Mel'un/habis malum zihniyet $ 7 lira oldu diye böğürüyor!

Yeni Akit, münafıklık yaparak gezicilerin değirmenine şu taşıyor! Türkiye rakipsiz bir üstün siyasi akılla yönetiliyor!

Gavurlar gibi inanıp gavurlar gibi yaşayan, gavurlara hayranlık duyarak onları sahip ilan edenlerin olduğu bir ülkede $ ister 1 ister 10 ₺ olsun ne fark eder?


28 Şubat'ta 280 milyar $, Gezi'de 130 milyar $, 17/25 Aralık'ta 50 milyar $, 15 Temmuz'da 300 milyar $ Türkiye operasyon çeken küresel güçlerin yerli bekçi köpekleri şimdi $ 7 ₺ oldu diye havlıyorlar.


Cumhuriyet Mitinglerinde, 27 Nisan E Muhtırasında Ergenekon/Balyoz darbe planlarında, Gezi isyanında, Kobani ayaklanmasında, 17/25 Aralık'ta, 15 Temmuz'da küresel emperyalizmin cephesinde paralı askerlik yapanların $ 7 ₺ oldu diye bağırmalarına prim veren öküz sürüsünün varlığı beka sorunudur.


Küresel Siyonist sermayenin tahsildarı IMF'ye Türkiye'yi 60 yılda 1,5 trilyon $ faiz ödemeye mahkûm eden mel'un/habis malum zihniyet $ 7 lira oldu diye böğürüyor.


Türkiye olarak Irak'ta Israil'in taşeron örgütü PKK, Suriye'de PYD/YPG, Libya'da Hafter terör örgütü ile mücadele edersen $ elbette 7 ₺'ye fırlar. İsrail'e teslim ol bak bakalım $ 2 ₺'ye düşüyor mu, düşmüyor mu?


Irak'ta PKK ile savaş Erdoğan. Suriye'de YPG/PYD ile savaş Erdoğan. Libya'da Hafter ile savaş Erdoğan. Kudüs ve Mescid-i Aksa için İsrail'le savaş Erdoğan. Ayasofya'yı aç Erdoğan. İstanbul Sözleşmesini yırt Erdoğan. Ege'de Yunan'la savaş Erdoğan. Kıbrıs'ta Rum ile savaş Erdoğan!


Sonra $ 7 ₺ olunca, Türkiye'yi batırdın Erdoğan, istifa et! Bu kadar savaş verirsen ne bekliyordun ya müptezel? $'in 1 ₺ olmasını mı?


YENİ AKİT, MÜNAFIKLIK YAPARAK GEZİCİLERİN DEĞİRMENİNE ŞU TAŞIYOR!


İsrail'in dinci ayağı Yeni Akit, provokasyonlarına tepki gösterenlere karşı savunma yapmak için diyor ki; "Geziciler, Kemalistler küfrederken neredeydiniz."


Onlar zaten düşman zihniyet. Siz ise bizden görünüp düşmanların çıkardığı yangına odun taşıyan münafıklarsınız...


Gezi zekalıların, Selanikli Kemalcıların CB Erdoğan ve ailesiyle, AK Parti camiasına hakaret etmeleri; Yeni Akit ile A. Dilipislik'in siyasi fahişeliklerinin gerekçesi olamaz.


İsrail'in dinci ayağı Yeni Akit'in manşeti: "Gezici-laik kafa sövüp sayarken neredeydiniz?"


Sözde radikal dinci Yeni Akit'in rol modeli eğer Gezici-laik kafaysa o zaman Sözcü ya da Cumhuriyet gazetesi ile birleşip açıktan laikliği savunsunlar. Münafıklık yaparak Gezicilerin değirmenine şu taşımasınlar.


Bu arada; Türkiye'ye ekonomik terör operasyonu çeken küresel Siyonist sermayenin medyadaki tetikçisi Milli Gazete. Her manşetinde IMF lobisinin projelerine destek atışı yapıyor.

 

TÜRKİYE RAKİPSİZ BİR ÜSTÜN SİYASİ AKILLA YÖNETİLİYOR!

 

Suriye'de PYD/YPG'nin işgali altındaki Arap aşiretleri terör örgütüne karış cihad ilan ederek savaşmaya başladılar. Şanlıurfa'da dün toplanan Suriye Arap Aşiretler Birliği de YPG/PYD'ye karşı savaş ilan etti. Bu olay tüm Arap aleminde Türkiye'nin Suriye'deki varlığına meşruiyet kazandıracak önemli bir siyasi zaferdir.


Türkiye son derece ve rakipsiz bir üstün siyasi akılla yönetiliyor. PYD/YPG işgali altındaki Arapları, Hafter'e karşı Libya ordusunu, Ermenilere karış Azerbaycan ordusu ayakta tutacak kadar desteği veriyor ama kendisi değil yerel halkı veya ulusal orduları cepheye sürüyor. Böylece askeri varlığına/desteğine uluslararası meşruiyet kazandırıyor.


Lübnan'ı ziyaret eden CB Yardımcısı Fuat Oktay ve Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Beyrut Limanı faal hale geçinceye kadar Mersin Limanının kullanımının Lübnan devletine açıldığını söylediler. Erbakan'ın ifade ettiği; "10 Osmanlı gücünde bir Türkiye" işte budur.

 

*****

 

Soner Yalçın dün köşesinde; "Devletin kırmızı kitabı değişti mi" sorusunun cevabının, "Evet" olduğunu anlatmaya çalışmış. Ne demek bu? Batı'nın vesayeti altındaki Eski küçük Kemalist müstemleke Türkiye yok. Erbakan'ın dünya lideri Yeniden Büyük Türkiye var.

 

*****

 

Metastaz yapmış habis urlardan birisi, Ayasofya'nın açılışında 3 bin kişiye Korona bulaştı demiş. Sadece Bodruma tatile giden 1, 5 milyon kaç kişiye Korona bulaştırmış bu necis pisliği ilgilendirmez tabi!


*****

 

Rusya ile Türkiye'nin Koronavirus aşıyla ilgili yaptıkları ortak çalışma neticesinde üretilen aşının 12 Ağustos'ta dünyada tescil edilen ilk aşı olacağını Rusya Sağlık Bakanlığı açıkladı.


*****

 

Diplomalı faşist cahillerin ihaneti, diplomasızlara göre çok daha tahripkardır. İstanbul Üniversitesi'nden Prof. Bahadır Erdem, sosyal medya adresinden Akdeniz'de boğulan mültecileri dramıyla ilgili istihza eden bir paylaşım yapmış. Tipik Yahudi Kabalist fetişizm davranış biçimi.


*****

 

CHP’li Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Belediye meclis toplantısında kadın gazeteci Havva Karakaya’ya şiddet uygulatarak yaka paça dışarı attırdı. Özgür medya, bağımsız gazetecilik diye feryat edenler niye ortalıkta yoklar?


Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “€ ve $ neden yükseliyor" sorusunun cevabı çok basit!


DİĞER HABERLER