12 Eylül’ün 40. Yılı ve sorulmayan sorular!

Milliyetçisi, muhafazakarı, liberali, sağcısı, solcusu, sosyalisti, marksisti, İslamcısı, beyaz Türk'ü, beyaz Kürdü kısaca herkesim için 12 Eylül ortak düşman! ABD'de neler oluyor? Siyonist merkez İsrail ile; Ulusalcı merkez Türkiye ile dayanışma içinde!

Bugün 12 Eylül darbesinin 40. yıldönümü. Milliyetçisi, muhafazakarı, liberali, sağcısı, solcusu, sosyalisti, marksisti, İslamcısı, beyaz Türk'ü, beyaz Kürdü kısaca herkesim için 12 Eylül ortak düşman. Peki, bu 12 Eylül kime yaradı o zaman?


CIA yetkilisinin ABD başkanına, "Bizim çocuklar başardı" diyerek müjdelediği 12 Eylül darbesi ve Konsey Üyeleri sonradan Türkiye'deki ABD'ciler tarafından neden şeytanlaştırıldı?


15 Temmuz FETÖ-NATO darbesinin taşeron üst düzey yöneticilerini bağrına basan ABD ve Avrupa'daki Yahudi yapılanması neden 12 Eylül ve kurmay kadrosuna düşmanlık etti?


"Niye darbeyi Cuma günü yaptınız?" Sorusuna, "Erbakan'ın yurt dışından gelişini bekledik" diyen Kenan Evren'in 12 Eylül Askeri Mahkemesi niçin Erbakan'ı yargılayıp beraat ettirdi?


12 Mart, ABD yapımı. Amacı Erbakan'ı elimine etmek. Sonuç Erbakan, MSP'yi kurdu seçimlere girdi ve 4 yıl ülke idaresinde söz sahibi oldu? Türkiye'de bu müthiş olayı kimse irdelemedi? Niye?


12 Eylül, ABD yapımı. Hedef Erbakan'ı tasfiye etmek. Sonuç, Erbakan RP'ni kurdu ve başbakan oldu. Erbakan'ın bu muhteşem yükselişini kimse sorgulamadı. Neden?


28 Şubat, ABD yapımı. Amaç, Erbakan'ın kökünü kazımak. Sonuç, Erbakan'ın öğrencileri 18 yıldır Türkiye'yi tek başına iktidar olarak yönetiyor. Kimse bu nasıl oldu sorununu sorup cevabını da yazmadı! Niçin?


12 Mart, 12 Eylül ve 28 Şubat ile ilgili sorduğumuz soruların cevabını biz verelim. Erbakan, 29 Mayıs darbesinin TSK'da yol açtığı kadro boşluğundan yararlanıp önce güdümünde bir cunta oluşturdu. Zamanla bu cuntayı milli derin devlet şeklinde tasarladı ve büyüttü. Bu sebeple küresel Siyonist nizam, ABD'yi kullanarak Erbakan'ı elimine etmek için planlanmış darbe girişimlerinden istediği sonucu asla alamadı!


SİYONİST MERKEZ İSRAİL İLE; ULUSALCI MERKEZ TÜRKİYE İLE DAYANIŞMA İÇİNDE!


Başkan Trump, Doğu Akdeniz'deki krizde devreye gireceğini açıkladı. İsrail'in yüreği şimdi küt küt atıyordur. Çünkü Trump şu ana kadar hangi konuda inisiyatif aldıysa Türkiye karlı çıktı, İsrail zarar etti. Bu yüzden ABD'deki yerleşik Siyonist düzen 4 yıldır Trump ile savaşıyor.


150 küresel Siyonist şirket, yazdıkları bildiride pandemi sonrası güvenlik, işsizlik, asayiş, cinayet ve evsizler nedeniyle New York'un çöktüğünü ilan ettiler. (New York, Siyonist derin devletin merkezidir)


ABD'de iki derin devlet var. Mevcut yerleşik Siyonist düzen ve Ulusalcılar. Her iki taraf da Yahudi. Peki, niye birbirleriyle düşmanlar? Çünkü Siyonistler ABD'nin içini boşaltıp Çin'i süper güç yapmak istiyor. Ulusalcılar ise ABD'yi korumakta kararlılar.


New York, küresel Siyonist Gizli Dünya Devleti'nin merkezi. Washington, Ulusalcı derin devlet unsurlarının karargahı. 150 ABD'li şirket New York çöküşte dedi. Yani vurgulanmak istenen şehir değil, ABD'deki müesses Yahudi derin devletin çöktüğü gerçeğidir.


İsrail ve Avrupa'nın Türkiye'ye karşı elini kolunu bağlayan; ABD'deki iki derin devletin varlığı ve ölümüne mücadelesidir. Çünkü ABD eskisi gibi tek merkezli değil, çift merkezli bir yapı. Siyonist merkez İsrail ile; Ulusalcı merkez Türkiye ile dayanışma içinde.


*****


Doğu Akdeniz'de Türkiye düşmanı bir pozisyon alan Fransa CB Macron'un başı 4 ay sonra yine Sarı Yelekliler ile derde girdi. Türkiye düşmanlığı yapan Macron ile uğraşan güç kim? Yoksa İsrail, Macron'un Doğu Akdeniz'deki tavrından kuşkulanıyor mu?


*****


Van'da 3 şehidimiz var. PKK yandaşı Selahattin Demirtaş'ın çat kapı sabah kahvaltısını özlemle bekleyen İsrail'in İP'i Meral Akşener, bu 3 şehitten birinin ailesinin kapısını da bir sabah çalar mı?

                             

Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “7 Avrupa ülkesi zırvasından tavsiye kararı çıktı!"DİĞER HABERLER