Akademiya çevrelerinde İsrail'in Türkiye düşmanlığını konuşan tek bir kişi bile yok!

Akademiya çevrelerinde İsrail'in Türkiye düşmanlığını konuşan tek bir kişi bile yok!

Türkiye'nin karşısına çıkacak yüreği, cesareti, ordusu olmayan İsrail hala taşeronlardan medet umuyor! Öküz sürüsü yeniden treni izlemeye devam ediyor! Cübbeli Ahmet, “HDP'nin 10 tarikat ile bağlantısı var” demiş.

İsrail gazetesi Jarusselam Post; “Türkiye, savunma sanayinde Ortadoğu'nun 1 numaralı süper gücü” dedi. Yani İsrail'de korku dağları sarmış. Korkularını artık gizleyemiyorlar.


İsrail-Yunanistan-Güney Kıbrıs arasında askeri işbirliği anlaşması yapıldı. Türkiye'nin karşısına çıkacak yüreği, cesareti, ordusu olmayan İsrail hala taşeronlardan medet umuyor. Zavallı İsrail.


İsrail'in Doğu Akdeniz politikası ve hamleleri Türkiye düşmanlığı temelinde şekilleniyor. Ancak Türkiye'de siyaset, medya, akademiya çevrelerinde İsrail'in Türkiye düşmanlığını konuşan tek bir kişi bile yok. İyi de nereye kadar deve kuşu gibi kafanızı kuma sokacaksınız!


ABD'li Siyonist medya kuruluşu CNN'nin patronu Jeff Zucker'in 2016 seçiminde Trump'ın avukatını arayarak, "CNN'in desteği olmadan ABD başkanı seçemezsiniz" diyerek tehdit ettiği telefon görüşmesinin ses kaydı medyaya sızdırıldı. Trump'ın arkasındaki ulusalcı derin devlet, Siyonist kurulu düzeni dövüyor.


"Özgür medya, bağımsız medya" propagandasının küresel merkezi CNN'in sahibi Jeff Zucker'in 2016 seçimi öncesi Trump'ı tehdit ettiği ses kaydıyla ispatlandı. Medyanın özgürlüğünde sorun yok. Asıl özgürlük problemi olan siyaset.


İsrail ile normalleşme adımları atan Suudi Arabistan ile BAE, BM Uluslararası Yemen Komisyonu tarafından Yemen'de savaş suçu işlemek ile suçlandı. İsrail işbirlikçisi Arap rejimleri eğer BM tarafından hedef alınabiliyorsa Siyonist küresel düzen entübe olmuş, yoğun bakıma kaldırılmış demektir.


Almanya yardım etmese maaş ödeyemeyecek kadar bitik ekonomisi olan Yunanistan Boşbakanı Miço, Türkiye ekonomisini tehdit etmiş. Tavşan dağa küsmüş, dağın umurunda mı?


Fransız Mıcron: "Bizim sorunumuz Türk halkıyla değil Erdoğan'la. Türk halkına değil, Erdoğan hükümetine daha sert olmalıyız." Bundan 100 yıl önce Siyonist İngiliz devşirmesi Sabetayist Masonik İttihat ve Terakkiciler de şöyle diyordu: "Bizim Osmanlı veya halkı ile sorunumuz yok. Bizim sadece 2. Abdülhamid ile problemimiz var." Sonuç ne oldu?


ÖKÜZ SÜRÜSÜ YENİDEN TRENİ İZLEMEYE DEVAM EDİYOR!


Milli Gazete ve TV5’in gediklisi ve ağzı açık, alık, dangalak sürüsünden oluşan bir hayran kitlesi sahibi İsrail kuklası Erol Mütercimler içini dışa dökünce öküz sürüsü yeniden treni izlemeye koyuldu.


İngiliz Temel; "İdama karşıyım" açıklaması yaptı. Allah'ın Kur'an'da ayet ile açıkça emrettiği kısasa karşı çıkan İngiliz Temel'in inkârcılığına karşı öküz sürüsünden hiçbir tepki yok. Oysa dini bütün Müslüman görünmekte oldukça mahirler...


Türkiye'nin Irak, Suriye, Libya, Akdeniz, Katar'da vb.. Siyon Haçlı zulüm şebekesine karşı verdiği beka mücadelesine karşı SP kabuk yönetimi ile salako-palyaço YRP'nin duyarsızlığı Milli Görüş'ten sapmanın bariz göstergesidir.


Allah'ın Kur'an'da bariz Kısas ayetine rağmen İngiliz Temel'in idam cezasına karşı çıkmasına ilgisiz kalan Saadetçilerden birisi ağzına Erbakan veya Milli Görüş'ü alırsa yüzüne okkalı bir tükürük sallayın.


"DİNİ YAPILAR KÜRESEL İSTİHBARAT ÖRGÜTLERİ TARAFINDAN KONTROL EDİLİYOR"


Mustafa Kemal hayranı medya maymunu Cübbeli Ahmet, “HDP'nin 10 tarikat ile bağlantısı var” demiş. O da bir şey mi? Tağuti, inkarcı Kemalist statüko ile bağlantısı olmayan tarikat ve cemaat yok! Hepsi paganist Kemalcı rejim mahsulü.


"Tarikat ve cemaatlerin içinde küresel istihbarat örgütleri ile ilişkide olan, görüşen, emir alanlar var" diyen Cübbeli Ahmet'in bu açıklamaları medyada ilgi uyandırmadı! Cübbeli'nin magazin, 3. Sayfa konuşmalarını manşetten veren medya nedense bu çok önemli beyanının üstünü örttü!


Yıllardır ne diyor El-Aziz: "Türkiye'deki dini yapılar küresel istihbarat örgütleri tarafından kontrol edildiği için tarikat ve cemaatlerin hepsi Erbakan ve Milli Görüş düşmanlığı yaptı."


Cübbeli Ahmet: "ABD, Almanya ve Rusya tarafından kontrol edilen, istihbarat örgütleriyle bağlantılı tarikatlar var. Dış güçlerden emir alan, görüşenler var!"


Mustafa Kemal sever Cübbeli Ahmet, küresel istihbarat örgütleri ile tarikatlar arasında bağlantı var dedi. Doğru söyledi ama eksik bıraktı. Kendisi ve bağlı olduğu İsmailağa Cemaatinin hangi istihbarat örgütünün yönettiğini söylemedi.


Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: "Selanikli Kemalcılar niye İmam Hatip düşmanlığı yapıyorlar?"DİĞER HABERLER