'Uçak fabrikalarını da mı CHP kapattı' sorusuna engel olmak isteyen Mütercimler'in panik tavrı canlı yayına yansıdı!

'Uçak fabrikalarını da mı CHP kapattı' sorusuna engel olmak isteyen Mütercimler'in panik tavrı canlı yayına yansıdı!

Yerli uçak ve milli savunma sanayi ile ilgili konuların tartışıldığı HaberTürk'te, konuk Dr. Erdoğan Karakuş 1950'li yıllarda kapatılan uçak fabrikalarını hatırlattı. Moderatör Fatih Altaylı'nın alaycı bir üslupla 'Cehape mi kapatmıştır efendim' çıkışını susturmak isteyen, Dr. Erol Mütercimler'in kaş göz hareketi ile engel olmaya çalışması canlı yayına yansıdı!

Kamuoyunda tarafsız, objektif imaj çizmeye çalışan malum medya ve akademiya mensupları aslında en çok kendileri taraflı yayın ve yorumlar yapıyor.


Tarafsız gazetecilik, tarafsız medya kamuflajıyla propagandalarını topluma aktaran bu malum kesim aslında tarafsız değil tarafını gizliyor.


Yanlı tutumları çeşitli kamuflajların içine sokarak gizlemeyi başaran Türkiye'deki İsrail medya ve akademiya çevrelerinin bu tavırları bazen deşifre olabiliyor.


İşte onlardan bir tanesi...
Yerli uçak ve milli savunma sanayi ile ilgili konuların tartışıldığı HaberTürk'te, konuk Dr. Erdoğan Karakuş 1950'li yıllarda kapatılan uçak fabrikalarını hatırlattı. 


Moderatör Fatih Altaylı ise konuya alaycı bir üslupla 'Cehape mi kapatmıştır efendim' diye sorarak CHP boyutu da katmak istedi.


İşe o anda Türkiye'deki İsrail'in sözcülerinden Erol Mütercimler'in yüzüne dikkat.


Canlı yayında olduğunu ve kameraları kendisini çektiğini unutan Mütercimler program sunucusu Altaylı'ya ani bir refleksle dönüyor.


Hemen göz hareketiyle evet diyerek konunun kapatılmasını isteyen ve CHP'ye laf gelmesini engellemeye çalışam Mütercimlerin bu hali kameralarca saniye saniye kaydedildi.


İşte o anlar ekrana videodaki gibi yansıdı...

DİĞER HABERLER