Türkiye'deki İsrail SP ve YRP'yi ele geçirirken CHP elinden gidiyor

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sosyal medya hesabından gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Kurultay sonrası CHP’de yaşanan tasfiyeleri değerlendiren Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil; “Türkiye'deki İsrail SP ve YRP'yi ele geçirirken CHP elinden gidiyor. Selanikli Kemal muhibbanı viyak viyak bağrışıyor.” dedi. Türkiye’nin nükleer gücüne değinen Geçkil, aktüel konulara ilişkin tespitlerini paylaştı.

Kurultay sonrası CHP’de yaşanan tasfiyeleri değerlendiren Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil; “Türkiye'deki İsrail SP ve YRP'yi ele geçirirken CHP elinden gidiyor. Selanikli Kemal muhibbanı viyak viyak bağrışıyor.” dedi. Türkiye’nin nükleer gücüne değinen Geçkil’in tespitleri…


Selanikli Kemal yancılarının CHP yönetiminden tasfiyesini Türkiye'deki İsrail büyük bir dip dalgasına dönüştürme çabasında.


Türkiye'deki İsrail SP ve YRP'yi ele geçirirken CHP elinden gidiyor. Selanikli Kemal muhibbanı viyak viyak bağrışıyor.


***


TÜRKİYE NÜKLEER GÜCE SAHİP BİR ÜLKE GİBİ…


Türkiye nükleer güce sahip bir ülke gibi bağımsız, özgür hareket ediyor. Rivayet o ki Kenan Evren NATO'nun 60 bombasına el koymuş!


***


AKİT HAYDİ YIRT DİYE YIRTINIYORDU!


Prosedürü tamamlanıp bekletilen İsrail'le anlaşmalar Başbakan Erbakan'ın önüne imzaya konulmuş; Akit haydi yırt diye yırtınıyordu!


***


YA, İNGİLİZLER TC'Yİ KURUP ÖYLE GİTTİ!


İngiliz işgalinden İstanbul'u, Ayasofya'yı Kemal kurtarmış! Nasıl yani tek mermi sıkmadan? Ya, İngilizler TC'yi kurup öyle gitti!


***


AYASOFYA'YI MÜZE YAPANI CB ERDOĞAN DA LANETLEDİ VE ÇOK DA LAF ETTİ


Ayasofya'yı müze yapanı CB Erdoğan da lanetledi ve çok da laf etti. Neden illa da Diyanet Başkanı Ali Erbaş? Onu gözleri kesiyor!


***


Sabetayist Yahudi Oligarşisi kaybettiği ekonomik imtiyazlarını, kurulu düzenini, korku ve endişelerini milletin gibi gösteriyor.


***


Özgün düşünme, yorumlama, değerlendirme kabiliyeti olmayan taklitçi ezberciler asla bağımsız, özgür düşünüp hareket edemezler.

DİĞER HABERLER