ABD'deki Yahudilere daha önce adi, pislik, aşağılık diyen Trump bu kez de tehdit etti!

ABD Başkanı Donald Trump, ülkesinde 3 Kasım tarihinde yapılacak seçimleri Siyonistlerin adayı Demokrat rakibi Joe Biden'ın kazanması durumunda ABD halkının Çince öğrenmek zorunda kalabileceğini söyledi. Trump bununla kendilerini Çin'e satan Yahudilere de gözdağı verdi.

ABD Başkanı Donald Trump, katıldığı bir radyo programında yaklaşan seçimler hakkında değerlendirmelerde bulundu.


Demokrat rakibi Biden'ın Çin konusundaki tutumuna dikkat çekerek; "Seçimleri ben kazanamazsam, Çin ABD'nin sahibi olacak. Sonra da ABD'liler Çince konuşmayı öğrenmek zorunda kalacak." dedi.


Trump'un bu çıkışı aslında Siyonistlerin desteklediği aday Biden üzerinden ülkesindeki Yahudilere de bir tehdit anlamına geliyor.


Daha önce Yahudilerle yaptığı toplantıda; "Biliyorum hepiniz adi, pislik, aşağılık, acımasız, katil insanlarsınız ama bana da oy vermeye mecbursunuz" diyen Trump bu kez de o Yahudileri tehdit etmiş oldu.


Siyonistlerin Çin'i Süper Güç yapmak için ABD'deki tüm yatırımlarını Çin' kaydırarak ekonomisini güçlendirmesi ABD'deki bu fikre sıcak bakmayan pek çok Yahudi'yi iflas noktasına getirmişti.


ABD'deki Yahudileri Çin'e satan Siyonizm şimdi Biden'ı seçtirerek Çin'i dünyanın yeni tek Süper Gücü yapma planına hançer gibi saplanan Trump'tan kurtulmak istiyor.


Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, Dünya Siyonizminin Çin'i dünyanın yeni tek süper gücü yapma planının Trump yüzünden tıpkı BOP gibi çöktüğünü defalarca belirtmişti.

 

İşte Trump Siyonizm'in bu planından kinaye ülkesinde etkili olan Yahudilere ben değil de onların adayı Biden seçilirse "Çin ABD'nin sahibi olacak. Sonra da ABD'liler Çince konuşmayı öğrenmek zorunda kalacak" diyerek aslında tehdit mesajı gönderiyor.


Yani Trump Yahudilere var olmak için bana mecbursunuz diyor.BOYNER ÖRNEĞİ

Bir dönem yatırımların Çin'e kaydırılması büyük bir organizasyondu. Ülkemizde de fabrikaları bulunan Sabetayist Yahudi olan Cem Boyner de bu kapsamda Çin'de üretim yapmaya başlamıştı. 

Katıldığı radyo programında kendisine Çin' yatırım yapmasının sebebini soran Boyner; "İş gücü maliyeti az cevabı vermişti.

Ama aslında gerçek Dünya Siyonizm'inden kendisine Çin'e yatırımlarını taşıması hususunda gelen talimattı...

 

''KOVİD-19 KONUSUNDA GEREKENİ YAPMADILAR''


Çin ile ilişkileri hakkında da bilgiler veren Başkan Trump koronavirüs salgını öncesi Çin Devlet Başkanı Şi Cinping ile yakın ilişkisi olduğunu söyleyerek "Bizim ilişkimiz artık çok iyi değil, çünkü Kovid-19 konusunda gerekeni yapmadılar." dedi.


Salgının başlamasından itibaren uzun süredir Şi Cinping ile görüşmediğinin altını çizen ABD Başkanı Trump, Çin'de ortaya çıkan virüsün kendisinin siyasi duruşunu da etkilediğini vurguladı. ABD Başkanı Trump, "Çin vebası (Kovid-19) bizim ülkemize gelmeden önce bence George Washington bile seçimlerde beni yenmekte zorluk yaşardı." yorumu yaptı.

DİĞER HABERLER