Türkiye'deki İsrail ile işbirlikçi münafık İslamcıların ortak malzemesi: İstanbul Sözleşmesi!

Tağuti Kemalist statüko imalatı çakma tarikat ve cemaatler İstanbul Sözleşmesi üzerinden saldırıyor! Yahudi papağanlarının felâket tellallıklarına itibar etmeyiniz!

28 Şubat sürecinde Erbakan düşmanlığı yapan Türkiye'deki İsrail ile işbirlikçi münafık İslamcıların ortak gündemi 28 Şubat MGK kararlarıydı.


İsrailciler, uygula diye Erbakan'a saldırırken; münafık İslamcılar da iftira atarak niye imzaladın diyerek böğürüyorlardı. Düşman ortaktı; Erbakan.


CB Erdoğan ile tabanı arasındaki bağı/iltisakı koparmak isteyen Türkiye'deki İsrail ile işbirlikçi münafık İslamcıların ortak malzemesi İstanbul Sözleşmesi.


İsrailciler, sakın kaldırma diye böğürürken; münafık İslamcılar da iptal et diye uluyor.


İsrail ve Türkiye'deki İsrail'in Erbakan ve Milli Görüş düşmanlığı için en çok güvendiği kurumlar işbirlikçi münafık İslamcılar ile Tağuti Kemalist rejim imalatı çakma tarikat ve cemaatlerdi.


İsrail, İstanbul Sözleşmesi bahanesiyle şimdi bu Yahudi uşaklarını CB Erdoğan aleyhine sahaya sürdü.


28 Şubat sürecinde dert MGK kararlarının uygulanması değil, Erbakan'ı başbakanlıktan indirip Milli Görüş'ün kökünü kazımaktı. Şimdi de dert İstanbul Sözleşmesi değil, İsrail'le çatışan CB Erdoğan'ı itibarsızlaştırmak.


Onun için yine Türkiye'deki İsrail ile işbirlikçi münafık İslamcı tayfa ittifak halinde.


Milli derin devletin siyaset masası Devlet Bahçeli'nin İstanbul Sözleşmesinin iptaline yönelik başlatılan kampanyaya karşı; "Acele davranılmamalı. İyi düşünülmeli" şeklindeki yaklaşımı dikkate alınmalı.


CB Erdoğan ile AK Parti'nin aşil topuğu İslamcı denilen İsrail işbirlikçisi kesimler ile Tağuti Kemalist statüko imalatı çakma tarikat ve cemaatler arasında başlatılacak bir kavga. İstanbul Sözleşmesi bunun için bir manivela olarak kullanılıyor.


Ünlü Fransız Sıyonist gazete Le Monde; "Erdoğan, Sevr'in intikamını alıyor" derken; İsrail işbirlikçisi münafık İslamcılar ise İstanbul Sözleşmesi üzerinden iktidar karşıtı bir kampanyanın fitilini yaktı. Dert, Sevr'in intikamının alınıyor olması.


İstanbul Sözleşmesinin toplumunun ahlaki yapısına uymayan, aile kurumuna zarar veren, cinsel sapkınlığı meşrulaştıran tehlikeli yönleri mutlaka tırpanlanmalı. Ancak İstanbul Sözleşmesi tartışmalarıyla ülke siyaseti dizayn edilmek isteniyor.


YAHUDİ PAPAĞANLARININ FELÂKET TELLALLIKLARINA İTİBAR ETMEYİNİZ!


Koronavirus sonrası Siyonizm'in dünyanın geleceği ile ilgili projelerini ezberleyip ekranlarda bunları papağan gibi anlatmayı marifet zanneden Abdullah Çiftçi, Ramazan Kurdoğlu, Ertan Özyiğit gibi palyaçoların neler söylediklerini unutmayın. Zamanı geldiğinde hatırlatacağız çünkü.


Türkiye'nin Irak'ta, Suriye'de, Libya'da, Akdeniz'de, Somali'de, Sudan'da, Katar'da, Azerbaycan'da, Venezuela'da küresel Sıyonist Haçlı Batı ile savaştığını ve kazandığını ifade etmeyen ekran palyaçoları Abdullah Çiftçi, Ertan Özyiğit, Ramazan Kurdoğlu gibi Yahudi papağanlarının felâket tellallıklarına itibar etmeyiniz.


*****


ABD'li The Wall Street Journal gazetesi,Türkiye'nin Doğu Akdeniz'de bölgesel izolasyonunu kırdığı, Ankara'yı denklem dışında tutan enerji projelerinin başarısızlığa mahkum olduğunu belirtti. Dünya, Türkiye'nin süper güç olduğunun farkında.


Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “Beka mücadelesi nihayete ermeden ilan edilecek bir Hilafet sadece ırkçı emperyalizmin kölesi olur!"


DİĞER HABERLER