Gazete ve televizyonlarda hiç olmadığı kadar İsrail suçlanıyor; Peki Neden?

Gazete ve televizyonlarda hiç olmadığı kadar İsrail suçlanıyor; Peki Neden?

Beyrut'taki patlama ile ilgili herkesin ağzında İsrail var. Neden? Hidayet mi buldular? Hayır. İsrail böyle istiyor. Bir gün herkes Türkiye'nin elini öpecek!

Gazete ve televizyonlarda TC tarihinde hiç olmadığı kadar İsrail suçlanıyor. Beyrut'taki patlama ile ilgili herkesin ağzında İsrail var. Neden? Hidayet mi buldular? Hayır. İsrail böyle istiyor...


Çünkü bölge ülkeleri ve toplumlarının kalbine Yahudi korkusunu yerleştirmek için Beyrut'taki patlama bilinçli şekilde İsrail'e mal ediliyor!


İsrail, Beyrut Limanı’na yaptığı saldırıyı her gün bir başka İslam ülkesine de yapsa boşuna. Tüm İslam dünyasını da işgal etse İsrail, Yeniden Büyük ve Lider ülke Türkiye var olduğu müddetçe Yahudi'ye rahat, huzur, güven yok!


İsrail Sağcı Zehut Partisi Başkanı Siyonist Moshe Feiglin, Beyrut'taki dehşet patlama için; "Bu bizim şükür günümüz. Muhteşem bir havai fişek gösterisi seyrettik" dedi. Dünyadan ve Türkiye'den ses yok…


Peki, bu patlama Beyrut'ta değil de Hayfa Limanı’nda olsaydı ve bir Müslüman devlet adamı da bunu söyleseydi sizce ne olurdu?

 

BİR GÜN HERKES TÜRKİYE'NİN ELİNİ ÖPECEK!

 

ABD eski Ulusal Güvenlik Danışmanı Sıyonist John Balton; "CB Erdoğan'ın Suriye ve diğer meselelerde Başka Trump'ı nasıl ikna ettiğini ben de anlamıyorum. İzah etmesi çok zor. Trump bile bunu izah edemeyeceğini söyledi" dedi!


Aslında Yahudi Bolton bunun nedeninin Türkiye merkezli Milli Görüş Gizli Dünya Devleti olduğunu bilmiyor olamaz!


CB Sözcüsü İbrahim Kalın, ABD yönetimindeki en yakın dostu eski Ulusal Güvenlik Danışmanı Yahudi J. Bolton'un PKK ve YPG ile ilgili açıklamalarını okumuş mudur?


ABD eski Ulusal Güvenlik Danışmanı Yahudi Bolton: "PKK ve YPG ile ABD arasındaki birlikteliğin eskisi gibi yeniden sağlanabilmesi için Trump'ın kaybetmesi ve Biden'ın başkan olması gerekiyor!"


Küresel ve Türkiye'deki Siyonist medya ile akademiyanın neden Başkan Trump düşmanlığı yaptığını anladınız mı?


Doğu Akdeniz ve Ege'de yaşanan gerginlikte İsrail, ABD ve AB'den fayda olmadığını anlayan Yunanistan, Türkiye'ye askeri heyet gönderiyor. Bir gün herkes Türkiye'nin elini öpecek.

 

*****

 

Milli Savunma Bakanlığı teşkilatı içinde Türk Silahlı Kuvvetleri Din Hizmetleri Başkanlığı kuruldu. Bu TSK, İslam'ı irtica diye yaftalayıp milleti hakir gören Eski müstemleke Kemalist rejimin ordusu değil; Erbakan'ın üstün savunma sanayii ile süper güç yaptığı Selçuklu/Osmanlı varisi Yeniden Büyük Türkiye'nin ordusudur.

 

*****

 

Sabetayist Yahudilerin çiftliği olarak yıllarca milletten topladığı kurban derisi vb. Yardımlarla içkili, dansözlü balolar tertip eden THK'nun millileştirilmesi adımları Milli Gazete'ye çok batmış!

 

*****

 

Ailelerin karşılıklı rıza ve eşlerin gönül birlikteliği ile yapılan evliliklere, "Çocuk istismarı" diyerek saldıran ve binlerce aileyi mahkemelerde, hapislerde süründüren malum pespaye zihniyet; PKK'nın 12 ile 13 yaşındaki 14 kız çocuğunu dağa çıkarıp fotoğraflarını yayınlamasına sesiz kaldılar!

 

*****

 

Her fırsatta Türkiye düşmanlığı yapmak için tasarlanmış, damarlarında kutsal Selanikli Sabetayist Yahudi kanı dolaşan menfur topluluk tüm ümidini Koronavirusün 2. Dalgasına bağlamış. 2. Dalga olsun, Türkiye çöksün diye amuda kalktılar!

 

*****

 

Dersimli Kemal'in CHP'den tehcir ederek siyasi paspasa çevirdiği Selanikli Sabetayist Kemalcı medya ve akademiya Muharrem İnce'ye umut bağlamış. "Çıkmadık candan umut kesilmez" diye düşünüyorlar. Ne de olsa; "Umut fakirin ekmeği!"

 

Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: Yeni Akit çingenesi manşetten sirkatini ilan etmiş: Hedef külliye ile tabanı çatıştırmak!"

DİĞER HABERLER