmeğini yiyen Yahudi'nin kılıcını sallar! İsrailci medya ve akademiya felaket tellallığı yapıyor!

CHP lideri Dersimli Kemal; "Son 10 yılda en fazla değişim yaşayan parti CHP oldu. Ne yaptığını bilen bir parti olduk. Bir sorunu eleştiriyorsak ortaya çözümünü de koyuyoruz" dedi. Yani Dersimli Kemal diyor ki; "Benden önce CHP ne yaptığını bilmeyen bu milletin başına bela olmuş baş belasıydı..."


CHP'de başlayan Dersimli Kemalcılar ile Selanikli Sabetayist Kemalcılar arasındaki kavgada, AK Parti Pelikan medyası; "CHP'yi Mustafa Kemal'den koparacaklar" diye feveran ediyor. Hamakat bataklığında debelenen embesil sürüsü... CHP'yi kim kimden uzaklaştırmış size ne? Derdi tasası sizi mi aldı?


İSRAİL'İN EKMEĞİNİ YİYEN YAHUDİ'NİN KILICINI SALLAR!


İslamcı Halk TV'de radikal dinci Şirin Payzın'a konuk olan Siyonist İngiliz Temel; PKK, PYD/YPG, DHKP-C terör örgütleri yancısı Türk Tabipler Birliğinin kapatılmasına karşı çıktı. Saadetçiler... Din mi değiştirdiniz? Bu İngiliz Temel'in İsrail'in goygoyculuğu yapmasına daha ne kadar susacaksınız?


İsrail'le ilişkileri normalleştirme adımlarını İslam dünyasında ilk kez BAE ya da Bahreyn atmadı. Bu konuda ilk hamleyi SP kabuk yönetimi ve Milli Gazete yaptı.


Milli Gazete'nin son 5 gününü inceleyin. İsrail ile BAE ve Bahreyn arasındaki normalleşme anlaşmasıyla ilgili 1. Sayfadan tek bir kez bile haber yapılmadığını göreceksiniz. İsrail'in ekmeğini yiyen Yahudi'nin kılıcını sallar!


Yeni Akit ise bugün İsrail'e güzel bir kıyak çekmiş. Haber şu: "Türkiye'yi oyala, Kudüs'u işgal et!" Deniliyor ki, İsrail, Türkiye'yi Doğu Akdeniz'de oyalarken Kudüs'ü işgal projesini uyguluyor. Yeni Akit, resmen CB Erdoğan ve Türkiye'nin Doğu Akdeniz politikasının İsrail'e hizmet ettiğini söylüyor. Peki, doğru mu bu? Doğru olsa daha 20 gün önce Başkan Erdoğan, Hamas heyetini kabul eder miydi?


İSRAİLCİ MEDYA VE AKADEMİYA FELAKET TELLALLIĞI YAPIYOR!


Yunan hükümetinin okullarda öğrencilere dağıttığı maske alay konusu oldu. Maske dağıtmaktan bile aciz Yunanistan mı Türkiye'ye kafa tutuyor? Hayır. Yunanistan kukla, kuklacı ise İsrail!


İngiliz Başbakan Boris Johnson; "İngiltere ikinci karantina kısıtlamalarını ekonomik ve sağlık sistemi olarak kaldıramaz" dedi. İngiltere de hiç kimse; "Ülke batıyor, iflas ediyor, çöküşte" yaygarası yapmadı. Türkiye, Pandemi ile dünyada gıpta ile bakılan başarılı bir mücadele vermişken, ekonomide hamle üstüne hamle yaparken İsrailci medya ve akademiya felaket tellallığı yapıyor.


Türkiye'nin ilerlemesine, güçlenmesine katkı sağlayan kalkınma hamlelerinin tümüne takoz olan, SiHA ve İHA üretilmesini bile hazmedemeyen Kemalist Sözcü bugünkü manşetini, "1936'da 17 farklı aşı üretiliyordu. Şimdi dışarıdan alınıyor" şeklinde atarak sözde milli ve yerli üretime vurgu yapmış. Duy da inanma...


Dyrizor'da 1 milyon nüfusa sahip El-Agidat aşireti lideri Ammar El Haddavi açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

"2011'de başlayan iç savaştan sonra Türk kültürünü, insanlığını, hukukunu, adaletini ve dürüstlüğünü gördük. Suriye halkının tek umudu Türkiye. Biz Türkiye'nin diğer bölgelerde olduğu gibi Dyrizor'a da girmesini istiyoruz. Türkiye artık İslam'ın kalesi ve Müslümanların kalkanı oldu. Arap ülkeleri bize sırt çevirdi. TSK, Dyrizor'u da özgürleştirsin!" İçimizdeki felaket tellallığına soyunanlara duyurulur!


*****


Devlet Bahçeli her fırsatta terör örgütlerinin hamiliğine soyunan, dış güçlerin 5. Kolcusu Türk Tabipler Birliğinin kapatılması gerektiğini söyledi. El-hak doğru dedi.


Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: "Bunları konuşan Netanyahu değil, İngiliz Temel!" 


DİĞER HABERLER