7 Avrupa ülkesi zırvasından tavsiye kararı çıktı!

7 Avrupa ülkesi zırvasından tavsiye kararı çıktı!

Fransız Macron'un Türkiye düşmanlığı için 7 Avrupa ülkesini çağırarak düzenlediği toplantıya cevap CB Erdoğan'dan geldi... Türkiye'nin önlenemez yükselişi!

Fransız Macron'un Türkiye düşmanlığı için 7 Avrupa ülkesini çağırarak düzenlediği toplantıya cevap CB Erdoğan'dan geldi. "Hazırladığınız bir kurt sofrası var. O kurt sofrasında bizi yemek istiyorsunuz. Kusura bakmayın biz size büyük geliriz. Bizi yiyemezsiniz…”


"Türkiye'ye karşı daha sert olmalıyız" diyerek 7 Avrupa ülkesiyle zırva yapan Fransız Macron, toplantı çıkışı şunları söyledi: "Türkiye ile iyi niyetle yeniden ilişki kurmak istiyoruz." Bir gün mutlaka herkes Türkiye'nin elini öpecek. Süreç sancılı olsa da sonuç değişmeyecek.


Türkiye ile Yunanistan askeri heyetleri arasında ilk görüşme dün yapıldı. İkincisinin de yakında yapılacağı açıklandı. İşte böyle... Herkes bir gün bükemediği bileği öpecek.


Türkiye, Akdeniz'e donanmasını yığmış. Her gün CB Erdoğan, dünyaya hodri meydan çekerek kafa tutup tehdit ediyor. Dün toplanan 7 Avrupa ülkesi zırvasından tavsiye kararı çıkıyor. Ulan gücünüz varsa ne tavsiyesi, karşımıza çıkın. Madem gücünüz yok, gölge etmeyin yeter…


ABD'li Sıyonist gazete Wall Street Journal, "Türkiye'nin Akdeniz'deki gücünü karşı Washington ile Brüksel ortak karşılık vermeli" dedi. Yani ne ABD ne Avrupa tek başlarına Türkiye ile mücadele edemez diyor Yahudi.


Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyanın, "battık, bittik, iflas ettik" madrabazlıkları bir kenara, ABD Yahudi medyası Wall Street Journal, ABD ve Avrupa birleşirse ancak Türkiye'yi engellemek mümkün diyor!


TÜRKİYE'NİN ÖNLENEMEZ YÜKSELİŞİ!


Dünyada şu anda Irak, Suriye, Libya, Azerbaycan ve Akdeniz olmak üzere küresel boyutta 5 cephede savaşan; ulusal boyutta ise 11. Yıldırım operasyonunu düzenleyen tek askeri güç, Türkiye'dir.


Bu gerçek sebebiyle Türkiye hakkını/hukukunu Siyonist Haçlı Batı'ya karşı cesurca koruyabiliyor.


Başkan Trump, Siyonizm'in Yahudi çıkarları için bir küresel jandarma olarak tasarladığı ABD'yi bu kuşatılmışlıktan kurtarıyor. Irak ve Afganistan'dan ABD askerlerini çekeceğini açıkladı. Siyonizm bu riski zamanında fark edince 30 yıldır Çin'i süper güç yapmaya çalışıyor.


ABD'deki kurulu Siyonist düzen yardakçısı Dışişleri Bakanı Pompeo, “Akdeniz'de krizin çözümü için askeri varlıklar geri çekilmeli” dedi. TSK varlıklarını çekecek, ABD ve Haçlı Donanması ise Akdeniz'i kontrol edecek demek bu.


Siyonist sermaye Dutche Bank; "Küreselleşme çağı bitti. Karışıklık çağı başladı" dedi! Türkçesi şu: "Siyonist küresel nizam yıkılıyor. Türkiye liderliğinde Adil Düzene dayalı Yeni Bir Dünya kuruluyor." Yahudi için tek bir karışıklık var; Türkiye'nin önlenemez yükselişi.


İsrail fino köpeği Hafter'in karargahı Bingazi'de on binlerce kişi açlık, hayat pahalılığı, maaşların ödenmemesi nedeniyle gösteri yaptı. Hafter aleyhine sloganlar atılan gösteride Hafter posterleri de yakıldı. Türkiye düşmanlarını sadece askeri gücünü kullanarak sindirmiyor. Farklı kombinasyonlar yapacak küresel gücü de var elhamdülillah.


İsrail'in Türkiye ile savaşacak ordusu yok. İsrail için tek yol, yeniden Türkiye ile ilişkileri normalleştirmek. Tıpkı BAE ve işbirlikçi Arap rejimleriyle yaptığı gibi. Türkiye'deki kadim İsrail yapılanması da zaten aylardır bunu dillendiriyor.


Türkiye ile İsrail ilişkilerinin normalleştirilmesi gerektiğine dair propaganda önümüzdeki günlerde gündemin ana konusu olabilir. Bunu savunan değişik parti ve alanlarda o kadar çok kişi var ki, takip edin şaşıracaksınız.


İsrail'in düşmanlığından değil, dostluğundan korkacaksın. Çünkü İsrail, dostum dediğinin dibini oyar, düşmanım dediğiyle derinden her türlü dostluğu yürütür.


*****18 yıldır Müslümanların oyu ile iktidar olan AK Parti'nin bakanlar kurulunda iki Kemalist var. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ve Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy. Kültür Bakanlığı bir cani, katil, kanun kaçağı, şizofren olan Yılmaz Güney'i anar.


Milli Eğitim Bakanlığı'nın idaresindeki EBA TV'de, "Hz. Muhammed (SAV) bir parça su ile herkesi kandırıyordu" diyerek iftira atılır. Sen Yahudi'yi dışarıda aramaya devam et şuursuz Müslüman.


*****


Acun Ilıcalı. Yıllardır sözde başarılarıyla Türk gençliğinin idolü, rol modeli. Oysa Acun'un hanesine yazılan başarılar şahsına ait değil, kullanan küresel güce ait.


Deccal Siyonizm nasıl bir güç anlamak için Acun güzel bir örnek. Kim ruhunu şeytana satarsa, kimin kumaşında Deccale hizmet etme özelliği varsa o kişi tek bir dokunuşla kölelikten(asgari ücretle çalışan muhabir) efendiliğe (medya patronluğuna) yükselir.


*****


CB Erdoğan'ın 15 Temmuz FETÖ-NATO darbesiyle ilgili yaptığı, "MİT'ten bize bir bilgi gelmedi. Hakan Fidan'ı aradım ama ulaşamadım. Darbeyi bana eniştem haber verdi" sözü unutturuldu. Kimse yazmıyor. Ama her gün medyada Hakan Fidan'ın PR'i için, "MİT'ten müthiş operasyon" başlığıyla haberler servis ediliyor.


Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “Akademiya çevrelerinde İsrail'in Türkiye düşmanlığını konuşan tek bir kişi bile yok!"DİĞER HABERLER