CHP Kemalcılıkla iktidar olamıyor. CHP'liler iktidar olmak istiyor. Kemalcılığa ancak marjinal bir parti sahip çıkar.

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sosyal medya hesaplarından gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. CHP’nin Kemalcılıkla iktidar olamadığını belirten Geçkil; “CHP'liler iktidar olmak istiyor. Kemalcılığa ancak marjinal bir parti sahip çıkar.” dedi. Tefekkür dünyamıza ışık tutacak önemli bilgiler paylaştı… Okurlarımız için derledik…

CHP’nin Kemalcılıkla iktidar olamadığını belirten Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil; “CHP'liler iktidar olmak istiyor. Kemalcılığa ancak marjinal bir parti sahip çıkar.” dedi. Geçkil değerlendirmesinde tefekkür dünyamıza ışık tutacak önemli bilgiler paylaştı…


İsmet İnönü'nün Kemalcılığa yapamadığını Dersimli Kemal yapıyor. Selanikli Kemal'in yakında kökünü CHP'den kazıyıp izini silecek.


CHP Kemalcılıkla iktidar olamıyor. CHP'liler iktidar olmak istiyor. Kemalcılığa ancak marjinal bir parti sahip çıkar.


Selanikli Kemal muhibbanı Dersimli Kemal'e karşı Muharrem İnce'yi kullanıyor. Kalın incelinceye kadar incenin canı çıkar.


***


Dünya Türkiye'nin süper güç olduğunu konuşuyor; Türkiye farkında değil! İşte bu, illüzyoncu medya ve akademiyanın marifeti. Bravo!


***


İKİ CİHAN PADİŞAHI ALLAH'IN KULLARI ŞERİATINA, BÜYÜK EVLİYA TALİMATINA UYAR

Rahman Rahim olan Allah Şeytan'ın da Rab'bidir. Şeytan bağımsız varlık değildir. Rahman'a da Şeytan'a da uyan Allah'ın kullarıdır.

Şeytan Rahman'ın kullarını ayartamaz. Ancak kendi kullarını peşine takar. Rahman'ın ve Şeytan'ın kulları ezelde takdir olunmuştur.

Rahman'ın ve Şeytan'ın kulluğunu aşarak Allah'ın Zatına kulluğa mazhar olan tevhid ehli şeriata değil özel kurallara tabidir.

Bazı büyük evliyanın zahiri şeriata aykırı söz ve hallerini eleştirmek de taklit etmek de yanlıştır. Onlara özel hallerdir onlar.

Tebaa padişahın kanununa, vezirler talimatına uyar. İki Cihan Padişahı Allah'ın kulları şeriatına, büyük evliya talimatına uyar.

DİĞER HABERLER