Halk TV'ye hükümeti kötületmek için çıkardıkları Özdemir Erdoğan sunucuyu renkten renge soktu!

Halk TV'ye hükümeti kötületmek için çıkardıkları Özdemir Erdoğan sunucuyu renkten renge soktu!

Halk TV'nin Program yapımcısı Enver Aysever programına sanatçı Özdemir Erdoğan'ı konuk etti.

Halk TV'nin program yapımcısı Enver Aysever konuk olarak sanatçı, Eski Masonlardan Özdemir Erdoğan'ı programına çağırdı. Kendi mahallesine yabancı olmayan Erdoğan'a ülkeyi kötületmek isteyen Aysever ne yaptıysa onu başaramadı. Üstüne bir de kendi mahallesinin tahammül edemeyeceği sözlerin söylenmesine sebep oldu.


Geçmişinde Masonluk da bulunan sanatçı Özdemir Erdoğan'a Türkiye'yi kötületmek için sorular soran sunucu Aysever aldığı cevaplar karşısında renkten renge girdi.


Eşcinselliğin rol model olarak ülkemizde sunulmasına karşı çıkan sanatçı Erdoğan ben çocuklarımın böyle şeyler görmesini, öyle olmasını istemiyorum diyerek eşcinselliğin meşrulaştırılmasının karşısında olduğunu söyledi.
Türkiye'nin ahlakının bu tür rol modellerle bozulduğuna dikkat çeken Erdoğan bunun kasıtlı yapıldığını, Türkiye için uygulanmak istenen planın "vasat kalsın büyümesin" olduğunu belirtti.


Bu sebeple iktidarın gençleri ve yatırımcıları teşvik eden ülkeyi kalkındıran çalışmalarını desteklediğini ifade eden ünlü sanatçı kendisinin geçmişte neden farklı düşündüğünü de şöyle açıkladı.


Eski bir Mason olduğunu ifade eden Özdemir Erdoğan "bizim fikirlerimizi, bizi onlar yönlendiriyordu, o sebeple geçmişte biz de öyle düşünüyorduk" dedi.


Ne yaptıysa ülke ve hükümet aleyhine söz söyletemeyen program sunucusu EnverAysever, Özdemir Erdoğan'ı "son sözleriniz olsun" diyerek uyarmak zorunda kaldı.MUHALİF SUNUCULAR ZORDA!


Geçtiğimiz gün de SDN TV isimli muahlif bir Youtube kanalı aynı şekilde başı açık ve sarışın bir kadını CHP'li sanmış ülkeyi kötületmek için mikrofon uzatmış ancak aldığı cevaplar karşısında şok olmuştu.


İşte büyük beğeni alan o video:

DİĞER HABERLER