AK Parti tabanı, Ayasofya'daki Kur'an tilavetine Kemalistlerin gösterdiği tepki sayesinde aslına rücu eder mi?

Ayasofya'da düzenlenen İstanbul Fethi programı bahanesiyle malum kesimlerin CB Erdoğan'a saldırmaları karşında da yine kovuklarına çekildiklerinin farkındasınız değil mi? AK Parti'nin Kemal-i Sefâhet bir vekili var, Mehmet Metiner Pelikancılarla aynı çizgide!

Türkiye'deki İsrail'i ve Bizans tohumlarını görmek için dün Ayasofya'da düzenlenen İstanbul Fethi'nin 567. Yıldönümü programına akur gibi havlayanlara bakınız…


"Atatürk, Yunan'ı İzmir'de denize döktü" diyen Atatürkçüler, Ayasofya'da Kur'an tilavetine karşı neden Yunan medyasıyla aynı tepkiyi gösterdiler?


Son yıllarda AK Parti medyasını kontrol eden Yahudi Pelikan Örgütü medyasının İngiliz uydurması Kemalist bayramlara yoğun ilgi göstermesiyle AK Parti tabanında baş gösteren Atatürkçülük sevdası, umarım Ayasofya'daki Kur'an tilavetine Kemalistlerin gösterdiği tepki sayesinde aslına rücu eder!


İnkılap Tarihi kitaplarında anlatıldığı gibi Yunan denize döküldüyse o zaman Ayasofya'da Kur'an tilavetine Yunanlılarla aynı tepkiyi veren bu içimizdekiler kim? Ben söyleyeyim; “Selanikli Sabetayist Yahudi dönmeler!”


"Ayasofya niye ibadete açılmadı" diyerek yıllardır AK Parti'yi hedef alan öküz sürüsü; Ayasofya'daki İstanbul'un Fethi Şöleni nedeniyle iktidara saldıran Kemalist azgın azınlığa niçin tepkisizler?


Türkiye'deki İlahiyat, tarikat ve cemaatlerin hepsinin istisnasız Türkiye'deki İsrail'in kontrolünde olduğu ve Tağuti Kemalist rejim işbirlikçisi oldukları, Ayasofya'daki Kur'an tilaveti nedeniyle iktidara yapılan düşmanlıklara karşı sessiz kalmalarından belli değil mi?


İsrail ve Türkiye'deki İsrail'in projesi 28 Şubat post-modern darbesinde Erbakan'ı yalnız bırakan ilahiyat, tarikat ve cemaatlerin aynı şekilde Ayasofya'da düzenlenen İstanbul Fethi programı bahanesiyle malum kesimlerin CB Erdoğan'a saldırmaları karşında da yine kovuklarına çekildiklerinin farkındasınız değil mi?


SP kabuk yönetimi ile salako-palyaço YRP'nin dün gece Ayasofya'da düzenlenen muhteşem Fetih Şölenine karşı sessizliğine ne demeli? Yoksa Ayasofya'daki Kur'an tilavetinden rahatsız mı oldular?


Ayasofya'nın ibadete açılmaması konusunu Saadet Partisi ile YRP'lilerin sadece AK Parti'ye saldırmak için bir manivela gibi kullandıklarını bu konuda ciddi, samimi, dürüst olmadıkları gerçeği dün Ayasofya'da yapılan harika Fatih Şölenine karşı gösterdikleri aksiyondan ortaya çıktı!


27 Mayıs darbecilerinin savunulduğu, Ayasofya'da Kur'an tilavetine işgalcilik ve sömürgecilik denilerek eleştirildiği Türkiye'de muhalif medya baskı altında veya medya özgür değil diyen varsa İsrail'in ülkemizdeki fino köpeğidir!


Lut kavmi'nin yeni nesil torunları LGBTİ sapkınlığına sahip çıkan İsrail'in DEVA partisi vekili Mustafa Yeneroğlu, Ayasofya'da Kur'an okumasına saçmalık demiş. Böyle İslam düşmanı kriptoların AK Parti'den vekil olması Yahudi'nin üstün takiye yeteneğindendir!


Bilderbergçi Ali Babacan'ın DEVA'sının milletin değil, İsrail'in dertlerine DEVA olmak misyonuyla kurulduğunu anlamak için vekil Mustafa Yeneroğlu'nun söylemlerine bakmak kâfi! Ayasofya'da Kur'an tilaveti Yeneroğlu'na da batmış!


AK PARTİ'NİN KEMAL-İ SEFÂHET BİR VEKİLİ VAR, MEHMET METİNER PELİKANCILARLA AYNI ÇİZGİDE!


AK Parti'nin Kemal-i Sefâhet bir vekili var, Mehmet Metiner. Bu ikidir 27 Mayıs darbesiyle ilgili Star'daki köşesinde Menderes'e haber vermeyen Milli Savunma Bakanı üzerinden dolaylı olarak Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ı hedef gösteriyor!


Kemal-i Sefâhet Mehmet Metiner, AK Parti medyasını yöneten Pelikan Örgütü tarafından dışlanınca Star'daki köşesini kaybetti ve yandaş TV kanal ekranları yüzüne kapandı. Şöhret budalası Metiner, ambargoyu delmek için Pelikan ile anlaşınca Star'daki köşesine ve TV ekranlarına yeniden kavuştu. Ancak bir şartla. Pelikan'ın hedefindeki MSB Hulusi Akar'a saldırmak!


Kemal-i Sefâhet Mehmet Metiner, önce Yahudi'nin siyasi partilere hakim olmasını engelleyen hazine yardımına karşı çıktı! Sonra MSB Hulusi Akar'ı darbecilikle suçlamaya başladı! İlginç olan Kemalsit ODA TV yazarları da Metiner gibi Hulusi Akar düşmanı!


Kemal-ı Sefâhet Mehmet Metiner, MSB Hulusi Akar'a itibar suikasti yapmayı bıraksın da eğer darbecilerle mücadelede samimiyse CB Erdoğan ve eski Başbakan Binali Yıldırım'ın da 15 Temmuz FETÖ-NATO darbesinde suçladığı MİT Müsteşarı Hakan Fidan ile ilgili bir-iki kelam etsin!


*****


Atatürk, Türklerin atasıysa, Anadolu'yu işgalcilerden kurtarıp kurduğu T.C Türklerin devletiyse neden ülkenin sermayesine, medyasına, siyasetine, kültür ve sanat hayatına Sabetayist Yahudi unsurlar hakim de Türkler 90 yıldır işçi, asgari ücretli, memur, emekli, maraba ve çiftçi!


Türklerin atası Atatürk'un kurduğu TC rejiminde İstanbul Boğazında ki 600 yalının sahiplerinin tamamı Selanik dönmesi Sabetayist Yahudiler. Türkler ise o yalılarda çalışan hizmetçi, bahçıvan, şoför, aşçı... Bu tabloda ki tezatı anladınız mı?


*****


Koronavirus salgını günlerinde, "Haydi Cumaya" kampanyası düzenleyen Alparslan Kuytul ve kullanışlı elemanları dün kılınan Cuma namazı için de neden aynı kampanyayı yapmadılar?


Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “İstanbul'un Fethi'nin Ayasofya'da Fetih Suresi’nin okunarak kutlanması çok büyük bir müjdeyi de içinde barındırıyor!"


DİĞER HABERLER