51 yıldır Türkiye ve dünyada Millî Görüş ile Siyonizm iktidar mücadelesinde. İnsanlık yeni fark etmeye başladı.

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Sosyal medya hesaplarından tespitlerini paylaşan Geçkil; 51 yıldır Türkiye ve dünyada devam eden Milli Görüş ile Siyonizm’in iktidar mücadelesine dikkat çekti. Kılıçdaroğlu’nun parti meclisindeki konuşmalarına ve aktüel konulara dair notlarını paylaştı. Okurlarımız için derledik...

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil; 51 yıldır Türkiye ve dünyada devam eden Milli Görüş ile Siyonizm’in iktidar mücadelesine dikkat çekti. Geçkil; değerlendirmesinde Kılıçdaroğlu’nun parti meclisindeki konuşmalarına ve aktüel konulara dair notlarını paylaştı.


51 yıldır Türkiye ve dünyada Millî Görüş ile Siyonizm iktidar mücadelesinde. İnsanlık yeni fark etmeye başladı.


"Siyonizm'e yalnız bir defa yenilsek biteriz!"
-ERBAKAN-


Millî Görüş hiç yenilmedi, hep Siyonizm yenildi. Elhamdülillah.


***


KILIÇDAROĞLU: "21. YÜZYILIN PARTİSİ OLACAĞIZ; 1930'LARIN CHP'Sİ DEĞİL!"


PM'nde konuşan Kılıçdaroğlu: "21. Yüzyılın partisi olacağız; 1930'ların CHP'si değil!" Çatlasın Selanikli Kemal muhibbanı.


Kılıçdaroğlu: Biz ötekileştirici olmacağız! Yani Türkiye'yi kutuplaştıran iktidar değil; Selanikli Kemalcıların CHP zihniyetidir!


***


ASIL DÜŞMANI, KUKLACIYI TANIMAK LAZIM


Düşmanını tanımayanların kavgası ancak bir kör dövüşüdür. Açıktaki düşmanlar hep kukladır, asıl düşmanı, kuklacıyı tanımak lazım.


***


Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası işine gelmeyen, çarpıtamayacağı olayları, gelişmeleri yok sayıp karartır.


***


HUDEYBİYE GÜNÜ HEPSİ İTİRAZ ETTİ, HZ. MUHAMMED (SÂS)'İ BİR EBUBEKİR BEĞENDİ

Anlatılandan beğenmekle bizzat beğenmek bir değil. Hudeybiye Günü hepsi itiraz etti, Hz. Muhammed (SÂS)'i bir Ebubekir beğendi.

DİĞER HABERLER